Bug Teli raktér - Izokronát?

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: ндrдmιд, témanyitás ideje: 7.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ндrдmιд

    ндrдmιд Fórum-zöldfülű

    A játék szerint harmadik napja tele van a hajóm nyersanyag raktere, pedig "nincs" - Hisz a játékon belüli "Űrjahó" ablak is 174/8320-at mutat (174 palla). Más ötletem nincs, minthogy az új Izokronát, amiből a promó kóddal 10ezret kaptam az oka. Elég kellemetlen, hisz úgy látom eladni se lehet, és úgy isten igazán használni se tudom. Uriból pár százalékért fejleszteni nem akarok ebben a játékszakaszban csak azért, hogy megszabaduljak tőlük és végre legyen újra rakterem...

    Bölcsességetekre hagyatkozok! Mit tehetnék ez ügyben? Ha valami nagyon egyszerű és csak én nem gondoltam rá, annál jobb!

    Köszi
     
  2. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Ez a hiba jelentve lett, és remélhetőleg pár napon belül javításra kerül.
     
  3. Várható időpont 2021. okt. 32.
    [​IMG]
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  4. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Hát ez a javítás ugye a mai napon megtörtént.:D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.