Saját csapatom ellenem fordul

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: bbettyblue, témanyitás ideje: 11.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bbettyblue

    bbettyblue Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, sok idő után újra játszom, nagyon jó, de több saját csapattársam (VRU-s) lelő illetve megtámad a 3-2 3-3 térképeken. Van ennek valami oka? Nincs szankció?
    Köszönöm a válaszokat.
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem vagy véletlen minusz becsületes?
     
  3. bbettyblue

    bbettyblue Fórum-zöldfülű

    Szia, 10.476 becsületpontom van, soha nem lőttem le a csapatomból senkit:(
     
  4. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Esetleg nem lősz olyan NPC-ket amik másnak is kellenek? Előfordul hogy mivel kisebb vagy erőszeretettel elzavarnak/lelőnek ha (úgy tetszik) belenyúlsz a játékukba. Ergó zavarod őket.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  5. bbettyblue

    bbettyblue Fórum-zöldfülű

    Csak a bónuszdobozokat gyűjtöttem mindkét alkalommal, nagyon gyenge az űrhajóm így nem vagyok ellenfél. Egy másik űrhajót is kilőttek a kapuban az se zavart senkit. Ketten összeálltak elkezdték lőni a góliátot, aki akkor indult el a kapuból.
    Azt hiszem csak szórakoznak, de köszi a segítséget:)
     
  6. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasz! 1, a 3-2-n biztos nem lőttek
    2, idegen bónuszdoboz sem a tied , melyért nem te harcoltál meg, kapcsold ki a beállításoknál
    3, biztos hogy mindegyik vru volt?
    " gyenge korom"-ban klán nélkül engem is frocliztak sokat, volt úgy hogy 1 csopiban más megbízós játékosokkal voltak megtámadtak s az utolsó lövést már a más megbízós lőte , a saját megbízósok csak gyengítettek, ha a lövést kikapcsolja időben akkor az utolsó lövőé a pont , ha visszalőttem s én lőttem ki a saját megbízós játékost "-" pontot kaptam. szóval hagyd őket .
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A bónuszdobozok mindenkié, te a zsákmánydobozokra gondolsz, amiket NPC vagy hajó lelövése után kapsz.
     
  8. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

    Hát kicsiket tényleg előszeretettel lőnnek,... a nagy karimnak a minap eldurrant mind a 8 iriszem, erre a sok kezdő azt hitte pár iriszesen hogy erősebb és támadtak :D, persze mindenkit kilőttem :D:D:D:D , csak mondom amúgy hogy saját csapattársad (VRU) nem tud megtámadni 3-2n mert a saját megbízód x2 térképén csak ellenséges játékosok támadhatnak meg, tehát a felét hiszem annak amit mondtál, de mindegy is.
    Ja ha már itt vagyunk, ki kéne találni valamit arra, hogy mondjuk Cubi-zok, lelő egy szintén EIC-es (EIC-es vagyok igen), aztán mikor visszamegyek, már én kapok minuszt,... ez így nem fair, mert nem bosszulhatom meg amiért kilőtt, vagy még én kapok büntetést.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.