Rendelés ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: EME, témanyitás ideje: 13.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A különbözetet nem fogják jóváírni. Ilyenkor a visszaállítását kérheted, mivel a fizetési oldal csak úgy nem állítódik el. Ennek mindig van valami oka. Erre akár rá is kérdezhetsz, hogy miért állt át, a legtöbb esetben, ha normálisan van megkérdezve, akkor meg is mondják.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Voltál esetleg külhonban?
    Mert ha onnét is bejeliztél,akkor megszívtad.
    Ez van jól kicsinálva,geo IP,ha esetleg kimész magyarból simán (és nagyon gyorsan)átirányít eurós bankolási oldalra,és onnantól véged.
    330 000 uri 99,99€----duplázó v 25% egy hétre 2€ az xl 15€.....
    Átállás megtörtént 1-1,5 hét alatt,de a visszaállás a supp szerint minimum 2 hónap.
    Úgyhogy a support felejtős,törődj bele mást úgysem tehetsz.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  3. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    nem felejtős a support -.- most állították nekem vissza zsinórban 2 szer... 2 napon belül nem vicc jól olvastad! Elküldtem a probléma levelet válaszban már küldtem is a személyim meg a lakcímkártyám képét és kész másnapra már kész is volt úgyhogy nyugodtan fordulj supporthoz rettentően megelégedtem velük
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Milyen 2 hónap? Ha azonnal ír és nem hétvégén, akkor esetleg már másnapra törölve lesz a jelenlegi Geo IP-je, de ha mindent megad, amit kell akkor is legfeljebb 1 hét. Ne próbáld a support munkáját lehúzni, kérlek.
     
    tomm27 kedveli ezt.
  5. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nem próbálom lehúzni a munkátokat,én csak azt írtam hogy az én esetemben mikor jeleztem a gondomat a support felé,milyen választ kaptam.
    Megpróbálta,sikerült,grat.
    De ha legközelebb magyarban járok, én is meg fogom próbálni.
     
  6. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    nem gunyolkodasbol de igenis szokott magatol el allitodni. ugyanis nekem par honaoja volt olyan problemam hogy legelsonek amerikai geo IP t kaptam pedig eletembe nem voltam meg ott, utana viszont olaszorszagi geo IP t kaptam es szintugy nem voltam ott soha se. Sot az utobbi esetben szemtelenek is voltak a supportosok mivel legelso alkalommal lakcim szemelyi kartya utan visszaalitottak az eredetire es 2. helyzetben meg csak kamuztak hogy nem lehet vissza allitani 18 ev felett lehet csak stb. Na azota is ugy van olaszon de ha sms ben rendelek fejbol emlekszem a regi kodra igy szerencsere 330ft csak. nem pedig xy Euro. A karakteremnek csak en tudom a jelszavat senki mas mashonnan nem tortent belepes. (ez a kiskarateremmel tortent meg) a nagy karimnal szerencsere nem ugrott at de dobozduplat vettem majd jott a hiba uzenetet h levan tiltva a vasarlas vagy mi a penzt a bankkartyamrol le vette de a bonuszt nem kaptam meg, Supportol azt a valaszt kaptam hogy igy jartam csak ezt sokkal finomabban es szakszerubben magyaraztak el hogy nem fogjak jova irni hiaba hogy nem kaptam meg.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.