Visszajelzés Téli event

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 4.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hun68

    hun68 Járnitanuló

    A Skoll kapu 1 szer lehet meg csinálni ?
     
  2. energytech131

    energytech131 Fórum-zöldfülű

    elvileg akarhanyszor le lehet vinni, remélem tudjatok hogy csak 1 x lehet xdxdxdxddx
     
  3. Iceberg

    Iceberg Fórum-zöldfülű

    Köszi LEeroy, szóval nem is lesz ice doboz ha jól látom? :D

    Csak mert szedtem volna fagysztó rakit, de úgylátom a kezdők megint nem kapnak semmi jót :D a nagyoknak már van nekünk nem lesz
    Nájss (persze ez nem a te hibád, nem azért írom):)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.12.19
  4. Hobby

    Hobby Utánpótlás-írogató

    Az R-IC3 2019. december 11-től vásárolható meg az üzletben, egységenként 300 uridiumért.

    ez sem aktuális ?
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Csak azt nem értem,miért vennél 300 Uridiumért? Nem kell mást tenni,mint kivinni a könnyű és a nehéz kaput,és máris van a többi jutalom mellett 600 darab R-IC3 rakétád. Bár hozzátenném,hogy a nehezebb változatot kb 20. szint felett ajánlanám,mert meglehet csinálni kisebb hajóval is,de nagy lőszerminusszal fogsz kijönni....
     
    mitter100 kedveli ezt.
  6. inohumanplayer

    inohumanplayer Haladó

    Talán mert a dobozt nem rakták be, 1200 pedig nem lesz elég neki egy évig?:oops::oops::oops:
     
    Lanselott kedveli ezt.
  7. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Szia Leeroy:)
    Melyik nap lesz a dobozokban ice rakéta? Ha lehet egyáltalán gyűjteni majd, mert az új naptárban nincs kiírva.
     
  8. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    R-IC3 rakétát valahogy nem találom,merre bújkál, elvileg kapható 300 uriért...
     
  9. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, idén nem lesz, úgy néz ki, csak az átjáróból lehet szerezni idén. :(
     
  10. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Ismételem kérdésem: R-IC3 rakétát valahogy nem találom,merre bújkál, elvileg kapható 300 uriért?!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.19
  11. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,úgy néz ki,kapni sem lehet...
     
  12. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Hali. Skoll kaput csak 1 alkalommal lehet ki vinni? Én úgy emlékszek, hogy a legutobbi Skoll kaput minden nap ki lehetett vinni event ideje alatt. Bár lehet hogy én tévedek. Am Skoll kapu Kronos rész jutalomra hat a tobozdupla? Köszi a választ előre is.
     
  13. hun68

    hun68 Járnitanuló

    elég szomorü hogy R-IC3 rakétát nem lehet kapni nem mindenki játszott még tavaly télen
     
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Event visszajelzés: Alaphangon is minősíthetetlen!
     
  15. hun68

    hun68 Járnitanuló

    ez igy van
     
  16. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Leszedtem skollt nehéz kapuban, jött a lagg, kis icyk kinyirtak. Most előlről kezdődik majd, vagy csak az a kb20 icy fog jönni?
     
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Úgy értem,nincs mit minősíteni..... A kapu jó volt,de csak 1x lehetett megcsinálni.Ahhoz elég kevés urit/egyebet adott,hogy a DO ettől ne menjen csődbe,de ahhoz eleget adott,hogy megérje megcsinálni.Az egyszeri alkalom a gond..... Ami a dobozokat illeti,úgy szétszórták a napokat,hogy max 4 napra jó a dobozduplázó,így sokan meg sem veszik inkább.Összességében,a 2 napi küldin kívül semmi nem utal arra,hogy event van.Emlékeim szerint régebben azért voltak izgalmas dolgok.....
     
  18. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    hát igen, elég gáz, laposan sikerült ez az event, de szerintem már egyik sem lesz jobb, legalább ha már december, meg do születésnap, a kódot leszámítva, nem nagyon tettek ki magukért..........
     
    mitter100 kedveli ezt.
  19. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Beragadtam két ugrás között. Esetleg valami tipp a szabaduláshoz?
     
  20. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, supporton kívül hirtelen nincs más ötletem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.