SkillTree,Telefon

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: MΛ$†ΣR~YI, témanyitás ideje: 15.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MΛ$†ΣR~YI

    MΛ$†ΣR~YI Fórum-zöldfülű

    --------------------------------------------------------------------------------
    Kedves Mindenki
    2 ötletem is lenne az
    1."Skilltree": 3 csoport lenne "Fighter" "Protector" "Engineer"
    20.000 urudiumért lehet megvenni a Skilltree-t és hangáronként lehet változtatni
    SkillPointok lennének sintenként 2 skillpoint
    a Fighter egyértelműen damage skillekkel rendelkezne a Protector pajzs skillek
    az Engineer pedig 1 healer lenne (Az az Engineer-nek a heal képessége csoportba is hat (Beállítható)

    2.Androidos,IOS-os alkalmazás: Ebben a játékklienst nem lehetne elérni csak az 1szerűeket pl: Árverés,Üzlet,skylab stb.
    Mivel nekem az SMS-es rendelés nem megy ezért a GooglePlayen is lehetne rendelni

    Köszönöm hogy végigolvastátok az ötletemet(Már aki)
    --------------------------------------------------------------------------------
     
    ł[vadász]ł kedveli ezt.
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Hát a Skilltree-s nek sok értelmét nem látom.. Jó a PS úgy ahogy van. Viszont a telefonosat sokan mondták és szerintem jó ötlet volna.
     
  3. MΛ$†ΣR~YI

    MΛ$†ΣR~YI Fórum-zöldfülű

    Ömm ja főleg h kicsivel több pénz is bejönne nekik :D főleg tőlem
     
  4. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Jön nekik elég pénz. Ha hu1-en játszol tudhatod :D (4 flaxos venomok stb :D)
     
  5. tűzcsillag

    tűzcsillag Utánpótlás-írogató

    Szia :)
    A Skilltree nem hangzik rosszul bár nem sok értelmét látom :)
    Telefonos alkalmazás felesleges mivel egyszerűen el lehet érni telefonról a játék kezdőlapját és lehet licitálni is. A vásárlási problémáddal kapcsolatban csak azt tudom mondani hogy ha jól tudom GooglePlayen csak hitelkártyát fogadnak el.. és azzal játékon belül is tudsz fizetni és jobban megéri mint 1-2 sms.. :)
     
  6. MΛ$†ΣR~YI

    MΛ$†ΣR~YI Fórum-zöldfülű

    Nekem nem müködött semmi a telómrol se a haverokérol bugos volt a kártyával meg az a baj h nincsen paypalunk
     
  7. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Telefonon hogy lehet licitálni? o_O
    Kipróbáltam Photon Browsert és nem megy.
     
  8. tűzcsillag

    tűzcsillag Utánpótlás-írogató

    Nekem Chrome-on megy a licit :)