sziasztok ezel a új reloaded kapcsolatban ilyen bonusz cod.....

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: levus2500, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. levus2500

    levus2500 Fórum-zöldfülű

    na nekem aza bajom hogy egyik haverom irta hogy ö kapot ferderitö hajot és nekem nem küldtem ilyen codot valami okot irjatok már
     
  2. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    1: tanulj meg normálisan írni és fogalmazni... 2: ne nyiss ilyeneknek új témát... 3: kicsit szétnéznél látnád hogy nem csak te nem kaptál...
     
  3. Ŗocco

    Ŗocco Guest

    Üdv,

    Ne nyiss új Témát az ilyen jellegű problémáiddal kapcsolatosan!

    Először érdemes megnézni mindig a Spam/Kéretlen üzenetek között, mert vannak olyan levelező rendszerek, amik kéretlen levélként érzékelik.

    Az utalványkódokat a központ küldi, azokra semmi rálátásunk sincsen.
    Aki nem kapott, az vagy inaktív email címmel rendelkezik, vagy a felhasználó korábban valamilyen segédeszköz használaton kapták, amiért alapból kizáró tényező, esetlegesen letiltotta a hírlevek fogadását vagy nem esett bele abba a hírlevél csoportba (aktív accountok, inaktív accountok, segédprogramot használat miatt megfogott accountok, stb.), akinek küldték.


    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/jatekinformaciok-kerese-hirlevel.126/#post-217026

    Témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.