Rendelés ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: EME, témanyitás ideje: 13.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    1. ötlet:Le lehetne minden rendelést telefonról bonyolítani.
    2. ötlet:Meg lehetne vásárolni az minden uridiumos hajót valódi pénzért a rendelésnél.
     
  2. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    1.ki az aki drágábban akarna venni urit mint bankkártyáről azért töltse fel telefonját 20ezerrel hogy 1 sms küldjön xd kicsit értelmetlen
    2. ötleted már valós minden uris hajót meglehettet venni de ahogy látom már rég ki vették valamiért
     
    EME kedveli ezt.
  3. Én örülnék neki ha SMS el lehetne doboz duplát vagy prémit venni :)
     
  4. Ezzel en is tokeletesen egyet ertek, szerintem sokan hasznalnak :D
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A nagy értékű telefonos rendelés nem megoldható, a szolgáltatókkal való összetűzések elkerülése miatt. A prémis, ilyesmi meg sokszor volt ötlet, de nem lett betéve. Ha már a telót feltöltenéd, hogy rendelj, vegyél helyette paysafecardot és vegyél arról prémit.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    1. Régen lehetett telefonon is rendelni nagyobb összegértékben, de sok visszaélés volt belőle és amúgy a szülők nem biztos, hogy örülnének egy 100 ezres telefonszámlának, mert a csemetéjük egy icipicit elszállt. :)
    2. a rendelési oldal kínálata folyamatosan bővül. Erre javaslom azt, hogy rendeljél uridiumot sms-re vagy telefonálva és a rnedelt uridiumból vedd meg a kívánt hajót. Kb ugyanott lennél árban.
     
  7. Igen van benne vallami, sot halottam is mar az 1 esetrol. De azert premiumot jo lenne ha lehetne rendelni smsert :(. Meg doboz duplat. Vegul is azok nem kerulnek vagyonba.... amugy igy is osszehozhassak a nagy telefon szamlat szoval szerintem nagyabbol mind1 lenne.
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A legkisebb csomagokat még talán, de ebbe nem igazán van beleszólásunk, mert ezek a szerződések függenek a BP-től és a telefontársaságoktól is.
     
  9. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    Az 1. ötletnél a kisebb összegekre gondoltam (max kb. 3500)
     
  10. lost

    lost Fórum nagymestere

    Apropó prémi és sms. Lehet rosszul emlékszek, de a kedvezményes prémium vásárlásnál (66%-os akció) lehetett venni régebben sms-ért is prémit. Ez a lehetőség már megszűnt?
     
  11. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    igen
     
  12. Peddig igazan orvendetes lenne ha vissza kerulne :(

    De mint Morphi is emlitette ez nyilvan nem mukodik olyan egyszeruen. Azert en remenykedem hatha vissza kerul egyszer.
     
  13. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    2. Ötletet kicsit átgondoltam és arra jutottam hogy lehetne a kezdőcsomagok közt : Aegis pack, Citadel pack, Spearhead pack.
     
  14. Blacki93

    Blacki93 Utánpótlás-írogató

    Igen,vegyétek a drága sms-ért a prémet :D Ahelyett,hogy ha már fizetni akarsz vennél paysafecard-ot és azzal fizetnél.Nem azért,de a minimum 2 ezer forint be mész egy értékesítő helyre és kéred a kártyát és ennyi.Otthon meg bepötyögöd a 16 számjegyű kódot ami a kártyán van és máris azonnal ott van a rendelésed és mitőbb olyan olcsó mint a kártyás fizetés vagy átutalás,azonnal ott van,biztonságos mert max pár száz forintot bukhatsz akkor ha másnak megadod,ja és teljesen 0 FT-ra lekölthető.Nem reklámoztatom de gondoljátok át,hogy ennyire jó mobillal fizetni? vagy gazdagéknál mindegy hogy párszáz forinttal többet költesz?

    Sok városban megtalálható és online fel vannak tüntettve az értékesítési pontok.
     
  15. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    Nekem tök 8 mennyibe kerülne mobilról rendelni :D most pár száz forinttal drágább az nem sok.
     
  16. bartbato16

    bartbato16 Utánpótlás-írogató

    én vissza akarom kapni azt a do-t amikor még lehetett forintért rendelni hajókat. :D
     
    EME kedveli ezt.
  17. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    Énis :D
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Majd most is lehet. Valószínűleg hétvégére időzítik az UBA Expo-t :D Dizivel együtt.

    De a régi DO nekem is hiányzik az összes csalójával együtt. :D Akkor legalább több hajó volt...
     
  19. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    Ja :/
     
  20. $coobyĐoo

    $coobyĐoo Utánpótlás-írogató

    Én milyen klasszul jártam: most vettem csak észre, hogy miért fizetek bankkártyával ilyen nagy összegeket. Euros fizetésre van állítva, nem tudom miért, tehát csak augusztusban 53,15 Eurot fizettem...csak egy példa: dizájnokért 1.480 ft helyett 9,99 Eu.... és így vettem az urit is, a prémiumot is, a dobozduplázót, amíg volt, meg a kedvezmény csomagot.... szóval elég vacakul jártam. Most jeleztem, kíváncsian várom, hogy esetleg jóvá írják-e a különbözetet..
     
    EME kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.