RózsaszínPitbull

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: RózsaszínPitbull, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. RózsaszínPitbull

    RózsaszínPitbull Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, RózsaszínPitbull vagyok.

    Először is a Rózsaszín Pitbull nevű zenekartól bocsánatot kérek, hogy a nevüket használom itt a játékban, de nagy rajongójuk vagyok. :D

    Magamról annyit, hogy férfi vagyok, és rák, ha már itt tartunk.

    A játékot 2010 tavaszán kezdtem, még EU4-en, azóta sok minden megváltozott, kivéve engem, és a játék iránt érzett szeretetemet. Jelenleg, március óta a 3., és egyben legjobb karakteremen dolgozok (http://hu1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6ZnNy&profileCheck=I8CG6&lang=hu). Nagyon köszönöm azok segítségét, akik nélkül idáig nem jutottam volna el. (Neveket direkt nem említek.)
    Idén nyár óta a BP Rising Cities nevű játékával is foglalkozom, egész jó eredménnyel, ott is ez a fórum nevem, ha barátkozna valaki... :)

    Mindenkinek jó játékot kívánok!
    Üdv: RózsaszínPitbull
     
  2. ĐŗąĢoή®

    ĐŗąĢoή® Járnitanuló


    Elég komoly a mostani karaktered :)
    Csak reménykedni tudok, hogy én is össze tudok majd hozni egy hasonlót :rolleyes:
     
  3. RózsaszínPitbull

    RózsaszínPitbull Utánpótlás-írogató