Szerverek egyesítése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: __GLOBAL__, témanyitás ideje: 18.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. __GLOBAL__

    __GLOBAL__ Fórum-zöldfülű

    Szerintem szükség lenne az egész európa szerverek összevonására mert én például egész eu. 2-n vagyok de folyamatosan üresek a térképek és mikor kezdtem akkor meg 20-25 játékos állt minden kapuban és úgy sokkal jobb volt... ez szerintem megoldható lenne és a szerver is el kell hogy bírja
     
  2. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Már pár helyen le lett írva,h technikailag még nem kivitelezhető az összevonás.
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    És ráadásul egész európa 2 szerintem még a top 10 legtömöttebb szerver közé tartozik. Kezdj el játszani mondjuk Usa2 (kelet) szerveren és meglátod, mi is az az üresség. :)

    De a kisebb szervereket tényleg jó lenne összevonni. Nem lehetséges? Miután megírtak egy ilyen játékot, ez nem lehetséges? uhh
     
  4. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    nemm kell szerver egyesités akkor giga laggok lennének?? jó ez igy ahogy van ne ilyeneken törjüka fejünket hanem azon hogy jobb legyen a játék
     
  5. Incident

    Incident Törekvő

    Egy online játékot a játékosok tesznek jóvá.

    Én sem értem, hogy miért nem lehetséges. Nyilván sok munka és nagy kockázat, de nehogymá' képtelen legyen erre a Bigpoint...
     
  6. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    kisebb szeroknál ok,ott megértem az összevonást.de pl egész europa 2 sero nem ép kicsi,és pont nem kéne egy seroval se összevonni.persze hogy üres,föleg délelött,mivel a játékosok többsége vagy felnöt,ugye dolgozik,vagy ép a másik része gyerek,iskola.eu2 igy is inkább elég zsufolt egy sero,inkább ritkitani kéne,föleg azokat akik úgye ezt azt hazsnálnak,mert úgye még mindig sok van belölük.
     
  7. Incident

    Incident Törekvő

    Még csak nem is említettem Eu2-t. :)
    Progis, hacker, ez-az minden átkozott szerveren van. Pláne, amelyiken Bigpointos dolgozó a top1 és azon tevékenykedik a klánjával együtt, hogy ritkuljon a játékosok száma. Nem említek sem nevet, sem szervert.
    Kicsit elkanyarodtunk. :D
     
  8. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Eu 1-2 még mindig azon szerverek közé tartozik,ahol nagyobb az aktivitás,a többi eu-s szerverről ez már kevésbé mondható el.Ezen a fejlesztők már egy ideje dolgoznak,előbb utóbb előálnak egy ötlettel hogy megvalósithassák a szerverösszevonást.
     
  9. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    ha meg elolvasod amit irtam ott van hogy pl.azaz például
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szerver összevonások lesznek, de nem most, majd a jövőben.

    Mivel egy játékoshoz iszonyúan sok adat tartozik, így nehéz kivitelezni ezt. De, rajta vannak.

    A topikot ezzel zárom is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.