ᵈᵃʳᵏᵒʳᵇᶤᵗűrpilóta

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: ᵈᵃʳᵏᵒʳᵇᶤᵗűrpilóta, témanyitás ideje: 30.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hol is kezdjem
    hu 1 en

    REGISZTRÁLT:09-07-2011
    ez a második acc-om eu 1 en kezdtem de ott tul sokan voltak azért jöttem át hu1re akkortájt még fittbetti volt a ranglista első helyén :) nameg akit imádtam a nemmagyar lord az rendetegszer leszedtt meg jött HAHAHA inmujasa stb.. a játékstilusom sokat változott az elején azt sem tudtam van hogy van felső map nameg a rakétavető mire kiolvastam fórumból hogy hogy is kell használni pff pvpre nemmertem menni igy mikor volt ugró cpum akkor tünt fel hogy lehet menni másfele is mpczni aztán cubiőrület volt de csak még lehetett csopiban lőni x 5 ön még kalózok voltak utáltam is őket aztán rákaptam a csopimapra azért a low még most is tetszik egyedül jól ad aztán letelepedtem 4-5ön felnőttem a kalózmapokhoz is jött a PET :) tetszett nagyon innen átváltottam unalmasra az uj kapuk meg fegyverek dizájnok fél évet vagy lehet többet is áltam álcában palán petike gyüjtögetett én meg javitottam néha olyan érés volt hogy már tudják hogy ott állok mert szinte bérelt helyem volt rengeteget kellett javitani motanság sem vagyok egy pvp karakter általában álca dobozol a petike csopimap meg néha ha kijön a kapu epsilonozok nagyvonalakban ennyi cseten nemsokat lógok csak mert állandó sirásmegy mint vallami siratófal vagy épp az arcoskodás esetleg ha unatkozok szotam nevetgélni rajta :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.3.15
    cicmó és ¤ßättŁ€-fŁy¤ kedveli ezt.
  2. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Legalább fehérrel írtál volna.
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    ;)
     
  4. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Kösz