Visszajelzés Rettegés próbája

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 14.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

2. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Rettegés próbája & Asztrális felemelkedés rangsorevent – Visszajelzés
    (2022.10.20. - 2021.11.03.)

Itt vitathatjátok meg a Rettegés próbája & Asztrális felemelkedés rangsorevent (2022.10.20. - 2021.11.03.) eseménnyel kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

3. Vadász

Vadász Haladó

Érdeklődöm, mikor lehet az event kapuban játszani? 10 perc játék után kikapcsol, újrakacsolódás, de nem kapcsolódik, és pukk az npc-től, ez már 1x 10 perc után, majd visszalépés kapuba és kb. 3-4 után megint megtörtént. Három ismerős játékossal is ott találtuk magunkat bázison javításon!
    Még egyszer kérdem mikortól fog működni a Terror kapu?

Utoljára szerkesztett: 25.10.22
  4. Bakatabis

Bakatabis Utánpótlás-írogató

Amikortól megjavítják az illetékesek (marha hasznos válasz tudom). Ahogy néztem, már jelentve van más nemzetiség által.

Szerk: Nem azt jelentették, szóval megtettem én. De könnyen lehet, hogy ez csak a szokásos stabilitási gond, ami nyilván kihat az event kapura is.

5. SPILLER2

SPILLER2 Fórum bárója

Szia!

Engem a 2. nap (szombaton) ért meglepetés (ami azóta már mintha megjavult volna), miszerint vagy be sem engedett lépni a kapuba (nem, nem az időkorláttal volt a baj, hanem kiírta, hogy nincs szabad hely a kapuban..., vagy valami hasonló) és visszapenderített állandóan (engem csak vagy 8-szor...) a X-1-es bázisra, vagy a játékon belül, a kapuugrásoknál dobott ki és kerültem az X-1-es bázisra!
    A gutaütés kerülgetett és ide (de egy másik posztra) a fórumra is kifejtettem a nemtetszésem..!
    Ez az az event, amire állandóan, egy éven keresztül várok, hogy újra legyen, mert szerintem a legjobb, de jó lenne már egyszer úgy végigcsinálni, hogy "ne kerüljön halszálka a gulyásba"...!
    Minden más event (kivéve a Karácsony környéki eventek) kétszer-háromszor is van egy évben, de a Wortex-ből csak egy alkalommal/ év (régebben Pünkösd előtt is volt valamikor egy Wortex kapu, de megszűntették...).
    Szóval..., ezen lehetne még mit egy kicsit javítani!

6. CyberGirl

CyberGirl Junior szaki

Szerintem a legközelebbi ilyen eventnél módosíthatnának a célokon, legalábbis abban a tekintetben, hogy a 2000 curcubitor mennyiségét lecsökkentik, vagy beleszámítják a térképeken lőtteket is. Ugyanis itt nemcsak ráérő felnőttek/gyerekek, és főként botosok játszanak, hanem bizony keményen dolgozó, tisztességes játékosok, akik nem érnek rá napi 2 kaput kivinni ahhoz, hogy az összes célt teljesíteni tudják, ha már megvesszük azt a csatabérletet. Köszönöm a választ. :)

..HUN1966HUN.., SPILLER2 és Vadász kedveli ezt.
  7. -Julie13-

-Julie13- Utánpótlás-írogató

Helló!
    Felettébb érdekes,hogy a befejezett harmadik Asztrál kapum után,megállt a rangsorpont számlálóm és nem adja hozzá a hasadékok után megszerzett rangsorpontot. Hallottam már hasonló panaszról,amikor szintén első helyen állt meg egy illetőnek a számlálója és esélye sem volt megnyernie az eventet. A suport sem választ nem adott számára a hiba okáról,kompenzációt sem kapott és ki sem javították a hibát. Simán megnyerhetem az eventet,mert bőven van CPU-m és időm is a kapukhoz. De így esélytelen!

8. -¤MAJANI¤-

-¤MAJANI¤- Járnitanuló

Hello!
    Ha figyelmesebb lennél,akkor olvashattad volna,hogy az eventbe csak 3 CPU ugrásból származó pontokat von össze és vesz figyelembe

9. -Julie13-

Ez egy nagyon érdekes információ,valóban szerepel a leírásban,kisbetűvel elrejtve a sallang között. Javasolnám,az event leírás elején,nagy betűvel kiemelni,mivel ez az alapja az egésznek. Így elkerülhetőek félreértések és alaptalan panaszok azoktól,akik nem élnek társasági életet a Do-ban és elsiklanak ezen fontos információ felett.

10. -Julie13-

Azért mivel ilyen figyelmetlen voltam és tévedtem,még azt felvetném kérdésnek,5 hasadékonként amikor feltölti a HP-t,modulokkal-mondjuk 512.000-re és a játékos kilép a kapuból,majd a későbbiekben folytatja,akkor belépéskor és folytatáskor,miért csak az alap HP-vel tudja folytatni a hasadékok leküzdését?!?

Vadász és SPILLER2 kedveli ezt.

Az oldal megosztása