Visszajelzés Vitatéma: Az új hajók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 15.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Citadellával kapcsolatban kérdezném, hogy a dupla rakéta vetős dolgot valamikor kifogják-e javítani a jövőben, hogy a két rakéta vetőt egyszerre töltse fel, vagy legalább másfélszer olyan gyorsan, ne pedig teljesen külön-külön?
    Illetve ha nem akkor miért nem? és miért így csinálták meg, miért nem egyszerre? erről mit lehet tudni?


    Ezen kívül, azt szeretném kérdezni, hogy lehet e számítani új űrhajóra 2015-ben? :)
     
    YourDead kedveli ezt.
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A citadell a kezdetektől fogva külön-külön tölti fel a rakétavetőket. Ez így volt és így is marad.

    Továbbá nincs tudomásunk róla, hogy bármiféle új űrhajót készítenének.
     
  3. Én nem tudom eldönteni hogy aegis vagy citadelt vegyek de az aegist jobban ajánlja a nép :D
     
    ~Bundi007~ kedveli ezt.
  4. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Aegis sokkal jobban megéri :) így mivel a rakétavető töltés külön történik a citadella nagyon sok sebzést veszít. aegissel meg még gyógyítani is tudod magadat szóval az sokkal jobb! :D
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én a citadelt jobban szeretem. De egy olyan játékosnak, aki még fejlődne sokat, npc-zik vagy pallázik, inkább aegis. Tölti magát, gyorsabb. Cita akkor jó, ha már egész erős vagy, és nem szeretnéd hogy lekapjanak, vagy csak szeretsz taktikázni a sebességével és az életével (és nem a sebzésével).
     
  6. kwesd

    kwesd Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nekem van egy olyan kérdésem hogy vettem 10 kék kulcsot és nyitottam 4 citadelt. Nos 1 hangárom van még ami szabad és 2 db citát eladtam mert tök felesleges de a másik 2 meg eltűnt vagy nem kaptam meg ez ügyben tudtak segíteni mert supportnak írtam de hát hagyjuk is mert semmit nem segítettek. Én ezért fizettem és jó lenne meg kapni. Ez olyan hogy bemegyek a boltba veszek 2 zsömlét és 4 ért fizetek ...
     
  7. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Venned kellett volna 4 hangart es mindegyikbe bele rakni a citat. En multkor ugyan igy jartam mivel nyitottam 2 aegist es nem szereltem fel az elsot azonnal hanem ugy voltam vele h lent megmarad de mar uj frissites miatt maximum 1 hajo lehet keszenletben hajotipusonkent.
     
  8. Ócskavas.

    Ócskavas. Fórum-zöldfülű

    Ugyan minek neked 4 citadell ? Egyszerre nem tudod játékba hozni mind a 4-et , :)
     
  9. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Szerintem vegyél hangárt és nézd meg,hogy bele tudod-e tenni a Citát(nekem van 2 spearhead-om).
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A hangár áttekintés képernyőjén van egy jobbra és egy balra mutató nyíl, ha megnyomod, ott lesznek a hajóid hármasával.
    A tesztszerón ki lett próbálva...
     
  11. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Szia!
    Teljesen egyetértek veled! Gondoljuk csak át: ha lenne két külön álló vödröm, és esne az eső, akkor mindkettő egyszerre telne meg-> ha lenne két rakétavetőm, akkor egyszerre kéne hogy megteljenek mert ha külön álló rakétavetőkről van szó akkor annak semmi értelme hogy egyenként töltődjenek be, hiszen mind a két rakétavetőnek egymástól függetlenül kellene működnie! (Már ha erre gondoltál)
    És tudom hogy már 2017 van, de most jön be ebben a márciusban 3 új hajó. :)
     
  12. Szerinted a rakéták beesnek a rakétavetőbe, mint az eső? "Te" "hányan" vagy a hajóba? Mert, ha, egyedül, akkor neked kell feltöltened a rakétavetőket, így pedig teljesen logikus, hogy egyenként töltődnek fel. ;)
     
  13. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Az új hajók meg nem jönnek, nem mintha meg lenne olaj, de ha véletlenül tisztességesen valaki még is megcsinálta, azt most megüti guta, hogy nem lehet összeszerelni!
     
  14. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    új hajókról tud valaki valamit ???mikor lesznek bent mibe kerűlnek

    látom bent vannak az új hajók de olajat hogy lehet szerezni?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.17
  15. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Szia!
    Megcsinálod az új kaput (amihez 30 vmit össze kell szedni amit a leőtt a lila lonokból előbújó npc-kből kaphatsz) így garantált 1 olaj.
    Csak a kapuban nagyon sok lőszer kell, vszínűleg nem a kicsi hajóknak tervezték.
    Sok sikert hozzá.
     
  16. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Bocsi, tudom hogy ez nem a témába vág, de sürgős: Most látom hogy a sima Venom hajó képessége a Vadászat 2 legalábbis amikor ránéztem ezt írta és ugye ez a képesség erősebb mint a sima Venom hajó képessége. Én jelenleg össze tudnám rakni a Venomot, csak azt nem tudom hogy most tényleg az eredetinél erősebb Vadászat 2 képesség jár hozzá vagy csak elírták az oldalt? Szeretnék sürgős választ kapni mert ha tényleg erősebb képesség járna a Venomhoz akkor összeraknám! Úgyhogy légyszi válaszoljon aki tud!
     
  17. A Venom, az Venom, a Cyborg meg Cyborg. Mit tudsz összerakni?