Visszajelzés TOP5 hibák és ötletek

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Szeretnénk egy új rendszert bevezetni a magyar közösségbe. Még pedig azt, hogy hetente egyszer megírnátok nekünk, hogy szerintetek mi az 5 legsürgetőbb/legkirívóbb hiba a játékban. Esetlegesen 5 olyan ötletet, javaslatot is várunk, ami élmény dússá tenné a mindennapokat a játékban. Persze, maradjunk a földön. ;)

    Ezzel egyrészt ténylegesen a közösség problémáit, javaslatait tudathatnánk a központosokkal, másrészt a mi munkánkat is nagyban segítenétek.

    Ez nem kötelező, ez egy lehetőség mindenki számára.

    Kérlek, ha lehet, legkésőbb minden hét szombatjáig 1 hozzászólásban írjátok meg - az adott heti - a - szerintetek - TOP5 hibákat és a TOP5 javaslataitokat.

    Az off hozzászólások minden szó nélkül törlésre kerülnek, rendszeresen archiváljuk ezt a topikot, hogy mindig a legfrissebb/aktuális hozzászólásokat lássuk.

    A DO magyar csapata
     
  2. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    Valmai olyat hallotam hogy ahoz szerver vissza állítást kellene csinálni arra az isőpontra amikor a hiba be következett .Azzal meg az volna a gond hogy az eddig szerzett felszik becs és tp ezek el tünnének .Nem tudom ebböl mi az igaz és mi nem .Áttérve a mostani újjításokra a hangár egy percel nem könyítette meg a dolgunk sőt! Az átviteli rendszer nem lenne rossz igazábol nagyon jó volna ha bármeik hajóbá átt tené a cuccot mondegy hogy mennyit ki egészíteni gyorsabb lenne mint telibe konfizni! Továbbá ezek az újj dizik nagyon találóak szépek stb de nem igen van haszna 15 újj féle drón dizinek .Ezeket az időket inkább a fenn álló hibák javítására fordítanák nagyon jó lenne a játék ..Igen a hajó lelővésnek nagy szerepe van a küldetésekben sok küldetés egyáltalán nem teljesíthető .Sokan soszor már feleslegesnek érzik a hajók lelövését egy pvp játékban mert kapuban és npc böl több a rangsor mint a hajóbol és nem kell hozzá x4 rsb emp ish ...De hajó lelövés gond lassan fél éve fenn ál és nem úgy nézki mint ha valakit is érdekelne ...
     
  3. [•¬Rαxøя™⌐•]

    [•¬Rαxøя™⌐•] Járnitanuló

    Szerintem ne féljenek a fejlesztők jól adó küldiket csinálni. Most biztos azt gondoljátok, hogy nem vagyok fullos csak magamra gondolok és a régebbi játékosoknak sokkal nehezebb volt meg ilyenek. De már sokkal több újítás van (egy-egy értelmes, egy-egy értelmetlen, pl ezt a rengeteg hajó meg dróndizit nem értem...) és valahogy utol kellene érni a nagyobbakat a kisebbekenek is nagyobb összegek befektetése nélkül. Volt olyan event, ahol le kellett lőni kb 50 sibelonitot és adott 1.5-2k urit(ez csak egy példa, nem teljesen így volt, de emlékszek ilyesmire). Ilyen most miért nincsen? A mostani eventen legjobban adó küldi az a 100gg-s santa robot lelövős (egyet sem láttam még, de biztos nem voltam fent akkor vagy valami ilyesmi lehet) :eek: <--- Így néztem amikor megláttam, hogy 3 battleray meg 40 proti ad 400 urit meg még valami 20 aurust vagy mit. Nyugodtan lehetne szerintem megérősebbre csinálni az eventet. Néhány küldiben 2-3 zsákmánykulcsot hozzácsapni meg ilyenekre gondoltam , akár több urit is. Még egy küldit sem sikerült megcsinálnom, gondolo ha kész van egy ad következőt, remélem ha sikerül egyet megcsinálnom utána már jobban adnak. Ha ez így van, akkor bocsánat.
     
  4. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Top 5 tennivaló (az egyszerűség kedvéért csak tennivaló):
    1. Spectrum nerf
    2. Demaner visszahozatal
    3. Vadászós küldetések átírása
    4. Közös zóna fejlesztése (chat, klánjelzések)
    5. Szétszerelés
     
  5. lost

    lost Fórum nagymestere

    Top5 dolog(vegyesen)
    1. A gonosz űrlények egy csoportja ne támadja meg többször a szervert.
    2. A spectrum további nerfelése.
    3. A lőszerfogyasztás visszavétele, túl gyorsan eszi meg az lf4 a lőszert.
    4. Labor jobb oldalán is lehessen turbózni a nemesítést, ugyanúgy mint bal oldalon.
    5. A közös zóna folyamatos fejlesztése.
    (5+1 Ne kelljen már a labor építésre 200 órákat várni/milliókat költeni)
     
  6. Eleg keveset olvasni a fooldal "hibairol". Velemenyem szerint elkepesztoen lassu, bar nem egy atomeromu teljesitmnyevel vetekszik a gepem de szerintem a fooldal gyors kezelesehez lazan eleg kene legyen ahogy az internet sebesegem is. Az egeto jatek beli hibak javitasa utan illene szerintem kezdenni valamit a hangar es a felszerelesek menupontal is. Konnyebben kezelhetove tenni es atlathatoba. Illetve megoldani hogy a hajok felszerelese atlathatobb es gyorsabb, egyszerubben kezelheto legyen, mert igy el tudja venni nem csak az ember jatek kedvet, de meg az elet kedvet is. Nem tudom ki hogy van a ezzel, de szerintem elavult a fooldal, idelye lenne kezdeni valamit vele. :oops:
     
    TheBeginning kedveli ezt.
  7. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Nekem még mindig a régi (mostani elötti) hangár tetszett. Nem volt az átvitel rendszer, olyan hajóba pakoltál át amilyenbe akartál max 3 kattintással.
    Amit még gyorsítani lehetne, az Galaxy Gate pörgetés. Néha gyors, néha lassú. Chorme-ba és Opera-ba még ahogy elbilleg, de Mozillába szenvedés.

    Ötlet:
    "A mesés Spectrum-színek csomaggal kedved szerint válogathatsz a színpompás Spectrum-designok közül, méghozzá kihagyhatatlan áron. A csomag tartalma: a Poison, Sandstorm, Blaze és Ocean Spectrum-design."

    Szerintem jó lenne ezeket külön megvásárlásra is berakni, mert pl. nekem csak az Ocean kell de így nem fizetem ki +3-nak az árát ha már megvannak :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.3.17
  8. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    hibák:
    1.ha váltok a főoldal és a játék között megfagy a játék oldal.
    2. ha hazaugróval megyek bázisra úgy érzékeli mintha nem lennék ott
    3. cubis térképeken fertőző lin ablakot nem lehet eltenni
    4. főoldal nagyon lassú
    5. vásárlás után vagy kapu kirakás után nem adja meg csak resi után
     
  9. -Spitfire™-

    -Spitfire™- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    A legnagyobb problémám, hogy a hangár oldal nagyon-nagyon lassú. kb 1 órába tellik felszerelni egy konfigurációt a "nulláról". A kettest szinte esélytelen összerakni. :(
    A vizuális dróndizájnok pedig meg fognak ölni hamarosan. Van 2-300 darab belőle, és mire átpörgetem a nagyon gyors hangárban a felszerelések között, eltellik 5-6 perc. A praktikusak persze ezek alá vannak betéve. Nem lehetne megoldani, hogy el lehessen adni őket?
    Még ha csak kreditért is, az sem lenne nagy baj.

    A másik problémám über térképpel van. Túl sok ott az npc, ezért a petkeresőben nem látszik mindegyik.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.17
  10. Wolf0012

    Wolf0012 Fórum-zöldfülű

    jelentenék egy hibát a licitnél kb 13-szor megkérdezte a gép hogy robot vagyok e és sok licitemet elvesztetem miatta ja és hogy percenként frissíteni kell a licitet hogy lássam hogy állok ezeket kéne még csiszolgatni mert idegesítő köszönöm
     
    SPILLER2 és okoska76 kedveli ezt.
  11. Muto98

    Muto98 Járnitanuló

    Kinek tetszene az az ötlet hogy csak kellene ebbe a játékba valami verseny,na pont erre jó lenne az UBA csak pont úgy kivitelezve mint a JPA volt régebben.Még én sem értem mit akarok ezzel mondani csak úgy el kezdtem írni valamit,de nekem régen nagy kedvem,vágyam volt harcolni a JPAban...igaz messze nem jutottam de jó volt mindig,és 2 hetente ezt várni, készülni rá,majd megtudni hogy az nap nem lesz áram a faluba,minden jó érzés volt vele kapcsolatban.Nekem hiányzik az az 1vs1-es versenyzés már minden csak a klánharcól szól. A nagyon nem igazágos csoport boosterek, az nyer akinek több van szerintem szörnyű,de a JPA-t vissza lehetne még hozzni úgy, hogy mondjuk nagy tételbe nyerne az ember becsület,tp,uridium vagy prémiumot, kedvezményt,:DGG-t.Ha már pénzt nem áldozna bele a Darkorbit még mindig jó lenne ilyesmiben gondolkodni,és azt hiszem ilyen is volt az év utolsó Jackpot csatája mindig többet adot mint az euro.Szóval az UBA maradjon olyan borzalom mint most (nem számít se a seprom sem a promerium hát lőszer temető azt kapsz 500 urit).
    Tehát én arra gondoltam hogy 2-4 hetente ilyen "verseny" feelinget összehozi hogy legyen valamiért küzdeni.Ja és ennek lehetne egy kisseb szintű része is ahol valóban egész kicsik olyan LF3,iris. 16 szintü kis kezdők is versenyezhetnének egymással mert ők is az UBAba belépve tuti szeretik hogy dejó dandár PAFF még egy kör PUFF nem tudom lehet nevetséges amit írtam de verseny szellem, lelkesitő küzdelem vagy mi kellene a játékba a kalózevent nem az, sem más nagyon, Azokat egy egy szerver klánjai tudják uralni egyedül játszóknak semmi esély.
    Még annyit hogy mondjuk ideje lenne tovább gondolni az R-zónát is mert nagyon király mostanába hogy pushingolnak bent, 40vs20 alakúl ki mert nem egységesen,arányos játékos arány megbizóként.Át bugolunk a falon:mad:(magas grafikán) ha neki repülünk én ilyeneket tapasztaltam.Szóval én ennyit akartam szerény őtlet ami régen volt de még nem halt meg szerintem és annyi mást lehetne még kezdeni a Darkorbittal, mondjuk át variálni az összes GG ben az ürlényeket mert annyira unalmas mint a kikapcsolt tv-t nézni (A,B,G gondolok).
    Köszönöm a figyelmet,:cool:
    Muto ;)- ez ilyen belement a szemembe valami smile?
    :);):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_O <---- ezek nagyon jók[​IMG]
     
  12. boobokaHK

    boobokaHK Utánpótlás-írogató

    talán a automa játékosok kiszürése mert anyira nyiltan csinálják hog vic a szürő meg max tészta szürésére valo
     
  13. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    @Muto98 Bocsánat a későbbi válaszért ,de nem régóta vagyok a fórumotokon szept eleje óta most is azért tévedtem ide mivel, lett ide írva egy féle komment, végig olvastam és szerintem is tök szuper lenne és még kivitelezhető, a team részéről is nyilván kell BP-engedély is , és ezzel talán a team is jobban megtudná szerettetni magát a játékosokkal , és bizonyítani hogy nem az a team is ez amit sokan beállítanak rossz módon, ebbe itt nem folynék bele viszont ami miatt megszűnt a jackspot csata gondolom mindenki tudja miért, na meg írtad is hogy a DO nem nagyon költene erre , persze de valami olyan jutalmat ki lehetne találni ami nem nagy kaliberű és például havi 1 alkalommal rendezni ilyen kis harc esetet , megjegyzem az előző előző TL-nél volt ilyen amikor a Saxo időt éltük ,most nem menjünk bele akkor mi volt és hogyan nem az a célom ezzel most ,hogy felhoztam de nála volt ez az 5v5 Admin vs User
    és 1v1 is volt. A Jelenlegi team csapat is megtudná oldani nyilván nem vagyok illetékes majd utána érdeklődök hogy ez mennyiben lehetséges, és lenne egy felmérés hogy mennyire lenne rá igény...
    és itt sima hajóra gondolok a harc alatt admin jelzéssel ellátva és nem a Police vagy Ufo hajóval való harcra.

    @boobokaHK Sajnos engedélyezett hogy külön kommentben válaszoljak szóval ebben a posztban kell erről is említést tennem, Tudjuk hogy mennyire zavarnak titeket ezek a dolgok..engem is és a Team jó részét is de sajnos nem tudnak ellene mit tenni,központi utasítás alapján hiába küldesz be supportra videót,fényképet vagy akármilyen anyagot a csaló játékos ellen nem tudják kizárni, és nem azért mert nem akarják hanem a központ így döntött erről.. mindenki eltudja dönteni hogy ha a központ így szabályoz ezzel a bannolással kapcsolatosan akkor... kinek éri meg költeni a játékba
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.18
    -**PETYA**- kedveli ezt.
  14. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    okoska76, hun68 és Muto98 kedveli ezt.
  15. hun68

    hun68 Járnitanuló

    Muto98 és okoska76 kedveli ezt.
  16. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Küldetéseket lenullázza, folyamatosan ledobál ill nem kapcsólódik, nem vált konfit, nem látszik a sebzés, kell ennél több? :)
     
    eXcellent24, Muto98 és okoska76 kedveli ezt.
  17. Logen0906

    Logen0906 Utánpótlás-írogató

    az egész játék hétvégén egy hulladék
     
    eXcellent24 és Muto98 kedveli ezt.
  18. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Közölték hogy a szervóösszevonások után igazán neki látnak a dolgoknak, ami okt.16 annak vége 18 akkor bent lesz a vortex ,mondom hogy a szerver gép felgyullad...
     
    Muto98 kedveli ezt.
  19. Muto98

    Muto98 Járnitanuló

    Szeva, Nem tudnál velük beszélni hogy 3-5 nappal tovább tartson az event, az a kapu mindnekinek fontos sokat hoz és biztos hogy valaki el bukja vagy nagyon laggol és nem tudja megcsinálni ennyi lagg után ennyit kaphatnánk nem? vagy át helyezhetnék hetekkel később hogy simán ki lehessen vinni nem jó hogy minden event laggol még olyan is amit nem a nagy klánok uralnak, mennyi ember kedve és pénze elmegy ilyen hibák miatt kár érte.
     
  20. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    HEHE nálunk pont akkor lesz a 2. összevonás én már lemondtam a kapuról majd jövőre xd
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.