Solaris

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Bozóky~vs~Lipoczy, témanyitás ideje: 1.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bozóky~vs~Lipoczy

    Bozóky~vs~Lipoczy Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Megtetszett a solaris űrhajó. Olyan kerdesem volna, hogy lehet megszerezni? Szerelőműhelyben nem találom, űrhajóknál sem. Viszont a cita plusz megvan és valószínű, hogy a solaris plust is megakarom szerezni, de kell a sima hozzá. Miféle módon bírok hozzájutni? Modulokat szintúgy, hogyan lehet szerezni? Előre is köszönöm, ha valaki válaszol.
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Solaris csatabérletből van, meg hozzá a modul is. Vagy legalábbis én onnan szereztem máshol eddig nem láttam. Nekem sikerült 3 modult a plus verzióra szerezni ( 4.ik sehogy nem jön össze ) így azt raktam én is össze elsőnek. Most mérgemben a pusat / pusat plus modulokra vadászok, de sajnos csak kapuban adhatja ki bonusz jutalomnak a modult, amit nem nagyon akar. :( Ezért írtam / írtuk, hogy nem valami változatosak az event jutalmak mindíg ugyan azok a hajók / modulok vannak csak. Így nem nagyon van lehetőség sok dolgot megszerezni. Ezért is lett ötletnek feldobva a " minden hajóra " működő alap modul shopban, de abból is ki tudja lesz e valaha valami. Mondjuk ez a hajók megszerzési lehetőségén nem sokat segít továbbra sem. :D
     
  3. Suﻡe®πa†µr٩ı

    Suﻡe®πa†µr٩ı Fórum-zöldfülű

    Solarist az üzletbe is vehetsz extrák-üttörő csomag
    modulokat meg ász asztrális dobozokból szerezhetsz plusszos hajókra
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.23
  4. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Nos, az asztrális dobozból bőszen osztja az LF3 lézert, azt meg kenjék a hajukra!
     
    Vércse kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.