Videók a Darkorbit játékról

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Kedvcsináló a 3D-hez és az új drónformákhoz:D:D
     
  2. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült



    Skandin egy óriási harc :) Klántársam videója.
     
  4. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Új vidi... :)

     
    ♫Rose♫ és SuperSoldier kedveli ezt.
  6. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Sokáig csodáltam, hogyan nyerhetett, de tegnap rájöttünk, hogy Ő is, csak egy buguser...

    16:00-tól kezdődik az elődöntő, innen érdemes nézni.
    17:20-nál nem fogadnék rá, hogy Ő nyer majd!(szerintem senki más sem)
    A halálból jön vissza a srác, sokáig példavidi volt ez nállunk, mig tegnap este GG-PAPÁval közösen észrevettük a turpisságot,
    hogy 4 techet használ 1 időben.
    Az energiatransfert bugoltathatta be, mert az végig tölti az életét és látszik, hogy működik, mert megy az animációja, pedig nincs neki gyártva!
    A rakétaprec szintén megy, mert piros csikot húznak a rakétái és betalálnak a 3030-asok, nem sok a mellé!
    Valamint 18:11-nél megnyitja a techeket,ahol tisztán látszik, hogy nincs gyártva energiatransfer, csak rakétaprec, harci javitó, és pajzsreprodukció!!
    Utóbbiak kint is vannak gyorsgombon és használja is őket harc közben!
    Mégis működik az energiatransfere amivel könnyedén megnyerte a JPA-t.
    A video leirásában még arcoskodik is, hogy"az SLK-azt mondja rá, hogy BUGUSER, de most befogják majd a szájukat!"
    Ehhez képest saját magát buktatta le a vidijével, és vette el a kedvét sok tisztességesen játszó, próbálkozó játékosnak a Jackpot arénától, Ő és a sok hozzá hasonló!
    Valószinű, ezért volt csak pár ezer jelentkező a JPA-kon mindig az összes szerverről.
    Tiszta szivemből kivánok Sok sikert a Bigpointnak, az újratervezett JPA-hoz!
    Vesszenek a BUGUSEREK!!
    LEGYEN A JPA és az egész játék újra FAIR PLAY!!!

    Hatalmas respect minden tisztességesen játszó játékostársnak, tartsakok ki előbb-utóbb eltűnnek a csalók, mind 1 szálig!!!
     
    Mislix és ♫Rose♫ kedveli ezt.
  7. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  8. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője


     
    ~‡λЯRΘЩ‡~™ kedveli ezt.
  9. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  10. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  11. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  12. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi


    Istalro
     
  13. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul


    íme egy régi nagy kedvenc!
     
  14. IŞŦĂŁЯO

    IŞŦĂŁЯO Fórumprofi



    Istalro
     
  15. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

     
    CM_Atlantis kedveli ezt.
  16. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul


    Hajrá PAPA!!!
     
    ♥Grand♥, lost és Guriga187 kedveli ezt.
  17. SaSaGaming

    SaSaGaming Fórum-zöldfülű

  18. Saxo

    Saxo Törekvő

    Sziasztok.

    Egy igazi élménydús videó, teli akciókkal, ez a darkorbit :)

     
  19. 1eic2

    1eic2 Utánpótlás-írogató

    Elég gyenge produkciót láthattam, ahogy henrik videói is azok. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy oda-vissza megy ez, bár nem vagyok valami jártas a szerveren.

    Másik:
    Korábban szó esett, hogy gyenge az Eu5 szerver, béna játékosok vannak stb... . Aztán meg hogy: rindpimpf, crimson, terror the legend a do legjobb játékosai. Hát utána néztem a dolgoknak, és azt vettem észre, hogy az eu5-ön egyik legerősebb játékosok vannak, ez pl uba-ból is kiderült, tessék egy eu5ös KILL klános versus terror the legend:
     
  20. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    Magyar 1-en is vannak kemények... :)