Bug Űrlabor/Techgyáral kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. krisztosz07

    krisztosz07 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    nem tudok terbiumot küldeni az űrhajómbol az űrlaborba
    Ez hogy??
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  3. PanicTheory

    PanicTheory Fórum-zöldfülű

    Hali! Nem tudom, hogy az én hibám vagy sem, mindenesetre az űrhajóba nem érkezik meg az űrlaborból indított szállítmány.

    Néhány eddigi próbálkozásom:
    -500 Prometid+ 500 Duranium = totális sikertelenség
    -500 Prometid+ 500 Duranium+ 200 Promerium = Promerium érkezése, többi eltévedt valahol
    -200 Prometid+ 200 Duranium = ismét sikertelen

    Megj.:
    -A hajó raktere 1500 (Vengeance), ebből általában 1300-1400, de legrosszabb esetben is 1000 egység szabad (automatikus nemesítés). Szóval még véletlenül se lehet tele a raktér.
    -Az űrlabor a transzfer végén sikerességet ír, az ablakot bezárom az "OK" lehetőséggel. Relog után sem változik semmi.

    o_O:mad:

    UI.: Az űrlaborból eltűnnek a szállítani kívánt tárgyak, nem sztornózza a rendszer.
     
  4. -Petronella-

    -Petronella- Fórum-zöldfülű

    Nincs véletlen automata cpu-d?? ami rögtön a fejleszésre teszi..??
     
  5. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,


    a kérdésedbe ott a válasz, te írtad hogy automatikus nemesítés.... kapcsold ki ezt a funkciót és a probléma megoldódik.
     
  6. PanicTheory

    PanicTheory Fórum-zöldfülű

    Valóban, ez megoldotta a problémát. Ez direkt ennyire abszurd? Elvégre így nemhogy fel kell hagynom a gyűjtögetéssel, de a nagyobb űrlények (sorozatos) lelövésével is. Vicces. :)

    Mindenesetre köszönöm, így legalább működik a dolog.
     
  7. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Nem feltétlenül, amikor tudod h megérkezik a nyersi,egy pillanatra kikapcsolod. Pár mp az egész.
     
  8. PanicTheory

    PanicTheory Fórum-zöldfülű

    Akkor hála Istennek csak én értettem félre, nem kell végig kikapcsolva lennie. Köszönöm szépen a segítségedet!
     
  9. .ssss.1999

    .ssss.1999 Utánpótlás-írogató

    Mi lehet a baj , nem termel az űrlaborom se sepi-t se promit,és a prometium gyüjtőt meg a prometidfinomítót nem tudom bekapcsolni sem...
     
  10. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Feltehetően kevés az energia vagy elfogyott a nyersanyag, fejleszd az alap és szolármodult, plusz a bal oldali gyűjtőket.Amíg nem érik el a 20as, szintet,addig az alap és szolár mindig 1-el legyen a több fölött fejlesztésben. Az én laboromban a sepromfinomító kivételével minden 20as, a sepi 19es. Így megfelelően termel mindent.
     
  11. .ssss.1999

    .ssss.1999 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm*-*
     
    Artemis kedveli ezt.
  12. ~Csillagromboló~

    ~Csillagromboló~ Fórum-zöldfülű

    Nem tudok nyersanyagot küldeni az űrlaborba.Mit ronthattam el?
     
  13. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Semmit, már nem lehet küldeni.
     
  14. ~Csillagromboló~

    ~Csillagromboló~ Fórum-zöldfülű

    Akkor,hogy töltődik fel a labor nyersanyaggal?
     
  15. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

  16. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    amugy Artemis ha kivették azt hogy tudjunk a laborba beküldeni akkor a kicsik hogy küldik be a terbiumot ???? akik most kezdték. mert ugye ha jol emlékszem minimum 10 db terbiumot kell beküldeni hogy ki tudd épiteni a terbium gyűjtőt
     
  17. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    olvasd el a fenti linket, most már 200 db van minden nyersiből, így el lehet indítani a fejlesztéseket.
     
  18. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    ja bocs :D nem figyeltem :D neharagudj hogy nem olvastam el.
     
  19. speaker218(brother)

    speaker218(brother) Fórum-zöldfülű

    Az lenne a kérdésem ha a techgyárba nem az apist drónt hanem a zeust drónt veszem meg akkor elsőnek akkor utána megtudom e venni az apist drónt ?
     
  20. Megtudod venni de vedd meg előbb az apist mert az olcsóbb és ugyanannyit tud ;)