Visszajelzés a Domination eseményről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 21.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Ide írhatjátok le a Domination eseménnyel kapcsolatos észrevételeiteket.

    De kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak​
     
  2. amrgedododon55

    amrgedododon55 Fórum-zöldfülű

    Ugye ki lett írva a teszt szerver hogy 12:30-tól on lesz.De nincs nyitva,akkor most lesz vagy nem?
     
  3. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Próbáljuk ki.. Az oké. Meg teszteljük. De nincs hol...
    EDIT: Elérhető a tesztszerver.
     
  4. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    van tesztsero,beléptem,de fél óra mire bejön valami.alig tudtam eu2 serora visszajönni.a fejlesztök megint kitetek magukért.lesz valami uj 10uris löszer ami az alapsebzés 8x,ennyit tudtam meg,de aztis fél óra várakozás után.ha ezt beteszik a serokra,tutti megint akadások meg fagyások lesznek ha már a tesztseron se megy
     
    _KIŁŁER_ kedveli ezt.
  5. _KIŁŁER_

    _KIŁŁER_ Utánpótlás-írogató

    10 perce várok, hogy betöltsön a hangár. BP nem csalódtam benned :)
     
  6. ♂♫S†ΔЯ_ŁIGĦ†♫♂

    ♂♫S†ΔЯ_ŁIGĦ†♫♂ Utánpótlás-írogató

    Ha már a tesztszerver sem fut normálisan akkor mit várunk a DO-tól? Fél óra mire valami betölt, meg fél óra mire a szerverváltás sikerül... Pedig itt még a létszám is korlátozot... azért ennyit adhatn amgára a DO... Egyébként az új lőszer elég nagy butaság... az RSB 75 így is már eleget sebzett... de mivel ezt behozták, elég nagy a valószínűsége egy új pajzs megjelnésének a közeljövőben...! Szóval mindenki kezdhet mindent elölről... faja lesz... Imándunk DO :D A az új eventrő meg nem tudok mit írni, ahogy mások sem, mivel nem lehet csinálni semmit... ezért kér volt teszteltetni... -.-"
     
  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    A teszt szerver halott. Gondolom azért, mert sokan vannak. Most komolyan úgy kell tesztelni valamit, hogy fejlődni kell hozzá, hogy megtapasztalhasd?

    Írtátok, hogy az előző event a harc a befolyásért mekkora siker volt.
    Szerencsére ez is hasonló!

    Tegye már fel a kezét az, akit érdekelt mennyi befolyáspontja van? Először még foglalkoztam vele (kb. 1 órát) aztán érdektelenné vált az egész! Hol is volt ez siker? A pont magától íródott minden lelövésért, siker volt az hogy játszottak az emberek?

    Na mindegy………..
     
    ALCOSAN kedveli ezt.
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Engem beengedett, de nagyon lassú és a kliens nem töltődik be...
     
  9. Shermann

    Shermann Fórum-zöldfülű

    Én meg azt hittem csak a netem gyenge, de igy nehéz lesz tesztelni ha be se enged..
     
  10. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ne zavarjon, hogy csak az event npc-re fog x8-at sebezni. Alap sebzése x4 lesz.

    Egy kérdés. Hol van a demander? o_O
     
  11. levke55

    levke55 Utánpótlás-írogató

    van még teszt??
     
  12. ߣΔCK•RIÐΣRS

    ߣΔCK•RIÐΣRS Fórum-zöldfülű

    Ezt inkább az Adminoktól kérdem, hogy miért nem lehet belépni tesztszerver 2 re?
     
  13. Sikerült belépni teszt szerverre.. Komolyan gondolták a 10uri/db árat az x4 lőszernek? A kinézete meg a hangja nevetséges :D Kíváncsi vagyok ki fog venni belőle. Ha valaki találkozott az új npc-vel leírhatná milyen.
     
  14. _ł∆ł∆к-√�иς∑_

    _ł∆ł∆к-√�иς∑_ Fórum-zöldfülű

    Csak laggol kapuk befagynak :D
     
  15. valakixd

    valakixd Fórum-zöldfülű

    Az a visszajelzésem:
    Először be se engedett
    másodszor meg órákig töltött az oldal
    harmadszor baromi laggos volt

    Szinte be se jutottam, de miután bejutottam már 21:30-volt...
     
  16. 擊擊擊擊擊擊

    擊擊擊擊擊擊 Járnitanuló

    Ti hol látjátok az új lőszert? Én sehol se találom, viszont nekem sikerült előhoznom egy ilyen kaput, ami azt hiszem semmire se jó :D

    http://kepfeltoltes.hu/view/140725/domination_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
     
  17. valakixd

    valakixd Fórum-zöldfülű

    meg hogy teszteljük a dolgokat ha be se enged?
     
  18. .Terror_The_Legend.

    .Terror_The_Legend. Fórum-zöldfülű

    visszajelzés kell? hogy próbáljuk ki ha 10 másodpercenként kidob/belaggol? semmit nem lehet így tesztelni
     
    *[HALÁLOSZTÓ]* kedveli ezt.
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    1. Gratulálok hogy nevet lopsz.
    2. Már nincs tesztszerver,hogy tesztelnél?
    [​IMG]
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  20. Shermann

    Shermann Fórum-zöldfülű

    Valaki akit beengedett elmondaná mi volt a téma? :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.