Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sulaco1968

    Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

    Tiszteletem!Érdeklődnék,hogy mi ez az új fejlesztési rendszer?Írják,hogy elveszik,ha sorba állítom a fejlesztéseket!De micsodát?Hová ne állítsam?
     
  2. Kelly

    Kelly Fórumszaki

  3. §Metaxa§

    §Metaxa§ Fórum-zöldfülű


    Sziasztok.
    Ezek szerint jól értelmezem, ha jelenleg van a hangáramban xy mennyiségű, pl. 7-es szintre fejlesztett ez+az, dobhatom a kukába a ráköltött urit, és kezdhetem az egészet előlről, és mindezt pár tech tárggyal kompenzálják, ami kb két harc alatt elhasználható?
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Érdeklődnék,esetleg az új fejlesztési rendszer bevezetésével kapcsolatos,hogy konkrétan most EU-1 en nem tudok belépni a játékba,pedig kora reggel már voltam benn,akkor semmi probléma nem volt.....
    Valamint egy olyan kérdésem lenne,hogy a leirást olvasva láttam,hogy a BO-1 generátor pajzsereje az eddigi 4000 ről 9500 ra emelkedik. De a rendszer,hogyan fogja megkülönböztetni a régi és az újonan épitett generátorokat?
     
  5. Ethernal

    Ethernal Utánpótlás-írogató

    Nem, azok a fejlesztési tárgyak vesznek el, amiket pont akkor akarsz fejleszteni amikor a frissítést behozzák. Ezért nem szabad azokban a napokban semmit fejleszteni.
     
    faxksza300 és §Metaxa§ kedveli ezt.
  6. §Metaxa§

    §Metaxa§ Fórum-zöldfülű

    Kelly köszi, de pont a linkre, amit korábban megosztottál, kértem volna némi segítséget... Ethernal köszönöm szépen, hogy segítettél :)
     
    Leeroy kedveli ezt.
  7. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Szóval egy rövid kritika az új Fejlesztési rendszerről kérem továbbítani a felsőbb vezetésekhez.

    Minden tech elérhető és gyorsan készíthető: NAGYON JÓ!!! *Nagypuszi* Elég sok ideje könyörögtünk ezért végre meglett :D
    + sebzés növelés a lézereknek: Rendben van igaziból jó dolog.
    + 100k HP: megoszlanak a vélemények erről szerintem jó ha látja az ember hogy elkezdték lőni... szóval ja sztem rendben van nyilván szükséges volt a lézersebzés növekedések miatt.
    + Nincsenek fejlesztési FAIL esélyek: NAGYON Jó !
    + BO3 tökjó már kérték egy ideje a játékosok de picit drága de ezt majd lentebb.

    Negatívumok:
    - Nagyon sok fontos információ hiányzik a fórumból egy ilyen nagy fejlesztés esetén jó lenne nagyon pontos leírást adni! (GG ABS mennyisége, fejlesztési költség táblázat, Honnan szerezhető be ABS)

    - Nagyon sok funkció nem működik vagy nem úgy van ahogy a leírásban. 1-2 hajó nem kapta meg a +100k HP-t, nemlehet a fejlesztéseknél jobbra balra lépni a nyíllal, nem kaptuk meg az ígért bejelentkezési bónuszt. Picit olyan összecsapotnak tűnik ez az egész

    - NAGYON NAGY MINUSZ: ABS rendszer. Maga az ötlet tökjó. DE!: 1 item 16 osra húzásához 300 ABS kell. A legfrissebb adatok szerint 1 karanténzóna meg csinálása az ahonnan a legtöbbet lehet szerezni pontosan 20 at ad... ha Fullos akarok lenni 1 konfira 1 buildre Golira az (15lézer+20 lézer(drón) +10 drón +1 rakétavető + 15 pajzs = 61 *300 =18300) 18300 ABS ami 915 karantén zónából jön ki.. az PICIT SOK! Egy Béta kapu 2 ABS-t ad ... Hát azzal *csúnya szó* már bocsi mert 1-et sem tudok fejleszteni belőle... Nagyon kivannak akadva a játékosok ez miatt. Arról nemis beszélve hogy az immunizer nyilván továbbra is elveszik ha belépsz a Zónába... ami megint csak növeli az irritáció és monotonítás faktort ><. Ráadásula játékosok egy elég nagyrésze (20-30%) nem éri el a leggyorsabb módszert mert nem elég erősek / nincsenek olyan barátaik akik tudnának segíteni a karanténzónában. Addig meg kb. egyáltalán nem tudnak fejleszteni.
    Megoldás: vagy legyen a fejlesztés olcsóbb vagy a kapuk adjanak többet... Tegyenek be több lehetőséget ABS szerzésre ... pl új heti questek, Bónusznapok akármi de így egy örökkévalóság kifarmolni

    - A BO3 Rinusk igénye miatt nagyon fontos lenne egy új és picit gyorsabb rinusk szerzési lehetőség... Pl egy új GG kapu vagy valami mert NAGYON sokáig tart kifarmolni egyetlen 1 BO3-mat is nemhogy 15 öt...

    Így ennyi elsőre Reméljük imáink meghallgatásra találnak

    - Az IZOKRONÁT nagyon drága és nem ér semmit 10 perc levételéhez 1000 kell ami 100.000 UCB-100 Hát ezta dealt senki nem fogja megkötni az tuti. :) (nemtudom beleszerkeszteni az előzőbe mert folyamatosan hibát jelez a fórum)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.10.19
    Vadász, SPILLER2, okoska76 és 4 más kedveli ezt.
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát én így kezdeném! :

    https://prnt.sc/ppz15g

    Ott a sok asv vagy mi a fene,ami kellene a fejlesztésekhez,de nem férek hozzá,ez a jutalom azért,mert minden nap aktív vagyok :/ Meg hát az 5 drón dizi is,ami nem nagy szám,de miért ne... Ráadásul úgy látom,még kevesebb olajat fogunk kapni,így már szinte teljesen elérhetetlen!

    A másik problémám ezzel az új fejlesztési rendszerrel,hogy az új hajók valamelyikére sem lehet összegyűjteni az olajat,nem hogy még a fejlesztésekre a 14. szinttől kezdődően... 1 év alatt 155 olajat kaptam :/

    Alapjában jó lenne ez az egész,de át kellett volna gondolni,ez így nagy ki....s sokakkal,kivel így,kivel úgy! Én még gyorsan megépítettem a zeuszt kedvezményesen 16 résznél,de mostantól lehet tolni a sok urit a 45 részre.... Ez csak egy orbitális nagy hiba ezzel a rendszerrel ebben a formában!

    Ja a Pet még mindig borzasztóan buta,másfél órán át próbál felszedni egy rakománydobozt,pedig a raktér ezer éve tele. Semmi haszna,már dobozolásra sem jó!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.19
    Vadász, Leeroy, okoska76 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    Alapjában jó lenne ez az egész,de
    "

    ez megint a pörgetős, hazudozó csalóknak lett kitalálva, akik hétvégente 20-30 kaput "csinálnak", hétköznap lövetnek...

    külön vicces, hogy MÁR MOST sír valaki azért, mert nincs meg az összes b03 pajzsgenerátora- nem pláne azonnal 16-os szintre fejlesztve-.

    rogyásig van pörgetővel a játék.. milyen érdekes, pedig elvileg kevesebb jutalmat kapnak egy idő után.... mégis..
     
  10. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Még nekik sem, ugyanis mi az a 2 db ASV, amit egy átlag kapu végén kapsz? Nagyon kevés, később ígértek eventet, mialatt lehet majd szedni, még csak most jött be, jóhogy ritka. A nagyon hardcore játékosok is csak több hét alatt lennének meg a fejlesztésekkel folyamatos Karantén zóna mellett.
     
    kusimitama kedveli ezt.
  11. Stuka(=HUN=)

    Stuka(=HUN=) Utánpótlás-írogató

    1 év alatt 155 olaj? Miről beszélsz? Ettől csak a naptár jóval többet adott. Hol és ki írta azt, hogy innentől sokkal kevesebbet fogunk kapni?
    Néztem itt, néztem ott, még a szőnyeg alá is benéztem, de sehol nem láttam ezt leírva.

    ASV én személy szerint örülök, hogy meg kell érte küzdeni alaposan! Ott a karanténzóna, melyhez a cpu-t csak úgy ajándékba adják, pontosabban az elemét, hogy le lehessen gyártani! Végre van értelme bemenni a karanténzónába, mert valljuk be tisztességesen, hogy azért a pár olajét nem érte meg, vagy nem találtál rá embert akivel bemenj. Nos, most már értelme is van és ember is van aki bejöjjön végre!

    Pet, azért az általad írt másfél órát amit várakozással tölt hatalmas túlzásnak tartom! Ezért járok ritkán ide fórumra, mert falnak megyek az ilyen és ehhez hasonló túlzásoktól, vagy nevezzük nevén, hazugságoktól!

    Hajrá, most jöhetsz oltani, erre csak azt mondom " mennyé csaje haza magadnak" !
     
  12. Ethernal

    Ethernal Utánpótlás-írogató

    Nem csak azok tudnak karantén kaput vinni akik pörögnek, bárki összetudja hozzá gyűjteni a cpu-t, csak egy csapat kell hozzá akivel kiviszi. Ezt pedig klánnal, barátokkal nem nehéz megcsinálni.
    És amúgy igen, kevesebbet kapnak akik gyanúsan sokat vannak online, attól még, hogy ennek ellenére is folytatják, az már a saját felelősségük. Legalább mindenki könnyebben tudja megcsinálni a 10000 ellenes küldijét ;) :D

    Egyáltalán nem kap senki kevesebb olajat, az olaj gyűjtésnek több módja is van, többek között a karanténzóna ami a legtöbb ASV-t is adja mostmár, így még jobban megéri. De lehet kapni kapukból, naptárból, különleges NPC-kből, stb.
    Szerintem ha már a 14. szintig elviszed, már akkor sem kell kétségbeesni, a maradék 2 szintre hamar meg lesz az olaj.
    Ami a petet illeti néha én is lelövöm a saját petemet ha felidegesít, de utána sokkal jobban érzem magam és még mínuszt sem kapok. Bár engem csak az zavar amikor nem akar eldurranni. De egyszer majd csak megcsinálják :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.10.19
  13. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Sajnos nem a legerősebb még a hajóm,így elég gyenge a karanténhoz.... Nincs is kivel bemenni,mert vagy pörget mindenki,vagy szimplán csak lineket/lonokat lövöldözget..... X-6 térképen van mikor fél napig keresgélem különböző időben a ritka npc-t,de csak egyszer láttam,persze egy "szédelgő" gyorsabb volt.... Várom még kirakott kapukkal a gg-ből bónuszt is,de nem nagyon akar jönni....
    Nem esek kétségbe a fejlesztéssel,ez csak észrevétel volt,az a 2 szint már nem nagyon oszt vagy szoroz...,csak az a sok pocsékba ment asv-t sajnálom,amit tegnap az új naptárral tettek be...


    Légyszi fűzd össze a 2 hozzászólást,nekem nem engedi,hibára hivatkozva! Merci!
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  14. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó


    azt hiszem, nem értettük meg egymást... de már megszoktam!

    a válaszodból simán lerí- hogy törődjön bele mindenki mert SEMMI nem fog történni, a hazudozó csalókkal.

    mit gondolsz, milyen ép eszű embernek lenne kedve "barátokkal" játszani, miközben tele van csalóval az egész?!


    "Még nekik sem, ugyanis mi az a 2 db ASV, amit egy átlag kapu végén kapsz?"
    annak például SEMMI az a 2 db... aki heti szinten lenyomat a botprogrammal 20-30 kaput.
     
  15. dfdgfgfgfgfgfgf

    dfdgfgfgfgfgfgf Fórum-zöldfülű

    Üdv miért nem enged promerium ott küldeni meg sepromot semmi nincs a raktérba és nem enged 1 ikböl se küldeni :/
     
  16. dohányfüst

    dohányfüst Haladó


    amit kaptál izokonát , az foglalja a hejeta hajóban , ugy érzékeli a rendszer mintha tele lenne a raktér, , fejleszd el, 2-3 szintekre és eltudod nyomni a továbbléptetére az izokonátot
     
    {=ricsi1171=}[F☻E] és Leeroy kedveli ezt.
  17. dfdgfgfgfgfgfgf

    dfdgfgfgfgfgfgf Fórum-zöldfülű

    Értem köszönöm
     
  18. Ethernal

    Ethernal Utánpótlás-írogató

    Akkor kifejtem. Ami az önjárókat illeti, mi, a magyar team nem sok mindent tudunk kezdeni mert az a központ hatásköre. Én annyit tudok tenni érted, hogy javaslatokat, ötleteket ajánlok, amikkel igyekszem neked/nektek segíteni. Mindenki saját maga dönti el, hogy megfogadja e vagy sem.
    Az ASV-t én a helyedben nem a sima kapukból szedném mert a karanténzónához képest sokkal kevesebbet ad, de mindenki úgy gyűjti ahogy akarja. Mindenesetre sok sikert :)
     
    Leeroy és SPILLER2 kedveli ezt.
  19. #°^ODIN^°#

    #°^ODIN^°# Fórum-zöldfülű

    Sziasztok megrendeltem a boostert neki csomagot a bankomtól levonták a pénzt de nem kaptam meg a boostereket
     
  20. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Kérlek ez ügyben írj supportra, ők tudnak neked segíteni.
     
    Trench kedveli ezt.