Visszajelzés Szerver-egybeolvadás

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: Kelly, témanyitás ideje: 7.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Itt beszélgethettek a Szerver-egybeolvadásról, illetve megírhatjátok pozitív és negatív tapasztalataitokat.

    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
    Stuka(=HUN=) kedveli ezt.
  2. apollo81w

    apollo81w Fórum-zöldfülű

    Én nagyon örülök a szerveregybeolvadásnak,az lenne a kérdésem, hogy hétvégén ez a két szeró vagy az összes többi olvad egybe?
     
  3. Risus

    Risus Fórumlakó

    Szia!

    Csak ez a kettő, biztonsági mentés mellett, teszt jelleggel.
     
  4. stroooo

    stroooo Fórum-zöldfülű

    És mikor várható hogy megnyilatkozás a teszt szerver?
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hétvégén, ahogy le lett írva.

    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog elsülni. Biztos lesz egy rakat hiba, de legalább elindul valami látható. Nem tudom kit kibe olvasztanak be, de biztos lesz pár nagy ellentét. :D
     
  6. stroooo

    stroooo Fórum-zöldfülű

    Gb2 meg eu5 ha jól olvastam és pontos idött nincs hogy szombaton vagy vasárnaplesz?

    Köszi ~ Tg