Archív - Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Đαεmon, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha valaki dob egy EMP-et, miért kell ennyiszer kiírni? Nem lehetne megnézni.

    A tűzimádó képesség aktív.
    Hatótávolságon kívül
    Ellenséges célzó automatika zavarás alatt.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
    Ellenséges EMP zavarja a célzó automatikát.
     
  2. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ennél már csak az a jobb hogy az elmúlt 5 perc eseményeit is írja. Kisebb megszakításokkal amikor új üzenete van. Szinte lelőhetetlen. Tegnap kijöttem a kapuból elmentem az x4-re "gyalog" közben folyamatosan írta mi történt a kapuban, útközben milyen dobozt szedtem mi a tartalma, majd kezdte a 26-s hullámtól . Elég zavaró!
     
  3. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Üdv, hogy lehet átlőni emp-t.
    Tegnap az alábbi "úriembert " négyen lőttük, ő engem, volt még vagy 100 ezer életem, meg 50 ezer pajzsom is, hát nyomtam egy emp-t. Vizuális és hang hatás meg is volt, csak hatás nem, simán tovább lőtt, és durrantott! Surgeonnal volt, én meg Tartarussal, de ha surgeon ilyet tud, akkor kell nekem is.
    19.03.2017 - 21:33
    [​IMG]... (MMO) pilóta lelőtte az űrhajódat. Tábornoki rangja volt!
    Kösz a válaszokat.
     
  4. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    A log késik sajnos. Jelentve van a probléma és talán hamar javítják :)
    Szia,
    nem voltam ott, szóval nem tudom, hogy pontosan mi történt. Lehet, hogy úgy tűnt, mintha azonnal lőne utána, de biztos, hogy hat az EMP.
    De az biztos, hogy semmi köze a hajó típusához :)
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ugye a főoldalon csak nálam van az,hogy szinte bárhova viszem az az egér kurzorát,hogy oda kattintsak,megjelenik egy világos sárga "fül" amiben azt irja -Block- ? Egy kissé már kezd idegesiteni:)
    Nos,ezúton is köszönöm a kedves moderátoroknak a kimeritő válaszokat,ez az eset is meggyőző volt számomra,hogy igaza volt Kyrusnak,nem kell mindig moderátorért kiáltani a hozzászólásban,mert úgyis válaszolnak......Ühüm,persze,én meg kék szemű vok,szőke meg szűz:p
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.17
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha elmész a közös PvP térképre akkor láthatod, hogy a menők surgeonnal vannak.
    Nem írom le mit tudnak, de valamilyen bug-ot használnak ki, mert szinte lelőhetetlen. Menj be nézd meg, hogy 10 hajó közé be mernek menni és végig lövik a térképen őket és ha szerencséd van elpukkan. Nem tudom konkrét hajótípushoz tartozik-e vagy sem, de ma például spearhead-et láttam így. 6-8-an lőtték és csak azért tudták lelőni kb. 15 mp után (molyba és fúróba), mert szinte mindig megfagyasztották.

    Tudnak a fiúk!

    U.i.: Tegnap 3 ilyen hajó sakkban tartotta az összes kb. 10-15 hajót a bázisukon. Semmit nem tudtak tenni, mert valahogy gyorsabbak voltak mindenkinél nagyobbat lőttek és emellett semmijük nem fogyott szinte.
    Brutális volt látni is.

    Természetesen azt mát nem is nézem, hogy hirtelen mindenki hasonló taktikával tud játszani. Amikor lemegy az élete, hirtelen mindenki a másodperc tört része alatt tud már EMP-Álcát, illetve EMP-SL-M01-et dobni, még az egycsíkos is.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.3.17
    .deder. kedveli ezt.
  7. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Sziasztok,
    Az lenne a kérdésem hogy az alábbi linkelt videóban, amikor nincs se instant pajzsa , se normál pajzsa a "főszereplőnek", akkor mégis hogyan bírja ilyen sokáig több mint 120 000-es sebzés szenvedve? (Arra nem lehet fogni hogy sok a pajzsa mert amikor Pajzsreprodukció techet nyom (ami ugye 75 00 pajzsot tölt fel) akkor a pajzsa 3/4-e visszaáll, szóval nem lehet neki sok, főleg amikor úgy kapja a sebzést hogy nincs pajzsa.) A link:
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ügyesen váltogatja a drónformációkat.
    (Hozzáteszem, most épp egy pajzs nélküli molyban lévő hajót nem tudunk leszedni, két fullos hajóval :)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.17
    YourDead kedveli ezt.
  9. EpicComeBack

    EpicComeBack Fórum-zöldfülű

    Hol látsz ebben a videóban pajzs reprodukció techet? :) egyébként a minimális pajzs csík is sok, mindkét konfiban 1,5-1,6 millió pajzzsal szűmolva.
     
  10. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Sajnos tegnap én is ezt tapasztaltam! Azt hittem a gépem rossz, késik vagy laggolok.
     
  11. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    A válaszokból kiderül, hogy nem egyedi eset, és sokan játszanak (hogy is fogalmazzak) bug-ot kihasználva!
     
  12. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    Olyan kérdésem volna hogy a régi eventekkel mivan? Scoremageddon, domination, befolyások, parazitaáradat? Régen voltak már és örülnék neki ha lennének még a közeljövőbe. Esetleg a TDM-et nem lehetne valahogy feldobni? Mert kb. 2éve senki nem jár már be akárcsak a Sector Controllba :(
     
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha jól tudom, akkor a Scoremageddont megszüntettk, de a többiről nincs hír. De talán majd bekerülnek újra :)
     
  14. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Tájékoztatásul közlöm veletek hogy az M1-n legalább 10 játékos véglegesen elhagyta a játékot! :) Egy nap alatt hogy semmit nem csináltam 10 helyet ugrottam előre!
     
  15. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Sziasztok! ezzel a indoktrin olajjal mit lehet kezdeni? :D
     
  16. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Előfordulhat, hogy a 7 napos zárolás miatt történhetett, amit tegnap elég sokan kaptak.
     
  17. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Elég sokan kaptak, mert elég sok a hiba, sőt, heti rendszerességgel van minimum 5-10. Jól csinálják, ha majd nem marad játékos, akkor nem lesz akit érdekeljen a hiba sem :)

    Vagy végleg ki kell rakni a bugkihasználókat, vagy vállalják fel, amit elrontottak.

    A hét napnak akkora a visszatartó ereje nagyjából, mint ha papírlappal vontatnál egy Scaniat.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.3.17
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Az új hajók összeszereléséhez kell majd.
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azért emellett a 25-25% TP és becsi levonás lehet már számít valamit. Persze annak, akit érdekel.
     
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Azt mondja, hogy:
    I-peték
    Elpusztításukkor 50% eséllyel megjelenik egy Gygerthrall.
    Lelőttem vagy 100-at, és 5 jelent meg! 4-2 lőttem petéket!
    Nem tudom más hogy csinálta meg 40-es, vagy 60-as küldit ebből?