Ron leköszönése

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 14.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Üdvözlünk, űrpilóta!
    Közel két éve fantasztikus hírt kaptam a Bigpointtól: community managerként segíthetem a DarkOrbit világát. Mielőtt nekivágtam, nem tudtam sokat a játékról, de hamar rájöttem, hogy a cím olyan játékot takar, mely kiállta az idők próbáját, közössége pedig olyan lelkes és elhivatott, melyet szinte sehol máshol nem tapasztaltam. Olyan élményekben lehetett részem a játékosoknak, modoknak és a csapatomnak hála, melyet sose feledek, és mely kiváló alapozása jövőbeni karrieremnek. Az itt töltött idő alatt számos változást láthattam, némely még mindig a csapat napirendjén van. Ezzel együtt 100%-ig biztos vagyok bene, hogy OP32 és a DarkOrbit csapata nem csak megfelel majd a kihívásoknak, hanem felül is múlja az elvárásaitokat az elkövetkezendő években. A Bigpointnál maradok új szerepkörben, szóval ígérem, időről időre visszanézek majd. Sok minden történik mostanában a cégnél, és izgatottan várom, mivel járulhatok hozzá a fényes jövőképhez. Köszönöm mindegyikőtöknek külön-külön, hogy megosztottátok velem a játék iránti szenvedélyeteket, és hogy részese lehettem ennek az igazán egyedi játékosközösségnek. Játsszatok tovább, törődjetek a másikkal, és soha ne álljatok le!
    A végtelenbe és tovább!
    Ron, vagyis Baracus