Tg képkészítő műhelye

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: tg90000_2, témanyitás ideje: 4.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. császár88

    császár88 Törekvő

    Fel netre és TS-re, meg facebookra, TG ... :D
     
  2. Gondolkodok rajta még:/ Most eu4 re átmentem aztán ott más a hajóm nevem srb
     
  3. császár88

    császár88 Törekvő

    Hol a képem kérem?:D
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    H-K-Sz suli + edzések, csütörtökön utaztam 3 órát, majd egész napő az uncsitesóm ballagásán voltam, tegnap visszajöttem és egész nap meccseim voltak, ma szintén meccseim vannak, holnap is lesznek, hétfőn leszek 1. szabad....
     
  5. császár88

    császár88 Törekvő

    jóvan bro mondtam el ne feledd xD
    Addig éj míg fiatal vagy :)
     
  6. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia TG!
    Szeretnék tőled egy bannert kérni,mivel sajna idő hiány miatt,én egy ideig most bannert nem tudok készíteni...

    Az elképzelésem a következő:

     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.14
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Sajna nekem sincs időm úgy július közepéig :( Az emp egyébként 3mp-ig tesz támadhatatlanná, nem 5.
     
  8. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nekem,még akkor se lesz időm sajna... :( Szóval,majd ha van időd,és ráérsz elkészíted nekem?

    THX.
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kis kedvet kaptam pár kép megcsinálásához, sajnos nem a rendeléseket, mert ahhoz nem jött ihlet... :p :(

    De itt vannak:
    [​IMG]
    .
    [​IMG]
     
  10. »BlackEagle«®

    »BlackEagle«® Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Én is szeretnék kérni egy háttérnek való képet...
    768x1024 felbontás megoldható?
    Ha lehet akkor hajó középen 45 fokos szögben nézzen balra le, pet álljon hajóhoz képest bal hátul ugyanazon irányban (mintha kísérné)(lvl 15, név Eagle)
    Vru aegis, veteran design, 10drón, full herkules, szív formáció.
    Név: -=[BľąčķE]=-
    Klán: [ŢŲÇ™]
    Rang: Százados (+korona)
    Kitüntetés: Pet szelidítő
    Háttér: Valamelyik kék rád bízom :)

    Remélem nem lesz túl nehéz! :)

    Köszi
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kikapcsként néha. :) Pl aláírás magamnak. De ha kérsz sztem ma vagy holnap megcsinálom... :D
     
  12. Akkor infók:
    Megbízó:EIC
    Név:☆MAZSI001_Ł√Ł.17☆
    Hajó:Aegis
    Drónok:8db 6 os szintű sima iris
    Lézerszín:piros
    Rang:[​IMG]
    Térkép:2-7
    Animáció:Kristallon lövése,pukkanása rakománydoboza felvétele
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Esetleg ha küldesz egy képet háttér kikapcsolása után a hajódról, jobb lesz a kép :)

    Valami olyasmit, mint a profilom, csak a saját hajódról :)
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  16. Jó lett köszi be is állítom :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Helo TG én is szeretnék kérni 2 mozgóképet (az első a fontos a másik elér 1-2 hónapot is) mindent leírok ami kellene. Az I. név: ...[DAVIDKING]... Megbízó: VRU. rang (vagy mi én nem erőst értem ezt): két keskeny nyíl lefele. űrhajó: goliath. dizi: enforcer, 8 iris, full demon drone, x formáció, npc: boss lon, térkép: 3-7, most jön a lényeg: 5k alapsebzés, azt akartam kérni tőled, hogy először lőjön a hajó X1-l, majd X2, X3, SAB, X4, RSB( a lézerek színe = full lf3). legyen egy pet full szinten és az is full lf3. Addig ismétlődne ez előlröl ameddig nem pukan a lon, ha esetleg meg tudnád csinálni légyszi bár 1-szer 5 UBR HST rakétát nyomjon a hajó, és körkörösen legalább 5-ször pld-3030-át. a második: két góli, egyik bastion és a másik crismon dizis. bastion: alfidcx321 névvel rendelkezik, 8 iris, full demon dizi. megbízó: MMO( mindkettőnél). a crismon 8 iris full demon drone, az meg tibidcx321 névvel rendelkezik. itt csak annyit kérek, hogy 5-5 k. val sebeznek x1-el egy boss devolarium ellen. nem kérek semmit ezután egyiknél sem, csak annyit, hogy adjon jutalmat (jelezze fenn). nem kell nyersanyag sem amit ledob. ezt meg csak ha akarod akkor meg tudnád azt csinálni, hogy szintet lépjenek a hajók, mondjuk ezt már nem muszáj, ne legyen tulzás, így is úgy érzem hogy leterhelek, csak csináld meg teljes képernyőn az I-őt. esetleg ha tudod akkor 3D-ben az I-őt. a másikat ne csináld 3D be mert a két OT-nak kellene és ők nem vannak oda a 3D-ért, esetleg ha lehet minden felett látszódjon az élet és pajzs. TG, ha ezt elkészíted én hálás lennék. Előre is köszi szépen.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.15
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Sajnos mostanság a szabadidőmet naponta percekben lehet mérni, és ha leülök általában kikapcsolódásnak megnézek pár vidit meg írok ide néhány becsmérlő szót...

    Lényeg, hogy nagyon elfoglalt vagyok. Ha a második ráér, azt meg tudom csinálni "időre" lehet, de sürgős munkát semmiképp nem tudok vállalni.

    Pár dolog:
    Az élet, pajzs, jutalom, hst rakcsik, sebzés mutatása nagyon aprólékos, nehéz munka (lényegesen hosszabb tőle a dolog).
    Illetve a másik, hogy nem tudom mit találok meg 3D-ben, a forrásaim régiek, 2D-sek, és a PS-el amúgy sem könnyű 3D-s repülés effektet berakni. :)

    Szóval összességében karácsonykor lehet meg tudnám csinálni, de akkor is sok munka. De elég pontosan leírtad, köszönöm. Ha további kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, majd írok ha el tudom kezdeni (egyáltalán). :)