StreuneR újítás

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: hakapeszimaki, témanyitás ideje: 24.12.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mi a véleményed a SteuneR újításról?

  1. Nem tetszik,csinálják vissza a régire StreuneR-t

    72.4%
  2. Tetszik,végre egy jó fejlesztés,maradjon az új.

    27.6%
  1. hakapeszimaki

    hakapeszimaki Fórum-zöldfülű

    Megbízónként egy map volt,ahol az ember békésen dobozolhatott,ládázhatott álca nélkül,és nem zaklatta egy npc sem. Ez a map az x-8 volt,volt mert a streuner kapu óta ezt is elvették. Ha több összegyűlik még egész szépeket is csapkodnak,kisebb játékosoknak nehezebbé téve a fejlődést ezzel is. Én jobban szerettem a régi fajta streunereket,és ti miként vélekedtek erről?
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha nagyon dobozolni szeretnél, akkor álcázva tedd. Mivel ez egy PvP játék, így az alap eset az, hogy lövöldözik a játékos, nem csak gyűjtöget.

    Ezért felesleges volt új topikot nyitni.
     
  3. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Eléggé zavaró hogy mikor lelőnek sietek vissza a harcba és meg áll a töltés mivel meglő egy steruner :D aztán várhatok a kapuban hogy induljon meg a pajzs meg a hp is addig társaimat meg jól le lövik :p
     
  4. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    1.Azonali javítás segít :D
    2.Álca fel, repülve tudsz tölteni
    3.Megpróbálod kikerülni az npc-ket és használod az öszetett javító berendezést.
     
  5. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Persze pazaroljam el a dolgokat mintha olyan sok lenne belőle :D eddig meg nyugodtan pazarlás nélkül lehetett szaladgálni :) + szeretnek 2-8on pvp-zni is mivel nyugis hely és viszonylag kevesen vannak ott na az npc-ktől már az se az igazi :)
     
  6. hakapeszimaki

    hakapeszimaki Fórum-zöldfülű

    Csatlakozom az elöttem szolohoz,mikor 150 milla körül mozog liciten az 50 álca,és a 10 is rekordokat dönt,pont arra használja az ember h npc-ket kerülgessen. Nyugodtan lehetett várni a meteort,vagy lőni a referét,1 nyugis map volt,és én így szerettem. Piszkosul idegesitő h rakétáznak a streuk,nem is a lövés zavar. De jobb volt a régi.
     
  7. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Ez egy lövöldözős játék. Egyébként igazatok van meg is értem. De megszokhattuk már, hogy soha semmi nem marad úgy ahogy jó mindig változtatnak valamit és általában a rossz irányba.
    Bár magam részéről írok, én még elvagyok így is.
     
  8. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Én is elvagyok vele de a kérdésre válaszolva a régi sokkal jobb volt. Alap vetően mindig is a régi a jobb mert régen jobb volt a zene jobbak voltak a hangok most meg olyan unalmas meg egyfolytában elmegy. a 2014-es állapot volt a legjobb szerintem :D
     
  9. Ismeros, eleg sok warunk van, es igy sok a harc 1-8 on, es a streaunerek az agyamra tudnak menni ilyenkor... meg ha uberen meg is maradnak ilyennek, az ordog sem banja. Csak 1-8rol takaritanak el oket ..... :|
     
  10. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Ez csak az én véleményem: a régi 2014-es rakéták csattanási hangja nem volt olyan jó, most sokkal jobb. Nézd meg, mert még benn van. 3D-ben kell játszanod. Vegyél célba egy nagy npc-t (a boss devi jó lesz) és olvadj bele, majd nyomj egy spacet. A csattanás után fogod hallani a régi rakéta csattanást is kb. Fél másodperc diferenciával
     
  11. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Én is hozzászólnék egy-két szót. :D
    Nekem az az észrevételem, hogy a Bigpoint elsősorban olyan újításokat szeretne betenni, amely nem untatja a játékosokat. Mert pl valaki már két éve full 16 hajóval mászkál. A top játékosok biztos, egy-két nap alatt beszerezték az LF-4eket, meg a többit. És gondoljatok bele, hogy mennyire unhatják a játékot. Ezért a BP tesz be pl Hitac Miniont, spaceballt stb. De azzal, hogy erősebbre veszi a streunerek sebézését, és életét egy kicsit, nem lesz izgalmasabb élvezhetőbb, mert most kb egy kristallin erősséggel bír, ezelőtt meg egy mordonéval. Szóval mi lett? A fullosok nem mennek, hogy jééé megújították az NPC-ket. A kicsiknek meg annyi minden van, hogy még bele se gondolnak ezekbe. Egyébként engem zavarnak. Az a része okés, hogy rakétát lőnek. Sőt ecot is lőhetne egy két npc. De az nem, hogy agresszív, az nagyon nem okés. DAMAGE testet is általában x8 mapokon nézünk, mert sokszor tapasztalhatjuk, ilyen-olyan konfigban, ennyit, meg annyit lehet kihozni, és nem jó kijelentkezni minden egyes konfizás után, ezért marad az x8 map. Most meg odajön, és közbeszól, mintha szándékosan szívózni akarna, mint a saboteur. Természetesen nem egy hű de nagy baj, csináljunk belőle egetrengető felhajtást. Bár időnként lelövök egyet, kettőt, amiért felkóstol. :D

    Láttam egy-két helyen itt a topicban, hogy felmerült a régi hang. És egyetlen egyet hiányolok a zenén kívül. Azt, hogy ha képernyőn kívül van valami/valaki, akkor most nem hallod. Talán egyen ketten emlékeztek, hogy régebben, ha valaki nem volt a képernyődbe, halványan lehetett hallani a hangot. PL kapuba sibiztél, és hallottad, ahogy erősödik fel a UCB hanga, mígnem meglátod, hogy menekül be a saját megbízósod, és egy ellen lövi. Az volt legpacekabb. A képernyődben történő események hanghatása normális volt, de ha füleltél, és nem is kellett annyira fülelni, akkor meghalhattad, a kintebb eső hangokat. Persze, most nem méterekre gondoljatok.