Tesztszerver: Új kapcsolati lista

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Saxo, témanyitás ideje: 18.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Saxo

    Saxo Törekvő

    Itt beszélgethettek a tesztszerver mostani újításával kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. miért nincs tesztszeró?
     
  3. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Van tesztszerver, a szerverlistában megtalálod.
     
  4. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Szerintem nagyon szép és örülök, hogy nem tűnt el teljesen a klán online vagy hogy mondjam :D Nekem tetszik grat.
     
  5. 擊擊擊擊擊擊

    擊擊擊擊擊擊 Járnitanuló

    Hali, a külföldi fórumokon holnap 16 óraig van írva a teszt szerver, gondolom elírtad a magyar hivatalos közleményt.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.14
  6. -**U.F.O**-

    -**U.F.O**- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.

    Nagy tesztet nem lehet folytatni a szerveren sem (szerintem) ezzel kapcsolatban.
    1 dolog amit pl nem tudtam kipróbálni az az hogy:

    Ha van klánom és nem egy térképen vannak a tagok akkor kiírja-e az ablakban hogy ki melyik térképen tartózkodik vagy sem?
    Éppenséggel lehet úgy választok térképet hogy melyik tagom hol tartózkodik és mit csinálhat. Nem mindig vagyok TS-en így nem mindig tudok beszélni velük és szerintem ez egy jó újítás lenne az ablakban is. (ezt speciel a mostaniból is hiányoltam)

    Kinézettel és használattal szerintem nem lesz gond és jó is lesz. Tetszik.
     
  7. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia, köszi a jelzést,valóba holnapig van,fordítás közben elvesztünk a részletekben, de korrigálva lett az elírás :)
     
  8. Már megvan csak újra be kellett jelentkeznem, mert még a tesztszeró indulása előtt jelentkeztem be. ;)
     
  9. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nos,nekem addig tartott a test szerver,amíg meg néztem az újdonságot..

    A véleményem: Perfekt! Támogatom,remélem bekerül élesben is..:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.