Új Űrhajó designok / És új drón formáció

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Csereros, témanyitás ideje: 29.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik ötlet tetszik?

Szavazás lezárva: 13.2.14.
  1. 10% több uri NPC lelövésnél (250 ezer uri (úgy mint a képesség dizik)

    77.3%
  2. 10% több uri bónuszdobozokból (250 ezer uri (úgy mint a képesség dizik)

    13.6%
  3. 10% hamarabb tölt be,minden GOLIS dizi képessége. De 10% csökkenti a pajzsáthatolást.

    9.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Bigboy dizájnok:- +10% pajzs erő mondjuk 10 milla kredó ért
    - + 10% kredo űrlény lelövés kor 10 milla kredó
    - + 5% uri űrlény lelövéskor. 15 milla kredó
    :D
     
  2. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    • A Aegis Veteran design-nal rendelkező Aegis +5% tapasztalatpontot és becsületpontot kap, ráadásul kétszer annyi rakétát (összesen 6000) és +2000 lézerlőszert (összesen 17000) vihetsz magaddal.
    • Mivel korlátlan lőszer kapacitásal rendelkezünk ezért a veterán desingekre külön felhivást kérek!
    • A veterán hajók rakéta, ill. lézerlőszer kapacitása helyeta Nyersanyag raktér növelését 25%-al
     
  3. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Eggyet értek
     
    Stivi kedveli ezt.
  4. Sziasztok. Szerintem jo lenne ha csinalnanak designet minden uris hajora ami a nyersanyag gyujtest segiti, novelne a rakteret es csokentene a begyujtesi idot es ez az alap kepesege legyen akar csak pldul az enforcernek a +5% sebzes. Paladium gyujtesnel nagy elonyokkel jarna. Emellet meg kaphatna plusz kepeseget is, amivel fel lehetne fedezni a koruloted levo nyersanyagokat akarcsak a petben.
     
    Stivi kedveli ezt.
  5. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Helló! Ez alapbol nem hangzik mivel a kisebb hajóknak meg az olyan megbizojú játékosok akik nem uralják a palla mezött azoknak viszont nagy hátrány!!!!
     
    Stivi kedveli ezt.
  6. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    eggyet értek öcsi
     
    Stivi kedveli ezt.
  7. Stivi

    Stivi Járnitanuló

    Én is támogatom.... :) 100 k urit öltem bele és jó lenne ha nem menne feleslegbe... :/

    egyet értek....
    bocsi rossz helyre írtam először.... :(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.1.15
  8. Feketeszakáll[HUN]

    Feketeszakáll[HUN] Fórum-zöldfülű

    Üdv,én egy Goliath dizájnra gondoltam.
    A neve valami olyasmi lenne ami jellemzi a dizájnt. Például: All in Design
    Előnyei: +5%sebzés ; +10% Pajzs
    Képessége nem lenne,az árát nagyon nem tudom meghatározni,de ha én döntenék 250.000 és 400.000 körül lenne. Alakra megegyezne a standard Goliathal,viszont valami gyémánt vagy smaragdbevonása lehetne.

    Két drónformáción is gondolkodtam
    15 %-al növelné a lézerek,és a rakéták találati arányát,ám 20%-al csökkenti a pajzserőt,és 30%-al az életerőt. Az ára 100.000 Uridium lenne,bár ezeket a százalékokat még át lehetne írni,és nevet se nagyon tudtam kitalálni.

    Valamint gondolkodtam egy Szárnyak vagy Szárny nevű drónformáción
    Az előnye: A pajzsod 3%-al több kárt képes elhárítani,valamint növeli a pajzserőt 30%-al,viszont 50%-al csökkenti az életerőt.

    Az első alakját nem nagyon tudnám elképzelni viszont a szárnyra valami olyasmit gondoltam hogy úgy lenne mint felül a moly,de onnan végig állnának sorban a drónok lefelé,és a hajó vége üres lenne Remélem megjeleníti a képet [​IMG] Ha mégsem itt a link http://www.kepfeltoltes.hu/view/150310/Darkrakellett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
     
  9. A design az nem lenne rossz, csodalom is hogy nem raktak meg be ilyet , bar inkabb a hibakat javitsak elobb aztan designezenek. A ket dronformaciot gondold att jobban, a mostaniak kozul sincs nehanynak ertelme.... 15%al novelni a talalati aranyt, minek ?! Ott van celzo cpu, raketa precizio, 100%os noveles(!), a pilot-ot mar ne is emlitsuk. A masodik otletedel lehetne kezdene vallamit talan, de szerintem a tul jelentos eletero csokentesnek es pajzsero novelesnek nem sok ertelme van, max npc-nel. Ahoz peddig hogy megfeleloen reprezentald az elkepzelesed, hasznalj vallami egyszeru kepszerkesztot, en az avataromat 2 perc alatt dobtam ossze, anno mikor bekuldtem a dronformacios otleteimet (akkor meg nem voltak dronformaciok, azota sem tudom hogy felhasznaltak-e az otletemo_O, nem szep dolog nem egyertelmu valszt adni!!!).
     
  10. Keszler2000

    Keszler2000 Fórum-zöldfülű

    Üdv lenne pár ötletem a drónformációkkal kacsolatban.
    1.
    [​IMG]Smaragd drónformáció
    Amit ad:
    +20% lézer sebzés
    +10% TP
    -15% életerő
    2.
    [​IMG]Sárkány Drónformáció
    Amit ad:
    +15% életerő
    +20% gyorsaság
    +5% lézersebzés
    Ára:100.000 uridium
    3.
    [​IMG] Vasvilla drónformáció
    Amit ad:
    +10% lézer sebzés
    +5% rakéta sebzés
    -5% pajzs
    Ára: 100.000 uridium
    A válaszokat előre is köszönöm! :) :)
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Túl olcsó, túl erős. És már kitalált a BP 7 új, ehhez hasonló drónformációt, ami benne van a játék kódjában, de nem tették még be. De azok nagyon durvák, ne is tegyék!
     
  12. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Akkor még jó hogy nem vettem meg egyet se XD
     
  13. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Az Aegis mellett szegény Solance goliath dizájn meghalt.
    Szerintem meg lehetne reformálni, hogy vagy rövidebb legyen a töltési ideje (ne 15 perc hanem) mondjuk csak 2 perc vagy inkább 1perc.
    Vagy Le lehetne vinni az árát 150k uri-ra. Mert többet tud mint egy sima góliát dizájn (pl.: Bástya), de nem ér sokkal többet harcban sem.(a rendkívül nagy töltési ideje miatt) És ehhez képest viszont eléggé drága. (ezt azzal tudom alátámasztani, hogy kb. senki se használja. 1 hónapja össz. 1-et láttam, azt is egy kezdő gyereken, aki kalóz dobozból kapta.)
     
  14. Egyébként Solace de mind1 :) Ha 1 perc lenne a képessége az aegis fog kihalni :D
     
  15. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Nem Hiszem
    Nem hiszem hogy kihalna. Még úgy is sokkal erősebb mert pajzsot is tud tölteni és 3 képessége van. abból 2-nek a töltési ideje 1 perc alatt van. hajó életereje, raktere is nagyobb. + Még csak nem is lassabb. :)
    (nem tudom hogy került oda azaz n betű a Solace-ba de már nem is tudom meg :D)
     
  16. Majdnem minden design meg van, kezdo sem vagyok. De en, igy is sokat hasznalom a solacet, hasznos joszag.... Bar, igazat szolsz a kepeseg designek elavultak kisse, nagyot romlott az ar - ertek aranyuk. De azert az 1-2 perc ujra toltes az tul drasztikus lenne, igy is regen sokkal tobb volt az ujra toltesuk, a 15 perc is mar egy csokentes eredmenye, ha nem csall az emlekezettem. Az ar csokentes meg minek, mar ugy is megvannak szinte mindenkinek, meg ott van aukcion is.... Anno meg a sima enforcert is uriert vettem meg, most meg semmit nem er, annyi hogy pofasan nezz ki. Hat ugy tetszik a tobbi design fellet is eljar az ido lassan :(
     
    kusimitama kedveli ezt.
  17. DaemonHU

    DaemonHU Utánpótlás-írogató

    Régen 2 óra volt az újratöltési idejük. ;) Mellesleg vannak itt olyan ötletek hogy csak fogom a fejem. :D
     
  18. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Ha sokallja valaki az újratöltési időt akkor ott a booster, 50%-ot jelent a 2 együtt.
     
  19. Ezzel nem értek egyet, Hu1 en még mindig 1 milliárd felett van a heti eladási áruk max uriért nem veszik annyira.
     
  20. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Én Eu4 alapján tájékozódok ott 3-4 hete a Solace alig megy 500 milla fölé. :)

    ÉS ha felezek időt még az is 7,5 perc az a aegis-hez képest továbbra is baromi sok. Pedig az áruk ugyan annyi :)

    (jelzem nem rendelkezem Solace dizájnal :) )
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.