Rendszerkövetelmények változása....

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Lanselott, témanyitás ideje: 10.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Üdv,eddig még soha nem fordultam itt segitségért,bár már elég régóta játszom. Ezidáig minden problémát megoldottam. De amióta be lett vezetve a 3D funkció,azóta nem teljesen élvezhető a játék,kiszámithatatlan módon belassul néha....
    A 3D funkciót nem használom,ugyan a videókártyám támogatná és a gép is bírná,de engem nem fogott meg (nem a tizenéves generációhoz tartozom),és igen,mielőtt az admin letolna,leírom még a régi XP-t használom,mert nem vagyok hajlandó az új mocskokat feltenni a gépemre. Szóval,ha van valakinek ötlete ,mi lehet az oka a rendszertelenül jelentkező belassulásoknak,a tippeket köszönettel fogadnám. Még talán ami számit,a netem az szimpla ADSL.
     
  2. Incident

    Incident Törekvő

    Senki nem kérdezte a véleményedet. Azért van lag, mert valami nem úgy működik ahogy kellene.
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha értelmes dolgot nem tudsz írni,csak azért ne irj mert unatkozol:) Ha nem működne,mármint nálam,akkor eddig amikor előfordult,nem jött volna "magától " helyre.
     
  4. Incident

    Incident Törekvő

    Nem nálad van a hiba... Legalábbis a gépednek kutya baja! :rolleyes::rolleyes:
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Felesleges topik nyitás!

    Van erre megfelelő topik.

    Pillanatnyilag szerver problémák vannak, amit minél hamarabb probálnak kijavítani.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.