Új drónformációk

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: EIC_Pilot_HUN, témanyitás ideje: 10.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik formáció tetszik a legjobban?

Szavazás lezárva: 1.10.16.
  1. Áram

    3 szavazat
    42.9%
  2. Tégla

    0 szavazat
    0.0%
  3. Penge

    3 szavazat
    42.9%
  4. Villám

    0 szavazat
    0.0%
  5. Mindegyik tetszik

    1 szavazat
    14.3%
  1. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Sziasztok!
    A mai nap során eszembe jutott, hogy jó lenne, ha jönnének új drónformációk, amik aránylag nagy bónuszt adnak, de sokat is vesznek el cserébe. Ezeket a drónformációkat viszont csak a galaktikus átjárókból lehet megszerezni, csak eventek során: Dupla GG nap, Különleges jutalmak napja... Ezen formációk megtalálására az esély 15-30% lehetne.
    A formációk az ún.: "Utolsó esély"-t segítenék. Ez azt jelenti, hogy amikor minden úgy tűnik, hogy veszve van, akkor is legyen esély a menekülésre vagy egy nagyobb, utolsó csapásra. Ezek a formációk főként a közepes, közepesen erős játékosoknak nyújtana segítséget.
    ->Az első ilyen formáció az "Áram" drónformáció lenne. Ez a formáció +30%-os sebzéserőt adna más játékosokkal szemben, 20%-kal növeli az űrlények elleni sebzéserőt és 5%-kal megnöveli ahajó sebességét. Azonban, 20%-kal csökkenti a pajzserőt és 25%-kal az életerőt. Ezzel a formációval jól lehet npcket lőni és amikor a semmiből felbukkan egy ellenség (cubizásnál), akkor is ütőképes.
    ->A második formáció a "Tégla". Ez a formáció másodpercenként 3%-kal helyreállítja a pajzspontokat (max. 14000) és 1%-kal az életet (max. 7000). Viszont 50%-kal csökkenti a hajó sebességét és 60%-kal a sebzéserőt, valamint 40 másodpercig, nem lehet másik drónformációra váltani. Ezt a formációt érdemes akkor használni, ha valaki éppen menekül és már a kapuban van. Ilyenkor elkezdi tölteni az életet és pajzsot, így már csak arra kell várni, hogy átváltson a kapu a másik térképre. Ezzel a formációval pedig gyorsabban is lehet életet és pajzsot tölteni egy harc után.
    ->A harmadik drónformàció a "Penge" Ez a drónformáció csak 10mp-ig vehető igénybe. Az újratöltési ideje pedig 2 perc. Azután, hogy a használati ideje lejár, a drónok a "Penge" előtt használt formációba állnak vissza. Ez a formáció másodpercenként 0,8 %-kal növeli a lézerek sebzéserejét (tehát az utolsó másodpercbe 80%-kal fog többet sebezni a lézer), viszont 75%-kal csökkenti a hajó életerejét és 85%-kal a pajzserőt. A formáció nem használható miközben a hajó képessége aktív. Amennyiben valaki közben kapcsolja be a képességét, a drónok azonnal visszaállnak az előző formációjukba. Ezzel a formációval nagyobb csapásokat mérhetsz ellenfeledre, akkor, ha már kevesebb életed van és ha jól használod, akkor akár le is győzheted.
    ->A negyedik megszerezhető formáció a "Villám". Ez a formáció csak 3mp-ig használható! Használat után a drónok visszaállnak előző formációjukba. A "Villám" 85%-kal növeli a sebességet és 30%-kal a lézerek sebzéserejét, de 90%-kal csökkenti az élet és pajzserőt és 20%-kal csökken a lézerek találati esélye. Ez a formációt esélyt ad egy menekülésre. Érdemes akkor használni, ha a hajó életereje már kb. a 10%-ára csökken.
    A drónformációk nevét még meg lehetne változtatni, ha vannak ötleteitek, akkor írjátok meg, ha nekem és más embereknek is jobban tetszik, akkor szívesen átnevezem. Például a "Tégla" drónformációnak jó lenne új nevet találni :) Kérlek titeket, hogy ne csak negatív dolgokat írjatok, hanem írjátok le a ti ötleteiteket is, hogy mit csinálnátok másképp (pl. ezt meg se csináltátok volna... :D)
    Köszönöm, hogy végigolvastad, további jó játékot.

    Ui.: Ha az ötletem nagyon nem tetszik, akkor felejtsd el és lődd le valaki hajóját ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.16
  2. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    Nem hangzik rosszúl, de szerintem túl sok életerőpontot venne el, és nem drónformációkat kellene fejleszteni hanem új npc/térképeket :)
     
    manitu kedveli ezt.
  3. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    A formáció azért vesz le ennyi életet, mert nagyon sokat sebez vagy nagyon gyors. A lényege az lenne, hogy valaki bekapcsolhatja ezt akkor, amikor egy harc során már alig maradt élete. Így el lehet menekülni, vagy az utolsó 2 lövéssel megsemmisíteni az eenfeledet.
     
  4. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Milyen alakzatban gondolnád a dronokat? Csak úgy kb?? :)
     
  5. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Tudod hogy néz ki egy tégla?
    Hát pont úgy.
    Amúgy úgy gondoltam hogy, a Téglánál, a hajó körül egy kockát formál (3D): a hajó felett egy négyzet és a hajó alatt is, valamint előtte és utána is 1-1 drón. 2D-ben pedig a hajó jobb és bal oldalán 4-4 drón és előtte-utána 1-1.
    A Villám úgy nézne ki, hogy a hajó 2 oldalán valahogy 1-1 villámot formál az 5 drón. Ezen viszont egyelőre nem gondolkoztam sokat, a többin pedig egyáltalán nem. De ha kitalálok valamit, akkor még feltétlen írok. ;)
     
  6. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Ok.. jó munkát neked.. :)
     
  7. EMÁNUEL

    EMÁNUEL Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Utána számoltam az adatoknak, és észrevettem néhány dolgot, amit át kellene gondolni.


    A számolásomat ilyen paraméterekkel állítottam össze:
    Goliath hajó
    -seprom
    -UCB-100
    -15+20 lf3 lvl1 (drónok 6-osak)

    Áram formáció:
    Standard életerő: 306.000 pont - Átalakult életerő: 198.900 pont - Különbség: 107.100 pont
    Standard sebzés: 35.520 pont - Átalakult sebzés: 46.176 pont - Különbség: 10.656 pont

    Hogy a formáció effektivitását megvizsgáljuk, az ellenfelünk ugyan ilyen paraméterekkel kell hogy rendelkezzen.

    A formációval nem rendelkező hajó 198.900 pontot 5.599 másodperc alatt lő le, míg a formációval rendelkező 306.000 pontot 6.626 másodperc alatt, ami azt jelenti, hogy a pajzserőt leszámítva hátrányba kerül a formáció. 107.100 életerőpontnyi különbséget 10.656 sebzéstöblettel 10.05 másodperc után dolgoz le, így az előny nem tud kibontakozni. Ezt a hátrányt fokozza, hogy -20% pajzserőhiányba kerülsz a formációval.

    Tegyük fel, hogy az ellenfélnek van 100.000 pont pajzsereje, neked pedig 80.000
    Ha a formációt innen indítjuk, akkor az ellenfélnek 198.900 életerővel és 80.000 pajzserővel kell megküzdenie. Ezt 7.851 másodperc alatt sikerül is eltüntetni. A formációval rendelkezőnek ezzel szemben 306.000 életerővel és 100.000 pajzserővel kell megküzdenie. Ezt 8.792 másodperc alatt sikerül lesebezni. Feltételezzük, hogy az ellenfél ez mellett még rendelkezik olyan formációval, ami számára előnyös és te ráadásul 10%-al lassabb vagy. Ha a számítással gond van szóljatok, de ezekkel az adatokkal maga a formáció nem segít játékosokkal szemben.

    Tégla formáció:

    Valószínű, hogy nem harc közben lenne használva a lézer gyengesége miatt, ezért a rakétákat nincs sok értelme erősíteni.

    Penge formáció:

    Az alap sebzés 35.520, ha ezt másodpercenként 0.8%-al növeljük, akkor ilyen sebzéseket kapunk:
    1. 38.361
    2. 41.430
    3. 44.744
    4. 48.324
    5. 52.190
    6. 56.365
    7. 60.875
    8. 65.745
    9. 71.004
    10. 76.685

    Ha a formáció nélkül lőnénk 10 másodpercigig, akkor 355.200 pontot sebeznénk. A formációval 10 másodperc alatt 555.723 pontot.
    Ez 10 másodperc alatt 200.523 extra sebzés.
    Ha ezt rögtön a harc elején aktiváljuk, akkor az ellenfélnek 76.500 életerővel és 15.000 pajzserővel kell megküzdeni, amit 2.576 másodperc alatt lelőne. Ezzel szemben a formációval rendelkező 306.000 életerő és 100.000 pajzserőt kellene lelőnie, amit ennyi idő alatt nem tudna, tehát amikor az életereje lecsökkenne a 25%-ára, akkor aktiválná minden bizonnyal(ekkorra már a pajzsa megsemmisülne). Erre viszont számítana az ellenfél, így ő is bekapcsolná, és ugyanott lennénk, mintha nem lenne ez a képesség. Nem tudom, talán lenne értelme, ha valaki nem téged lő, hanem a kapuhoz közeledik. Ha nem lenne olyan nagy a pajzs- és életerőredukálás, akkor kijönne az előnye, ezt viszont ajánlott olyan arányban beállítani, ami nem helyezi a többi formáció fölé. Erre szerintem a Venom deisgn bőven megfelel, kicsit hasonlít rá ez a képesség.

    Ha valami ostobaságot is írtam, elnézést kérek, de minden részletre én sem tudok figyelni. És megjegyzem, hogy kifejezetten a fromációk önálló munkáját figyeltem, tehát ne írjatok ilyen olyan boostereket, fejlesztéseket, képességpontokat, ha megkérhetlek benneteket.
     
  8. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    szép kezdeményezés , íme pár észrevételem :)
    -az áram drónformánál szimplán nem érné meg azt a rengeteg hátrányt elszenvedni . Egy Drónforma legyen vagy NPC-zős vagy Vadászós de ne keveredjen a kettő , mert azt nem valószínű hogy fogják használni . Tulajdonképpen , elveszi az életerő egy jelentős részét , a pajzserő szintén egy jelentős részét és még lassít is , ebből adódóan nem alkalmas PVP-re , ha NPC lövésre akarnánk alkalmazni akkor meg inkább használnák az X-et , vagy a barikádot , vagy még inkább a fúrót használnánk , de ott van még a denevér is .
    -A téglát Bárhogyan nézem , megint csak az előzőhöz hasonlóan túl sok negatív következménye van , és egyáltalán nincs egyensúlyban a kettő . Az 1% os életerő visszatöltés ami max 6000 életerő pontot tölthet vissza másodpercenként az kevés az arányokat tekintve . nézzük reálisan , ha használod ezt a formát , elveszted a sebességed 50% át a lézereid 60% os sebzését (energia transzfer tech kilőve) és még csak vészhelyzet esetén el se tudsz váltani a drónformáról . Ezért cserébe visszatölt max 7500 pajzserőt 6000 életerőt és a rakétáid 125% al többet sebeznek . Ez nagyon max egy végső csapásra lehetne alkalmazni , azt is inkább a tartarussal (számolgattam a tartarus képességgel kb 300K hit et tud bevinni 3 sec alatt de csak egyszer.)Bevallom ez a drónforma még tetszik is , tetszik a mindent felteszel egy utolsó csapásra séma :) Bár én egy picit erősítenék még rajta , vagy a pajzs visszatöltésen , vagy az életerő visszatöltés mértékén (8K per sec elég tisztességes lenne már szerintem ), vagy azon változtass hogy meddig ne lehessen váltani drónformát , az az 1 perc túl sok . (Ne az legyen hogy mind 3 mon változtatsz pozitív irányba az már túl OP lenne . xd ) Ezt támogatom :)
    - a pengénél korrektnek találom hogy gondoltál a képességekre is :) Ehhez nincs hozzáfűzni valóm , jól lehetne vele taktikázni :) (ez is amolyan mindent egy lövésre teszek fel , ez akkor ciki ha mellé lő a hajód :) ) Álcában felrakod szépen ezt a formát és az 5 MP-ben kiugrasz álcából , lekapod az ellenfeled életerejének nagy részét , így egy erősebb hajóval szemben ha jól konfigoltál és pl gyémánt volt rajtad mielőtt kiugrasz egyenlő esélyeket teremthetsz :) támogatva .
    -a villámhoz annyit fűznék hozzá hogy egy jól irányzott fagyasztó rakéta , egy jól irányzott lassító akna/rakéta és caunterelve van . Sőt egy PLD rakéta után főleg ha az aki ellen használod ezt a formát még az álcázó mester képességét (mindkettőt ) maxra tolta , eléggé meg tud szívatni csak jelzem :) ha jól számolom akkor : képesség pontok 12% + ez a forma 20% + pld rakéta 40% =72% hogy mellé lősz . (persze ezek egyáltalán nem biztos hogy halmozódnak , sajnos a program kódot nem ismerem , de ha nem is halmozódnak elég sok tud az lenni :) ) És az is játszik hogy a kalibrálód maxon van de még mindig ott az 52 % :) (ha valamit rosszul tudok , pl hogy nem halmozódnak igazából elnézést :) ) A lényeg hogy keresztbe lehet neki tenni ami egyáltalán nem rossz :)
     
  9. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Ha már ilyen neveket kitaláltál,lehetne ennyivel krumpli vagy luzer dronforma is :D Ez csak újabb újitás lenne ,de ha észrevetted volna,van csomó hiba,bug,elöbb azokat kellene javitan a do-nak.Másik az,ha megfigyelted,mennyi újjitás valósult meg aból amit itt a játékosok felhoztak,kiötlötek???? 0,azaz semmi.A mi ötleteink megvalosithatatlanok,persze do ötletei,ami 99% lehuzás és p*rasztvakitás,az jó,az kell ide.Pl a 290 féle szinü drondesing meg a grillsütö formájú petdesing,meg az aranyszinü aegis desing.
     
  10. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi


    Szia! Az észrevételeid jók és értem, hogy mi a gondod. Úgy gondolod, hogy a formációk többet vesznek el, mint amennyit adnnak. Ebben igazad van, de ezeket a formációkat úgy lehet jól bevetni, hogy már az életednek és a pajzsodnak a jelentős részét lelőtték. Ha ez megtörtént, akkor gyorsan bekapcsolod az egyik formációt (nem a téglát) és azzal egy kisebb előnyre teszel szert. A formációk azért vonnak le ennyi életet és pajzsot, hogy ne legyen olyan, aki állandóan ezeket használja, hanem csak egy rövid időre bekapcsolja. Például: harc közben maradt 50k életed és 20k pajzsod és a sebzésed nagyobb mint az ellenfeledé. Az ellenfelednek viszont maradt még 80k élete és 70k pajzsa. Ilyenkor bekapcsolod az utolsó pillanatokra a penge drónformációt, amivel már lehet, hogy felülkerekednél az ellenfeleden.
    Az Áram formáció nagyon jó lenne például uba harcokra, ahol egy hasonló erősségű hajóoval harcolsz. Akkor amikor már elvsztetted az életed egyrészét, bekapcsolhatod az Áramot és ezzel nagyobb sebzésed lesz mint ellenfelednek. Persze lehet máshol is használni. Jó cubikon ellen is vagy akár vadászathoz is, szintén akkor amior már elvesztetted az életed egy részét.
    A Tégla formációt csak javításra találtam ki. Amikor még gyengébb voltam, sokszor volt, hogy cubikon lövése közben ki kellett mennem a protegitek közül javítani, de sokszor várnom kellett az aegis képességére, mert nem töltött be. Így mire visszamentem, a cubikon is elkezdte tölteni magát. A Tégla drónformációval viszont meg lehet oldani a töltést úgy is, hogy továbbra is lövöd a cubikont, vagy csak egy rövid ideig nem lövöd. Így rövid idő alatt aránylag sok pajzsod visszatöltődék és az életed egy kis részét is visszaszerzed. Cubikon kívül pedig jól kilehet használni az előnyeit akkor, ha kapuban vagy és éppen lőnek, de kevés életed maradt. Abban igazad van, hogy a rakétáknak nem sok értelme van, ha valaki ezt használja, de mit szólnál ahhoz, ha csak 30%-kal lassítaná a hajót vagy 40%-kal csökkentené a sebzést?
    A Villám, mint a nevéből ki is lehet találni, egy gyors drónformáció, éppen ezért lehet csak 3 mp-ig igénybevenni. Ezzel még lehet, hogy fogsz lőni, de inkább menekülős formáció. A gyorsasága miatt nehezebb eltalálni az ellenfeleket. A "Villám"-ot úgy terveztem meg, hogy hasonlítson egy igazi villámra, ami gyors, sokat üt, nem annyira pontos és nagyon rövid életerejű. Ezzel 1v1 harcokból el lehet menekülni, csak nagyon kell figyelni arra, hogy az életünk és pajzsunk a 10%-ára csökkent.
    Úgy gondolom, hogy ezeket a formációkat, ilyen szituációkban, jól lehet használni.
    Ha nem erre gondoltál, akkor bocsáss meg, félreértettelek.
    Köszönöm a válaszodat, jó vadászatot :)
     
  11. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Szia! Nagyon köszönöm, hogy írtál. A Tégla formációnal teljes mértékben igazad van. Azt elszámoltam. Valamiért 1,5 százalékban gondolkoztam. Mindjár meg is változtatom. Az újratöltési időt pedig 40mp-re csökkentem.
    Az áramot főként ubára és npcre terveztem. Lehet vele jól npczni és amikor hirtelen felugrik valaki álcábó, akkor is ütőképes leszel. Például cubikonnál.
    A Villámmal pedig kockáztatni kell. Vagy msgmenekülsz vagy meghalsz. De amikor reménytelennek tűnik minden, akkor ezzel kaphatsz egy kicsi esélyt. Szerintem egy ilyen helyzetben megéri kockáztatni.
    Tetszik, hogy érted a formációk lényegét, hogy ezzel kapsz egy utolsó esélyt. Az előbb választ adtam egy másik kérdésre, kérlek azt is olvasd végig, abban is sok mindent megtalálsz.
    További jó vadászatot :)
     
  12. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Lehet, hogy még nem valósítottak meg semmit, de felhívnám a figyelmed a "még" szóra. Remély mindig van. Ha itt tetszik az embereknek, megírom a német és az angol fórumon is. Ezzel már szerintem több ember fogja megnézni és talán többnek is fog tetszeni. Ezekkel a formációkkal nem az erősebb, hanem főleg a gyengébbek erősödhetnének meg, hisz ezzel mindenkinek lenne egy utolsó esélye. Persze ehhez az isckell, hogy valaki megcsinálja azokat a kapukat.
    Röviden ennyit erről. Bármikor megvalósulhat bármi.
    További jó vadászatot :)
     
  13. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Kérek mindenkit, hogy szabazzon valamelyik drónformációra. Köszönöm
     
  14. ._Megtorló_.

    ._Megtorló_. Fórum-zöldfülű

    En reszemrol egyik sem tul megnyero mert barmilyen szempontbol nezzuk tul nagy hatrannyal rendelkeznek en mar regebben gondolkoztam egy dronforman ami egyensulyban lenne jo es rossz oldal ez a prizma formacio ami abban nyilvanul meg hogy 20% sebzes bonusz 25% raketa sebzes bonusz es 5% sebesseg am hogy ki egyensulyozott legyen ebben a dronformaban -20% elet es pajzserot veszitenenk es 15% romlana a pajsz es elet regeneralodas!
    Ezen kivul en is egyet ertek azzal hogy kellene egy uj terkep kompozicio aminek megszerzesehez a galaktikus terkepet kellene ossze raknunk es ezen terkep darabjait uj kuldetesek elvegzesevel es galaktikus atjarok kivitelevel lenne megszerezheto 9 darabbol alna a terkep amibol 7 darabot kuldetessel 2 db-t kapuval lehetne megszerezni ( visszont ezen galaktikus atjarokat is kuldetesek soran lehetne ossze gyjteni amik csak azutan valnanak elerhetove miutan az elso het darab terkep reszt megszereztuk es a kapuk a 8 ik terkep reszlet megszerzesehez alna 27 reszbol es amit 8 kuldibol lehetne kirakni az utolso reszhez pedig egy 53 darabos kapu lenne amit 13 kuldetes elvegzesevel gyujthetnenk ossze) a kuldeteseken es kapuknon beluli mellek jutalom (tp bp uri kredit x4) mennyiseget nem varialtam bele ez csak egy alap otlet a terkep egy uj 5 darabos terkeprendszerhez mutatna az utat ahol mondjuk nehany uj vagy esetleg ritka mpcvel talalkozhatunk es a bonus dobozok alapbol mondjuk 75% al tobb jutalmat adnanak es nehany extra dolgot rejtenenk mondjuk x4 et 20-40-60 mennyisegben persze ritkabban adna vagy mondjuk raketat 2021 et 1-3-5 mennyisegben ritkan dobna ugrasi utalvanyt 1 db ot kizarolag.
    Tudom rettenesen bonyolult muvelet ezt megtervezni es megvalositani de ezzel a projektel mindjart megoldodna 4-5 alapveto problema lennenek uj kuldikuj kapuk uj terkepek uj ellenfelek es kihivast jelentene megszerezni ezt es azert inspiralna a jatekosokat. A kuldetesek a 18 as szint elerese utan valnank elerhetove egy uj ablak formajaban a nyx-nel ami akkor jellene meg es miutan a jatekos megszerezte a kulcs terkepet az uj galaxishoz tunne el.
    Szeretnem a velemenyeteket ezzel kapcsolatban kikerni elore is koszonom a valaszokat!
     
  15. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Szia! Az ötleteid nem rosszak, de szerintem a 18-as szint egy kicsit túl sok. Valamint szerintem kicsit furcsa az, hogy ingyen, küldetésekből kapukat lehet kirakni és azzal nagy jutalmakat kapni. Nem hiszem, hogy a bigpoint beletenné az x4-et a dobozokba. Gondolj bele, ha valaki vesz egy duplázót, a képességpontjaival megnöveli a dobozokból jàró jutalmat és a petet telerakja hasznosító protokollokkal, akkor 20 x4 helyett kaphatna 50-et (nem számoltam ki pontosan). Ez azt jelenti, hogy a 60-as dobozból kb. 150 x4 jönne. Ha valaki elkezd ott dobozolni, óránként simán össze lehet ezzel szedni 3000 x4-et, ami túlságosan is sok. Az általam leírt drónformációkkal egy utolsó esélyhez juthatsz, amivel megmenekülhetsz vagy jobban megsebzed ellenfeled, aki talán fel is robbanna. A te ötleteddel inkább csak az erősebb játékosokat lehetne még jobban megerősíteni. Én egy igen tapasztalt és aránylag jó játékos vagyok, de sokat olvasom a fórumot és azt látom, hogy rengetegen panaszkodnak arra, hogy nincs esélyük a játékban. Főleg az új Tartarus ellen. A "Villám" drónformációval akár az elől is meg lehet menekülni. A formációk azért vesznek le ennyi mindnt, hogy ne használhassa ezeket valaki állandóan, hanem csak egy rövid időre: töltésre, npck lövésére, menekülésre vagy egy utolsó próbálkozásra. A formációk lényege az :"Utolsó esély"
    Ezt most le is fogom írni, hogy minden új olvasó láthassa.
    Köszönöm a válaszod, további jó vadászatot :)
     
  16. ._Megtorló_.

    ._Megtorló_. Fórum-zöldfülű

    igazad van nehany dolgot nem szamoltam ki rendesen de am a dronformaciot megvalosithatonak latom az uj terkep rendszert meg igaz ugy kellene beepiteni hogy mar a legelejetol vagy legalabb 12 es szinttol elerheto legyenek a kuldetesek es nem szukseges nagy jutalmat adjanak pl az elso het kuldi adna 500 urit a kapus kuldik meg 1000 at a kicsi es 1500 a nagy kapus a kapukbol meg mondjuk lenne a jutalom a kicsibol 15 k uri 10 k x4 a mellekes jutalom a a nagynal meg 25 k uri es 20 k x4 a kuldik meg igen ingyenesen elvegezhetoek lennenek de azt nem mondtam hogy konnyunek is kell lennie pl lennenek pl a kapukhoz szukseges kuldik ilyenek lennenek 100 lin 50 lon 10 bosslon vagy vagy olyan hogy teljesits egy kaput pl semmisits meg 10 beta sibelont es 50 betasibelonitot es akkor amiert ingyen van a kuldik nem lennenk igazan konnyuk es mondjuk a kissebb jatekosok elonyere adnanak a kuldik az elso het 3 milla a kis kapu kuldije 2 milla es anagy kapu kuldije 1 milla kreditet a 7 sima kuldi se lenne tul konnyu egy kissebb jatekos szamara mert pl olyan lenne 1 kuldi 25 devo 50 bos mordon masodik 100 bos sajmon 30 sibelon es igy tovabb a hetedik meg pl 100 devo 25 bos devo 100 sibelon 25 bos sibelon erted nem kell konnyu legyen a kuldi a bonus dobozoknal meg igaz azert az x 4 tulzas de mondjuk a raketa maradhat es esetleg a sarga akna 1-2-3 darabos mennyisegben ilyen meglatasban mit szolsz hozza elore is koszonom valaszod
     
  17. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Szia! Az ötleted egész jó, le is írhatnád egy új témába, lehet, hogy még több embernek tetszene :). Szerintem még az lenne jó, ha új térképeket csinálnának és megszabnák, hogy hanyas szintig szabad odaugrani.
     
  18. EMÁNUEL

    EMÁNUEL Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Mint azt kifejtettem, az ÁRAM formáció nem ad semmikor semmilyen előnyt. az első oldalról megközelítve fény derült arra, hogy ha még az életerő egyenlő is, 10 másodperc után lépne érvénybe a hatása. Ha komolyan gondolod azt a formációt, érdemes redukálni az életerő csökkentéséből és/vagy növelni a lézersebzést. Csak akkor lehet hasznos, ha a formáció hamarabb kifejti előnyét, minthogy az ellenfeled kilő.

    Ami pedig a PENGE formációt illeti, remek dolognak tartom másodszor elolvasva, viszont én változtatnék rajta. Hogy érthető legyek, meg kéne fordítani, és másodpercenként 1%-al csökkenne a lézersebzés, kiindulva egy olyan erősségből, ami 5 másodperc után elgyengül annyira, hogy elérje az eredeti sebzést. A kockázata ennek az lenne, hogy ha 5 másodperces all-in játék után nem robbantod fel az ellenfeled, akkor további 5, vagy több másodpercig 1%-al gyengülne tovább az értéke.
    (Szerintem így egy nagyon jó kis formáció lehetne, de ha nem is formációként, tech ötletnek szerintem megfelelne. :) )
     
  19. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Szia!
    Az áram formációnál 35-ről 25%-ra csökkentettem az életveszteséget. Szerintem további csökkentések már túl sok előnnyel járnának. Mint ahogy azt már írtam, az áram főként npck ellen lenne jó úgy, hogy ha közben megtámad egy ellenfél, akkor is harcképes legyen a célszemély. Bár, jobban belegondolva, lehet jobb lenne, ha a sebesség 5%-kal nőne és nem csökkenne.
    A pengével kapcsolatban pedig annyit, hogy nem biztos, hogy jó lenne fordítva is. Ha fordítva lenne, akkor hirtelen nagy sebzéserőhöz jut valaki, ciszont, ha így marad, akkor muszáj taktikázni és jól bevetni az EMP-ket, de az is lehet, hogy az ellenfél használ egy EMP-t és azt már lehet, hogy nem éljük túl.
    Ha nem jön be a drónformációs ötletem, akkor le fogom írni technek is :)
    Köszönöm a segítséget. További jó vadászatot :)