Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Ez nem így működik, a tiltás oldásához a supporthoz kell írnod. A fórumon ezt nem tudják megoldani.
     
    Leeroy kedveli ezt.
  2. Kedves Adminok..

    Egy kérdés.. Mikortól lesz
    [​IMG]
     
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Minden bizonnyal október 31-e körül biztos lesz valami esemény. Pl Vortex.
     
  4. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Hello!

    Mást is azonnal kitesz a játék, a kpcsolat megszakad, ha belép az EU3 szerveren?
     
  5. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Hali

    Engem játék közben is random ledobál a szerver.
     
  6. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nekem másodpercekkel később reagál hajó parancsokra. De ez a Hitac event alatt kezdődött, még mindig csinálja.
     
  7. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Melyik böngészőnél tapasztalod ezt?
     
  8. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Mozilla Firefox
     
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Én javasolnám az Opera böngészőt! Bár én sem szeretem /csak erre használom/, de a játék tökéletesen fut rajta,jobban mint bármi máson :)
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  10. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Én Opera GX-en nyomom, tökéletes játékra, Killmedium csinált is róla videót, hogy hogyan kell beállítani
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  11. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Szeretném felhívni a kedves játékosok és játékkészítők figyelmét egy apróságra amit egy angol fórumon olvastam és tényleg így van.
    AZ URIDIUM BANKBÓL SZEREZHETŐ URIDIUMRA NEM HAT A HAPPY HOUR ÉS BARÁTAI!!!!!

    Ezzel 3 pici problémám lenne:
    1 Miért reklámozzák úgy a happy hour okat hogy az uridium vásárlásaidra amikor az uridiumbank egyértelműen uridium vásárlás és mégse hat rá?
    2 Miért kell az angol fórumok legmélyére leásni hogy egy ilyen alapvető információt megtaláljon az ember? Jó lenne ha fellenne tüntetve hogy mikre érvényes magában az esemény leírásában. Mint mondtam ennek többen is áldozatul estek már. Arról nem is beszélve hogy így lenne korrekt. (Ezenfelül jó lenne ha az egyéb események is rámutatnának az adott fórumra ahol az esemény pontos leírása megtalálható.)

    3 Én értem hogy 500 forintért 35k Uri meg egykis lőszer még a Helix hez képest is elég jó ajánlat (mivel ugye ott 40k t tudsz összeszedni 700 ft ért ami kis osztás-szorzással kijön hogy megéri), de ha ezt belehetne Helix-ezni az 140 k uri lenne 500 ft ért ... az meg már hát nem kicsit érné meg és szerintem vennék minta cukrot... Főleg hogy 2 feltételt is teljesítened kell hozzá ugye az aktív játéka napi küldikkel és éppen el kell csípned a helixet is. Arról nem is beszélve hogy 140k Uridium kb. semmit nem ér a 2019-es Do-ban már. Ha megnézed miket tudsz venni belőle kb az éri meg a legjobban hogyha rápakolod az egészet GG-re mert abból kedvezménnyel kijön egy Zéta. Vagy kalózkulcsra (LF4 lézereid számának arányában) De ezeken kívül semmi érdemire nem lehet költeni ... Oké a petbe tudsz mindenfélét venni de az meg egy Uridium temető és nagyon nem éri meg mert iszonyat drága annál kevesebb haszonnal. (csak prémiumal éri meg mert ak. tudod robbantgatni ingyen).
    Szerintem nagyon idejelenne kicsit az Uridium inflációjának hiszen nem tudod mire költeni érdemien. Cyborg / Hammerclaw meg se vehető belőle. 350 Ft ért legalább 10-15k Urit jólenne tudni venni...alapjáraton. (Nyilván ha sokan veszik így is a csomagokat ez nem fog megtörténni...)

    Szerkesztés: Bocsánat de Arcátlanságnak tartom (nemezel a szóval), hogy a Mega happy nem hat rá de a TP bónuszt megkapod és mindkettőnél az van hogy URIDIUM VÁSÁRLÁS ESETÉN...
     
    Utoljára szerkesztett: 5.10.19
    Leeroy kedveli ezt.
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/valtozas-az-mhh-helix-rendszereben.115523/
     
  13. kusimitama

    kusimitama Haladó

  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Én sem tudtam hogy nem hat rá,ezért rá is kérdeztem,utána találtam én is a leírásra. Ja jelezném ismét az adminoknak,hogy a Napi és heti küldik leírásánál a bibliában,még mindig a lézerek fejlesztése leírása jön elő! :)
     
    Leeroy és kusimitama kedveli ezt.
  15. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Köszönöm az észrevételeteket, pótolva lesznek a hiányosságok.
     
    kusimitama és Grincs kedveli ezt.
  16. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Továbbá érdemes lehet elgondolkozni azon is hogy miért botoznak annyian. Szerintem elég egyértelmű. Mert nem lehet haladnia játékban >< 1 havi teljes uri és gg bevételemt toltam el a héten és 3 Zétát kiraktam duplázó napon... de mivel 45% esély van csak a Havoc megszerzésére nem kaptam 1 et se :) Ilyenkor azért kinyílik a bicska az ember zsebében... Főleg hogy a logfile meg a zöld kulcs semmire nem jó mert Full LF4 vagyok már így is. Cyborghoz meg már csak I olaj kell amit nem lehet kapni belőle. Most megint 1 hónapig várhatok hogy tudjak nyomni Zétákat rendesen hogy a maradék 5 havocot ki tudjam farmolni. Utána ugyan ezt kell eljátszania herculesekkel... Igen csak jó lenne valami fix jutalom hogy 2-3 Zéta után ha nem duplázva de akkor is adjon be 1 Havoc-ot mert így botozásnélkül tényleg ÉVEKIG tart mire kifarmolja az ember akár csak a 10 Havoc-ot nem hogy a Herculeseket...
    Aki meg botozik az meg 2-3 hónap alatt össze farmolja, mert minden hétvégén 2 zétát eltol. Jelzem azzal hogy ha kibannolják ezeket az embereket nem segítenek mivel ha mindenkit kibannolnak aki botozik akkor senki nem maradna a szervereket (90% a a játékosoknak). De tökre megérthető hogy MINDENKI botozik hiszen különben néha hónapok munkája esik ki a %os esélyek miatt... Vagy legyen legális a botozás vagy legyenek fix nyeremények...(Nem azért botoznak mert az hú de jó hanem mert máshogy emberi játékidővel megszerezhetetlenek az ilyen dolgok belátható időn belül, mert mivan ha 1 hónap múlva megint nem ad be 3ból 1-et se?...)
     
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát jó nagy ökörséget írtál,már bocsi :) A botosok azért botolnak,mert nincs szankció ellenük! Ha lennének tiltások,senki nem botolna.Ha bannolnák őket is maradna játékos kellő számmal,max nem 20 szerver lenne,hanem csak 5,de az tele és tiszta :) Amúgy is,ha nem tudnak botolni,akkor ők is tisztán probálnak játszani,rendelnek,gyüjtenek,stb....mint minden normális játékos. Azt írod 5 havocod vas,de full Lf4 vagy,stb......Ezekszerint a zeuszod is meg van? Ha igen,akkor nem tudom hogy csináltad,mert 1 éves a regem,abból az első 4 hónapban csak beléptem a napi bonuszért,de nem játszottam. Junius óta játszok aktivabban /napi 2-3 ora,de alig npc-zek/ de már most van 8 havocom,a zeus kezd elérhető távolságban lenni,közel 30 lf4 nekem is van már,hajók,stb.....Lehet itt haladni rendesen,igaz kell kis rendelés,de a nélkül is lehetne,max kicsit lassabban,de nem évek. Anno 2 hajot huztam fullra teljesen tisztán,egyik sem volt több 1,5 évnél :)

    Azt még hozzá tenném,a multkori 3 zétábol én sem kaptam havocot,a mai 2-böl kaptam egy duplát :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.19
  18. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Prométeusz lézert is lehet farmolni, hamár full LF4 vagy és nem látsz más célt, hisz jobbak a sima LF4-nél. Én 2 hónap alatt húztam ki a 10 drónt és 10 havocot (11 Zeta), 15 Promi lézerem van 3 hét alatt (persze ez azt jelenti, hogy 10-et küldiből, 5-öt meg craftolással szereztem). Az új napi küldiknek hála napi 7-8k uri fix bevétel van, ez nekem 2 hetente 3 Zetat hoz a konyhára.
     
    Grincs kedveli ezt.
  19. kusimitama

    kusimitama Haladó

    1 Tudod nem mindenkinek az az élete hogy ezt játsza és az emberek nagyrésze max 1,5 órát játszik 1 nap mert többre nincs ideje :)
    2 Ami látszik hogy viszont nem nagyon szoktál beszélni emberekkel én igen csak sokkal beszéltem és mind azt mondta hogy azért botozik hogy tudjon abban a 2 órában amikor aktívan játszik érdemien dolgozni.
    3 több mint 20 Zétát toltam és 5 havocom van. (csak duplázó napokon csináltam kivéve az elsőt mert akkor még nem létezett a duplázó nap.)
    4 2 hetente 3 Zéta = Botozol de legalábbnapi 6+ órát játszol naponta sorry :D de napi 2 óra játékkal megnézem hogy hozol össze 3 zétát ami még 25% os kedvezménnyel is 300K+ uriban.
    5 ha csak 5 szerver lenne csődbemenne a játék ... szerinted viccből nincsenek szankciók a botosok ellen?
     
  20. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Igen, napi 4-5 órát játszok, mert belefér az időmbe. (remélem az azért tiszta, hogy gg-t is ad a napi küldi és Spaceball is szokott heti 1x minimum lenni✌)Botolással meg ne rágalmazz kérlek, nem ma kezdtem a játékot, ismerem minden dolgát, tudom honnan szedjek össze megfelelő mennyiségű urit. Pl farmolom a botosok által majdnem lelőtt NPC-ket. Nem sírni kell, hanem ésszel játszani és a saját hasznunkra fordítani az esetleges hátrányaink...
    Szeretem ezt a mentalitást, akinek jobban megy nálunk az biztos botol, ja..
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.19