Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Idézem magamat:
    "Hát, ez így van.
    Mondjuk a nagy lelkesedés után elkezdtem számolgatni és mi derült ki?
    1 lézer fejlesztésére a legjobb esetben 30 nap múlva kerül majd sor. Mi kell hozzá?
    Mondjuk:
    - 175 Cubi (2x175=350 kék izé)
    - 8 Delta ( 20x8=160 zöld 3szög - 4 x 2 kapú, azaz 4x40, azaz 4 hét)
    - 30 napi küldi (30x10=300 villanás - azaz 30 nehéz napi küldi)
    Gondolom fejlesztetlen LF4-ed van, a logfilé megvehető.
    Na, szóval, hány lézer kell egy hajóba? 15+20+10=45, azaz 45 hónap, ez, a kihagyásokkal 4 (azaz négy) év."
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/koetetlen-csevej.114857/page-51
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Most miért? Eddig az volt a baj,hogy a fullosoknak nincs kihivás,hát kaptak az elkövetkező 4 évre:p Sőőt,némileg kiegésziteném,mert ugye a számitásod csak egy lézertipusra vonatkozik,de ugye van 3 ha mindből szeretnél egy 45 ös garnitúrát,nos fel van adva a lecke,és akkor még arról nem is volt szó,hogy azokat mind felfejleszd 16 -os szintre. Nem tudom,ki hogy van vele,de időszerű lenne lecserélnem az autót,én inkább arra költöm:p
     
  3. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    Szerintem ez egy újabb felesleges újítás. Nekem jók a sima lf4ek is(még ha csak 35 is van felhúzva fullra), most azon a +12 sebzés/lézerrel szerintem nem fogok fenn akadni hogy majd még ezután húzogassam azokat is felfele. Mivel hogy a sima lf4 aránylag mindig ugyanannyit üt, míg ellentétbe a mostanival vagy csak a PVP-n vagy csak a PVE-n adja meg azt az 5% bónuszt. A 0,5% Hpval szerintem meg semmit nem ér.
     
  4. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ugye az van irva az uj LF-4-hez hogy alapsebzes 212. Ez azt jelenti hogy az ala nem is megy a sebzese?
    Vagy kaphatnék egy tablazatot vagy statisztikat hogy mennyivel jobb mint a rendes LF-4? :)
     
  5. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Maximum 212-t tud lőni, a szórása ugyan akkora, mint a sima lf-4-nek. Természetesen ehhez még hozzáadódik a +5 sebzés, ha a PVP, vagy a PVE fegyvert választod. Azért mondjuk alapsebzésnek, mert erre még jönnek bónuszok (ha drónba rakod, havoc, drón formáció stb.).
    A 16-os fejlesztés 6,4%-ot jelent, a sima LF-4 alapsebzése 200, szóval fejlesztve a 16-os LF-4-nek 212,8 az alapsebzése.
     
  6. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm. Ha jól értelmezem akkor jobban megeri ugye? :D

    Lenne meg 1 kerdesem...
    A 3 uj nyersanyag ami a craftolashoz kell azokat hol es milyen esellyel talalhatjuk meg?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.2.17
  7. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Fullos goliath hajó sebzése full lf-4-el x4-el (számításom szerint):
    (200*1,06*2*1,1*1,1*1,06*10+200*1,06*15)*1,12*1,6*1,25*1,2*4=92663

    Fullos goliath hajó sebzése full PVP lf-4-el x4-el (számításom szerint):
    (217*2*1,1*1,1*1,06*10+217*15)*1,12*1,6*1,25*1,2*4=94849

    Többet sebez, de nem sokkal. Ez a különbség sokkal kisebb, ha nem használsz fúrót és hasonló dolgokat.
    Ha esetleg lehetne a későbbiekben 16-os szintűre felfejleszteni, akkor 100540 lenne a sebzés x4-el, hasonló feltételek mellett.

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-fegyverek-es-loszerek.313/#post-861727 Itt megtalálsz minden infót az új ércekről is.
     
  8. Bmyyx

    Bmyyx Fórum-zöldfülű

    Nagyon szepen koszonom Kyrus! :)
     
  9. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Kérdés, hogy mi éri meg jobban. Egy LF-4-et 16-osra felfejleszteni szerintem kb. 100.000 uridium. Na most a 400 logfile (darabja 210 uri) kerül 84 ezerbe és emellett ott van az ezernyi nyersanyag. Most Bifenonból arányaiban dögivel van nekem (most kb. 200-am van), de a többiből kereken nulla... Szóval nem vagyok benne biztos, hogy jobban megéri.

    Mert bár a fejlesztés 16-ra az tisztán uridiumkérdés, de ha ilyen spéci LF4-et akarok akkor viszont egy csomó lőszert fel fog emészteni mire összeszedek pl. annyi bifenont.

    Személy szerint maradok a lvl16-ra fejlesztés mellett (persze csak ha meglesz a full lf4 :D)
     
  10. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Sziasztok, lenne egy kérdésem:
    Hallottam, hogy a Hammerclaw nevű hajó remélhetőleg bekerül a játékba. Mikor?
    Csak azért kérdezem, mert ha lenne egy jó képessége, meg maga a hajó is az lenne, illetve lenne egy HELIX BLITZ SALE vagy Giga Happy Hour akkor megvenném uriért (amiért fizetnék) a hajót!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.17
  11. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Facebook oldal szerint néhány héten belül, egy tavaszi frissítés keretében.
     
  12. ProFiler

    ProFiler Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Lenne egy kérdésem ,hogy érdemes e fejleszteni a instabil lf-4 -et ??
     
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, szerintem annyira nem érdemes fejleszteni őket, mert a sima LF-4-ek jobban, illetve a most behozott új LF-4-ek, még a sima LF-4-nél is jobbak, persze nem sokkal. Szóval szerintem ne fejleszd :)
     
  14. -Droger-

    -Droger- Fórum-zöldfülű

    Nos. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy meg van a 8 iris, a 31 lf3. Mit érdemes ez után csinálni? Beszerezni a 9, 10. drónt vagy képességpontokra költeni az uridiumot? Egyenlőre dobozolok, az uridium meg az extra energia miatt, csak gondoltam megkérdezem, hogy szerintetek mit érdemes most csinálnom?
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Dupla GG napon csinálj zéta kapukat. Abból kapsz kulcsot és logfilét, a kulcsot majd LF-4 napon nyisd el, ebből majd jön a Apis rész is. 10 havocig más ne csinálj :)
     
  16. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Szerintetek zeta kaput mekkora mennyiségű energiából lehet kirakni a tapasztalatok szerint? Másik kérdés, hogy hányasával használjam el az energiát/uridiumot?

    Előre is köszi
     
  17. Menyus

    Menyus Junior szaki

    -30%os kedvezménnyel és dupla napon rakva 80-110.000 uri körül szokott lenni. Érdemes százasával rakni kb 100-105 részig, utána egyesével-ötösével, és a szorzókkal ügyesen kikombinálni. Pl ha van 107 részed akkor még 4 kell ugye, akkor két darab kettes szorzóval meg egy kis mázlival könnyen kirakod.
     
  18. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Köszönöm!

    Ez a 25%-os kedvezmény amit 319Ft-ért lehet megvenni a GG vásárlásnál is érvényes? Amúgy ez 1 hétig érvényes?
     
  19. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Igen, egy hétig érvényes és 25%-os kedvezménnyel lehet megvenni minden uridiumért kapható elemet, tehát a GG-t is.
     
  20. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Köszönöm