Visszajelzés: Kiképző Aréna

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Artemis, témanyitás ideje: 10.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    én voltam fent, tesztelni, és 3ból 2x vruval kerültem össze,ilyenkor nem kapsz - becset :)
     
  2. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Én is voltam fent. Ja nem. Nem tudtok valamit azzal csinálni, hogy tudjam használni a tesztszerót? :D
     
  3. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    tegnapi információk szerint a tesztszervernek ma 12ig kellett volna nyitva lennie,de most néztem, hogy még mindig nyitva. Akit tegnap léptek be azok kaptam 200,000 uridiumot,hogy tudjanak tesztelni.

    Véleményem szerint ezt így egyénileg nem tudjuk pótolni, de ha kapok erről más információt akkor azonnal hozom azt neked.
     
  4. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Á, értem. Köszi!
     
  5. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    igen én is voltam fent és megnéztem
    én szeméj szerint 4 mecset nyomtam nagyon tecet hozáteszem
    de a hajokért nem kaptam semit szo szerint
    se tp se becs semit
    volt mikor 50 db x1 kaptam + 1 lasito rakétát
     
  6. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Sziasztok,

    a tesztszerver bezárt, köszönjük, hogy megosztottátok velünk véleményeiteket, tapasztalataitokat :)

    Amint bekerül a játékba, újra lesz majd egy beszélgetős topic nyitva, és természetesen a leírást ha szükséges kiegészítjük :)

    A témát most átmenetileg zárom.
     
  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok! Nagyon frankó ez a cucc. Kár, hogy nem lehet embert kijelölni akivel 1v1-et akarok!
     
  8. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    továbra is jo az ötlet de hiányolom a hajokért járo tpt
     
  9. bynks

    bynks Járnitanuló

    semmi változást nem vettem észre....se jutalom se rangsor...elég gagyi így ... csak a lőszer fogy...ha egy kis gyakorlás kell akkor inkább megyek pvp vagy cubi mappok vagy palla de ide semmiképpen sem... :)

    legalább annyit kapjunk vissza belőle, amit kilövünk lőszert hamár más jutalomra nem telik :D :p
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  10. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Hatalmasak a jutalmak xD
    Figyuzzál:
    10 db 2021
    5 GG
    10 db X3 XDDDDD

    Ha valaki 1v1-et szeretne lehet menni PvP-re oszt akkor tudom kivel megyek...
    Nem sorsolás van, aztán betesz valami vaddisznó ellen, jó értem az elvet hogy a jobbaktól lehet tanulni, de pl mit fog tőlem tanulni a 2 flaxos goli aki rányom??

    UI: Minek kell annyit várni a harcra, mikor már én is illetve az ellenfelem is becsatlakozott a kiképző arénába...??
    No mindegy, ötlet van de szerintem ráférne némi módosítás...:
    Pl.: Jutalom rendszert kellene kiépíteni... Lehetne pár próba is... Oszt jó volna nem beragadni a falba mint pallán a labirintusba xD
     
    bynks kedveli ezt.
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Mivel a teszt szerver bezárásra került és soksok visszajelzés érkezett, így bezárjuk ezt a topikot is.

    Ha éles lesz az Aréna és persze, ha szükséges, frissítjük a leírást róla.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.