Visszajelzés Téli event

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 16.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Eziztos

    Eziztos Junior szaki

    Ezt legalább kénytelenek kézzel megcsinálni :D
     
    -Szép_Mező- kedveli ezt.
  2. harabulage3

    harabulage3 Utánpótlás-írogató

    Dehogy, nekem kész lett és egy percet se játszottam kézzel az event alatt, szóval ne örüljetek
     
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Gratulálok ügyes vagy... slow clap ... Sok volt szilveszterkor a pia, vagy csak ennyire gyenge vagy nyaktól felfelé? :eek:
    Vannak itt erősen bajok. Nem elég, hogy csaltok még a nyálatokat is itt veritek forumon? A legszomorúbb, hogy semmit nem csinálnak veletek. Gratulálok jól indítottad te is az évet.

    Bocsi kicsit kiegészíteném a dolgot. Mert kezd 1 kicsit elgurulni a gyógyszer nálam is ... Nem épp neked szól, bár remélem téged többet nem látunk. Csak nem akartam még 1 üzit írni külön. Bízom benne, hogy ezt az évet kicsit jobban megtolja a vezetőség és ráhasalnak a csalók kitiltására, mert mint látszik borzalmas a helyzet itt a forumon is meg a játékban is. A játékban a chat valami boralom vagy legalábbis eu pve szerón konkrét a hányinger kapja el az embert néha ha bele olvas. Nagy kérés lenne egy CM a szerverre ? Mert amúgy nagyon kellene nem kicsit... :oops: :( Én nem akarok senkit bántani se megsérteni, de közös chaten egymás szüleinek az elküldése a jó büdös pi... elég gyászos képet fest a játékról is meg a játékosokról is. Nem tudom a többi szeron mi megy, de itt szemrebbenés nélkül küldenek el a szülőd nemesebbik testrészébe, az egyéb nem épp " sportszerű " játék nyílt kitárgyalása mellett. Mint írtam nem szeretnék senkit megnevezni ki mit csinál / csinált. Nézzen mindenki magába, és szégyelje is el szépen magát ha valamilyen szinten " bűnös " e téren ... Kicsit én is bűnös vagyok, mert felpiszkáltam néha őket. :rolleyes: De bazzeee... emberek vagyunk halloooo nem egymást kellene szidni, hanem tisztességesen a szabájokat betartva játszani és nem egymást ócsárolni meg elküldeni a sunyiba. Csak gondolj bele neked se esik jól ha " arc " nélkül valaki elküld a jó büdös pi... csak mert mért ne alapon... Ne süllyedjünk már azért ilyen mélyre. Tartsuk tiszteletben a másik játékos társat hisz Ő is egy ember, pláne ha az az illető tisztességesen játszik és nem csal. Ami sajnos manapság elég ritka.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.1.24
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Teljesen fölösleges bármit is visszajelezni. Egy éve és most is ugyanazok a hibák és az észrevételek.
     
  5. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    Boldog uj evet. Ne haragudj meg kerlek szepen de valaszolnom kell. A chatel kapcsolatos bajokat beirod /report es kivallasztod a szoveget, majd HA felebred egy chat moderator megkapja s bunteti 1 ora / 24 ora 48 ora vagy 1 honap vagy tudom is en ha van nagyobb.(belepsz mas akkra es kifejezheted tovabb a velemenyed)
    A labirintussal kapcsolatba pedig inkabb az a nevetseges hogy ti remeltek meg mindig 2024 ben is hogy jobb munkat csinalnak....
    Vegigfutottak most egy banvawet ha jol hallottam az eladot akkok kozul, minden csalo megy tovabb nincs semmi baj. Az egyeduli ahol bannolnak is komolyabban az a mimesis kapu kozbe volt vonat miat, repultunk mind es autolock strife (galaktik strife) event utan CSAK a pvp vonatok pvp programok meg ami arra kapcsolatos volt bannoljak. EU 4 en 4 jatekos mondok neked startbol akinek mar vonatja van es szorakoznak. alig varom legyen space cupp lassam ugyanazt. Csak azok a csalok repulhetnek. Masik gyujt palladiumot 4 eve folyamatosan s 1x nem kapta el a szuro az nevetseges . Csak farmolj nyugodtan vegezd a dolgod s kesz. Szep estet!