SpaceCup esemény véget ért: ország lőszerek sebzésének frissítése

Kategória: 'Hivatalos hirdetmények', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 12.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv Űrpilóták,

    Tegnap, július 11-én véget ért a SpaceCup 2021 esemény.
    A esemény befejeztével egy kérdést kaptunk tőletek, amit megszeretnék válaszolni.


    Kérdés: Mikor frissítik az országlőszerek (CC-A, CC-B stb.) sebzését?
    Válasz: A következő szerdai karbantartás napján lesznek frissítve a lőszerek sebzése.



    A Darkorbit csapata
     
  2. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves Játékosok!

    A SpaceCup 2022 esemény még mindig tart. Amint véget ér az esemény (2022.12.18.) az országlőszerek (CC lőszerek) sebzés szorzói értékei is véglegesen meglesznek határozva.

    2023. január 11-én a fognak frissülni az új értékekre a CC lőszerek sebzés szorzó értékei.

    Ez azt jelenti, hogy a CC-C lőszer sebzés szorzó értéke is megváltozhat 2023. január 11-én!


    A DarkOrbit csapata
     
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves Játékosok!

    December 18-án véget ért a SpaceCup 2022 esemény.
    Az esemény befejeztével megkaptuk a CC lőszerek végleges sebzés szorzó értékeit.

    Tájékoztatunk benneteket, hogy a CC lőszerek sebzésének a frissítése a következőképp módosul:
    • CC-A: x6,5 -> x4
    • CC-B: x5 -> x4
    • CC-C: x6.5 (nem változik)
    • CC-D: x6 (nem változik)
    • CC-E: x5 -> x1
    • CC-F: x4 -> x5.5
    • CC-G: x5,5 -> x4
    • CC-H: x1 -> x4
    A CC lőszerek sebzés frissítése 2023. január 11-én fog megtörténi.


    A DarkOrbit csapta