Utalványkód | 2021.04.02. - 2021.04.05.

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: mitter100, témanyitás ideje: 2.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mitter100

    mitter100 Aktív író


    [​IMG]

    Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
    A mai nap a következő utalványkódot lehet beváltani:

    Utalványkód: EASTEREGGDO

    Tartalma:
    • 10 órás DMG-B01
    • 10 órás SHD-B01
    • 75x Extra Energia
    • 10.000x RSB-75
    • 15x Zöld zsákmánykulcs
    Érvényessége: 2021.04.02. - 2021.04.05.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.21
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kérdés minek,az RSB lőszer réges régen nem működik rendesen,többször volt róla szó fórumon is...zsákmánykulcs nekem a programmentes "prolinak" is több száz van...Szóval talán a boosterek....De az is talán ha ér valamit,mert mindenki kapja,igy amennyivel megnő a sebzés annyival a pajzs is tehát az erőviszonyok megmaradnak...De mindemellett kellemes ünnepeket!
     
    mitter100 kedveli ezt.
  3. Vadász

    Vadász Haladó

    Szia mitter100

    Nekem nagyon jó, hogy a kód ad rsb-t, meg zöld zsákmánykulcsot, mivel a fegyverekhez és más összeszerelésekhez is szükség van rá nekem.

    A GG-re vonatkozó tájékoztatást nem találtál?
    Nekem érdekes módon azt írja, hogy 55 uriba kerül 1 gg, a pláne az. hogy 56 uri/gg-ben számolja. Mióta emelkedett meg 1 urival?
     
    Virginia kedveli ezt.
  4. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Szia!
    Erre a kérdésre nem tudom a választ.
     
  5. Vadász

    Vadász Haladó

    Köszönöm. Itt fórumon rajtad kívül nem nagyon írnak változásokat. Megpróbálom megnézni pl. NL fórumon, ott mindig minden van, naptár is.
     
  6. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Egy kisebb játék kihagyás után tértem vissza nem rég; Bár én mindig passzív szemlélő voltam, de megpróbálok aktív tagja lenni ennek a közösségnek itt fórumon.
     
    Lanselott és S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.