Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ez most komoly? :D :D :D Az én hajóm meg lehet nézni,1 perc bot nics benne,és ÉN nem is beszélek botosokkal,ha már itt tartunk! :D Nem ez az életem,de munka után van rá 2-3 orám,ezzel mi a probléma? Napi küldik átlag 8kuri/nap+sok gg-t adnak,küldi közben felveszem az utba esö dobozokat,onnan is jön ez-az,és én igen,szoktam kis urit rendelni! Ha már matek,számolj helyesen! 25% kedvezmény+a hétvégi gg akcio /15%/ az barátok közt is már 60uri/gg,erre rájöhet a prémis 5% is. 60uri/gg -nél kb 120k uribol szoktamkirakni egy zétát+a dobozokbol és napibol jövö gg-k. Zétábol jön sacc 53k uri,ezt potolom és ott is van a 2. zéta......soroljam még hogyan megy tovább? :) kb ennyit az ÉN botozásomrol,de azt még leszögezném,szinte biztos vagyok abban,hogy igencsak tulzoan irsz ami a 20 zétát,stb illeti :) A helyedben nem hangoztatnám hogy sok botossal beszélsz,még véletlen megvádolnak valami huncutsággal :) Igy a végére még annyit,hogy az ÉN játékom ÉN játszom,ne egy gép helyettem! Te hogy vagy ezzel??? :D

    Hagyd,engem vádolt meg nem téged :)

    Az elsö zéta végén jött 35k uri+a 2. zéta teljes 53k uribol most a 3. zétám 105/111en áll :) Ezt fogom potolni a rendelt uribol,amit RENDELEK :) Képet csináljak rola? 55uri/gg most nálam :) Megnéztem,csak a mai napi küldik adtak 75 gg-t.

    https://prnt.sc/pfiwxl
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.19
    Lanselott, Leeroy, alice_the_ice és 2 más kedveli ezt.
  2. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Sziasztok.
    Anitának adok igazat,ugyanis 2 hetente 3 Zéta átjáró teljesítése simám hozható,hát még Kedvezmény mellett,főleg hogy visszaforgatja az urit. Ugyanitt megkérnélek,hogy ne írj tripla hozzászólást az átláthatóság jegyében. Köszönöm.

    Kusimitama Téged pedig megkérnélek a személyeskedés elkerülésére,ugyanis mindenkinek magánügye,hogy naponta hány órát fektet a játékba. Továbbá ne is rágalmazzuk a másikat feleslegesen,hogy botol. Köszönöm.
     
    Grincs, luxuswc és Páncélgránátos kedveli ezt.
  3. Stuka(=HUN=)

    Stuka(=HUN=) Utánpótlás-írogató

    Most hétvégén mindkét napon este, a helix idején kedvezmény+ prémivel 45uri volt a gg.
    Remélem, hogy gyakran lesz ilyen, kifejezetten tetszene ;):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igen és meglepően könnyen jöttek ki a kapuk / 5 zéta /,1-et kivéve,az kín szenvedés volt mire kijött :)
     
  5. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Sziasztok!
    Jól gondolom, hogy a közelgő update-nak hála nem célszerű most beruházni a 2 tech hely kinyitásába?:D
     
  6. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Ha a tesztszerveren látottak bekerülnek a játékba akkor újabb nagy cuppanós puszit küldök a fejlesztőknek végre élhető lesz a játék , kihasználja a már jelenlévő adottságokat de normális módon és elkezdték meg csinálni a playerbase által kívánt alapvető dolgokat :) Hajrá így tovább biggest like i had ever given to this game
     
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Jónak tűnik ez a beharangozott mizéria,de remélem azzal,hogy a tech gyár bekerül a szerelőműhelybe,nem vesznek el az esetleges építési kedvezmények.Gondolok itt arra,hogy ,most pl. a zeusz drónt most meg lehet építeni 25-30% kedvezménnyel is,a szerelőműhelyre nem tudom hatással lesznek-e a prémium és más kedvezmények.Alapjában jó az újítás,kíváncsian várom!
     
  8. HEXIMUS_WARRIOR

    HEXIMUS_WARRIOR Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy a ??? mappra hogy lehet bejutni? szeretném megcsinálni a 250 db überprotegites kűldit de sehogy sem sikerül beugrani...próbáltam hazaugróval meg 4-5-ön a törésnél. Válaszotokat előre is köszönöm /Warrior/
     
  9. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    " végre élhető lesz a játék "

    kinek a számára?! a csalóknak? meg a csalással fullosra szedetett hazudozóknak?! azoknak eddig is "élhető" volt a játék.

    ezzel a játékkal ép eszű ember SOHA nem fog játszani, nem pláne FIZETNI azért, amiért más csalással jutott hozzá. aztán lehet itt törölgetni, meg kitiltani a fórumból, a tények makacs dolgok. sehol a világos nincs még egy ilyen -játéknak- nevezett IZÉ, ahol ha felhívod az " admin" figyelmét a csalókra (nem pláne, ott van az AÜSZ) akkor az széttárja a karját és kész, törődj bele. inkább, hogy ne legyen kínos, törli a bejegyzést. és 30 napra kitilt... mert a köÖÖÖÖÖÖSSZpont le van járatva.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.10.19
  10. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Számtalanszor leírtam már, de most leírom ismét. SAJNOS, nem az Admin feladata az ilyen játékosok szűrése és büntetése sem!
    Mi minden tőlünk telhetőt megteszünk ellenük, ami csak a hatáskörünkben áll.
    Ezt vagy megérti valaki vagy nem o_O
    Lehet ellenük hőbörögni, véleményt nyilvánítani, megfelelő hangnemben és stílusban. Amennyiben valaki nem így teszi, természetesen törölve vagy tiltva lesz az illető.
     
    Grincs kedveli ezt.
  11. inohumanplayer

    inohumanplayer Haladó

    [QUOTE="vendeg_2288
    Hiányoztál szivi.
     
  12. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Próbálkozni kell, kérj tanácsot olyan játékostól aki már ugrott a mapra, esetleg már többször is. Van akinek pár alkalom után sikerül, van aki több százat ugrik és még mindig nem jutott be.
     
  13. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igazán korlátozhatnák a tesztszerveren eltölthető időt,mondjuk 1óra/24 órában.Nem lehet bejutni,mert sokan játékra használják,nem az újdonságok kipróbálására :/
     
    Lanselott kedveli ezt.
  14. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Köszönöm, ez egy jó ötlet amit továbbítani fogunk.
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nos,elolvastam az új összeszerelőnek a leírását,nem is lesz olyan rossz! Viszont az nagy kitolás sokakkal akiknek még nincs pl zeusuk,hogy nem lehet megépíteni majd azonnal a drónt,főleg nem kedvezményekkel,ha nincs meg az összes rész :/ Ez most komoly? 33k uriba fog kerülni egy rész,nekem még kell a 45-höz 39...39x33k= 1.287.000 ! Most tudnám kedvezményekkel megépíteni 768k-ért! Van pár száz kulcsom,ha jön még pár rész,ennek is a felébe kerülne! Remélem nem mostanság lesz ez így bevezetve!! :S

    16 résznél kerül 30% kedvezménnyel= 343.700 uriba
    A hiányzó 29 rész az új verzió szerint= 957.000 uri
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.19
  16. rhixzz

    rhixzz Fórum-zöldfülű

    Tudna nekem egy moderátor vagy akárki segíteni a problémámban. Itt próbálom, mert a support az...
     
  17. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Kíváncsivá tettél. Mi a gondod a supportal? Nem válaszoltak a leveledre? Esetleg olyat kérdeztél ami nem a support feladatköre? Nem kellenek a pontok, hidd el, sok tapasztalt játékos van fent itt fórumon, és moderátor aki segíteni tud neked. Minden megjegyzés nélkül.
     
  18. rhixzz

    rhixzz Fórum-zöldfülű

    Üdv! először is a klán létrehozásával van gondom. Akár mivel próbálkozom nem lehet létrehoznom a "klán"-t. A másik egy elveszett jelszó lenne egy másik accounton, amihez tudom a bankszámla adatokat is. Akkoriban Bigpointon keresztűl regisztráltam és azóta amióta megszűnt, nem tudtam be lépni.
     
  19. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    A második ügyben megkérdeztem, 26 perce írtad a levelet, válaszolni fognak rá. Addig is légy türelemmel. A klánnal kapcsolatosan , milyen módon próbáltad a klánt létrehozni? Elolvastad a leírást amit küldtek neked?
     
  20. rhixzz

    rhixzz Fórum-zöldfülű

    El olvastam és semmi újat nem láttam ez elmúlt pár év alatt. A név és a rövidítés nem foglalt. Kredit van és nem ütközik szabályba a név.

    Üdv! Már válaszoltak is, de egy sablon szöveggel és németül. Nem lehetne megoldani, hogy a magyar support és "ÉLŐ" személy válaszoljon nekem? Igazából azért, hogy mik lennének a lehetőségeim.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.19