Visszajelzés Rettegés próbája

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 14.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

  2. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Rettegés próbája & Asztrális felemelkedés rangsorevent – Visszajelzés
    (2022.10.20. - 2021.11.03.)

    Itt vitathatjátok meg a Rettegés próbája & Asztrális felemelkedés rangsorevent (2022.10.20. - 2021.11.03.) eseménnyel kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  3. Vadász

    Vadász Haladó

    Érdeklődöm, mikor lehet az event kapuban játszani? 10 perc játék után kikapcsol, újrakacsolódás, de nem kapcsolódik, és pukk az npc-től, ez már 1x 10 perc után, majd visszalépés kapuba és kb. 3-4 után megint megtörtént. Három ismerős játékossal is ott találtuk magunkat bázison javításon!
    Még egyszer kérdem mikortól fog működni a Terror kapu?
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.22
  4. Bakatabis

    Bakatabis Utánpótlás-írogató

    Amikortól megjavítják az illetékesek (marha hasznos válasz tudom). Ahogy néztem, már jelentve van más nemzetiség által.

    Szerk: Nem azt jelentették, szóval megtettem én. De könnyen lehet, hogy ez csak a szokásos stabilitási gond, ami nyilván kihat az event kapura is.
     
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!

    Engem a 2. nap (szombaton) ért meglepetés (ami azóta már mintha megjavult volna), miszerint vagy be sem engedett lépni a kapuba (nem, nem az időkorláttal volt a baj, hanem kiírta, hogy nincs szabad hely a kapuban..., vagy valami hasonló) és visszapenderített állandóan (engem csak vagy 8-szor...) a X-1-es bázisra, vagy a játékon belül, a kapuugrásoknál dobott ki és kerültem az X-1-es bázisra!
    A gutaütés kerülgetett és ide (de egy másik posztra) a fórumra is kifejtettem a nemtetszésem..!
    Ez az az event, amire állandóan, egy éven keresztül várok, hogy újra legyen, mert szerintem a legjobb, de jó lenne már egyszer úgy végigcsinálni, hogy "ne kerüljön halszálka a gulyásba"...!
    Minden más event (kivéve a Karácsony környéki eventek) kétszer-háromszor is van egy évben, de a Wortex-ből csak egy alkalommal/ év (régebben Pünkösd előtt is volt valamikor egy Wortex kapu, de megszűntették...).
    Szóval..., ezen lehetne még mit egy kicsit javítani!
     
  6. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Szerintem a legközelebbi ilyen eventnél módosíthatnának a célokon, legalábbis abban a tekintetben, hogy a 2000 curcubitor mennyiségét lecsökkentik, vagy beleszámítják a térképeken lőtteket is. Ugyanis itt nemcsak ráérő felnőttek/gyerekek, és főként botosok játszanak, hanem bizony keményen dolgozó, tisztességes játékosok, akik nem érnek rá napi 2 kaput kivinni ahhoz, hogy az összes célt teljesíteni tudják, ha már megvesszük azt a csatabérletet. Köszönöm a választ. :)
     
    ..HUN1966HUN.., SPILLER2 és Vadász kedveli ezt.
  7. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Helló!
    Felettébb érdekes,hogy a befejezett harmadik Asztrál kapum után,megállt a rangsorpont számlálóm és nem adja hozzá a hasadékok után megszerzett rangsorpontot. Hallottam már hasonló panaszról,amikor szintén első helyen állt meg egy illetőnek a számlálója és esélye sem volt megnyernie az eventet. A suport sem választ nem adott számára a hiba okáról,kompenzációt sem kapott és ki sem javították a hibát. Simán megnyerhetem az eventet,mert bőven van CPU-m és időm is a kapukhoz. De így esélytelen!
     
  8. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Járnitanuló

    Hello!
    Ha figyelmesebb lennél,akkor olvashattad volna,hogy az eventbe csak 3 CPU ugrásból származó pontokat von össze és vesz figyelembe
     
  9. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Ez egy nagyon érdekes információ,valóban szerepel a leírásban,kisbetűvel elrejtve a sallang között. Javasolnám,az event leírás elején,nagy betűvel kiemelni,mivel ez az alapja az egésznek. Így elkerülhetőek félreértések és alaptalan panaszok azoktól,akik nem élnek társasági életet a Do-ban és elsiklanak ezen fontos információ felett.
     
  10. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Azért mivel ilyen figyelmetlen voltam és tévedtem,még azt felvetném kérdésnek,5 hasadékonként amikor feltölti a HP-t,modulokkal-mondjuk 512.000-re és a játékos kilép a kapuból,majd a későbbiekben folytatja,akkor belépéskor és folytatáskor,miért csak az alap HP-vel tudja folytatni a hasadékok leküzdését?!?
     
    Vadász és SPILLER2 kedveli ezt.
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Hát ezt egyenlőre elindítani se sikerült srácok. Már bíztató. :D De amúgy tényleg nem 10 től kellett volna indulnia ? Csak mert úgy lett kiírva.
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A csatabérlet kulcsokat nem lehet beváltani, mert üres a táblázat. Komolyan elmegyek megnézni, hogy hogyan lehet egy már működő dolgot elrontani és kiadni úgy, hogy nem is tesztelik.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  13. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Hát elég döcögős az indulás az tény. A kaput én kitoltam valami eszméletlen jól szórakoztam :D Viszont egyik szemem sír a másik nevet kategória. Nem lett valami " kezdő " barát. Durván sokáig tart még erősebb hajóval is végig tolni értem itt ez alatt 90-120k HA meglősz akkor még jól is szórakozhatsz, de így is van másfél óra mire kitolod +- pici. A gyengébb hajóval rendelkezőktől így lesz megint olyan savazás rossz lesz nézni. :(
     
    max00168(Hun) kedveli ezt.
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sajnos nekem úgy laggol, mint régen.
     
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    A céloknál a " Szörnyűséges Bajkeverés " célt mégis hogy a kukiba lehet megcsinálni ha 90 jön 1 full kapuból és 1800 kell ? Kicsit logikátlan lett megint a mennyiség. 14 nap az event abba 20 kört préseljünk bele ? o_O Kicsit sokallom ez már a " nem egészséges " játék idő kategória . Napi 1 kapu még oké lenne, de stopperrel azért nem fogom mérni mikor telik le a 12 óra és dideregve várom a csodát a kapunál.