User ID

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Kutugno, témanyitás ideje: 1.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kutugno

    Kutugno Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy nem tudok belépni az accomba, írtam supportnak, de az user ID-t kérik, és mivel nem tudok belépni, így nem tudom az user ID-t se. Esetleg más módon meg tudnám szerezni az user ID-t?
    Előre is köszönöm a segítséget!
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Itt a fórumon, ha rámész az adatlapodra, akkor minden igaz, látnod kell a Global Account ID-dat. Azt is elküldheted a supportra a szerverrel megjelölve, feltéve, ha köze van ahhoz az accounthoz, amiről szó van.
     
  3. NoMore

    NoMore Utánpótlás-írogató

    Jelszo emlekeztetot nem tudsz kerni?
     
  4. Kutugno

    Kutugno Fórum-zöldfülű

    Kértem jelszó emlékeztetőt de nem tartalmazza az ID-t.
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Annak nem is kell. Ha meg van a jelszó emlékeztető, akkor már be fogsz tudni lépni a karakteredbe. Ha ez meg van és továbbra is kell a segítsége a supportnak, akkor már meg is tudod adni az ID-det.
     
  6. Kutugno

    Kutugno Fórum-zöldfülű

  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa