Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

Mislix Fórum bárója

Kiváncsi vagyok lesz-e olyan mint az előbb a tesztszerveren lévő török három csillagosnak, aki egyedül beáll a kapuba lövi a másik hajót és én pukkanok 900k életről 0 mp alatt.

2. törökcipő

törökcipő Járnitanuló

S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  3. Mislix

Mislix Fórum bárója

Egy kérdés: A Holo hajónak van hajófelszerelési modulja forgalomban?

4. Kitti

Kitti S-Moderator Team Darkorbit

HU-Taurus kedveli ezt.
  5. Inquisitor

Inquisitor Utánpótlás-írogató

Felvásárolta mint mondtam, keress rá googlen is, a bigpoint egy alvállalatuk

6. Inquisitor

Levideóztam a játékosokat kik illegális programokhoz nyúltak, Bigpointot megkerülve egyenesen az anyacégnek továbbítom.
    Az ászf szerint ez az eljárás amit csináltam. tehát várom a visszajelzéseket.

7. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Még ha így is lenne,még mindig nem értem,hogy jön ez most ide? Mi köze annak bármihez is? Teljesen mindegy,kinek a kutyájának a gazdájának az anyukájának a macskájának a kölkének a gazdája.....

8. Inquisitor

A bigpoint mikor átadta még bannolta az entitásokat, miután felvásárolta eme cég onnantól lett az egész egy zuhanórepülés. A cégnév emiatt maradt meg, hogy ennek legyen rossz híre, ne annak aki amúgy hagyja ezeket. a Bigpoint nem tehet önálló lépéseket.

9. Mislix

Mislix Fórum bárója

Páncélgránátos és Inquisitor kedveli ezt.
  10. Inquisitor

szerintem ebből látod, milyen választ kaptam :)

11. Mano141414

Mano141414 Járnitanuló

szia bocsika én többét nem hiszem hogy valami csalót is jelentek a suport felé mert úgy se csináltok semmit vele ott lehet látni eu2 tön a nagy csillagos milyen csalással a vru ba elvete másoktól a rangot azért mert vagy sok pénze volt vagy tutira admin kéz lehet bene és ezek miatt mivel semmit nem tudtok ellene csinálni többet éngemet se meg másokat se ismerőseim kőzött nem érdekel a rang meg hogy becsre is költsünk meg hasonlókra elég volt 11 év belőle és ezt kel megérni hogy idáig sulyet le sajnos némelyik ember hogy miket meg tehetnek erről ennyit sziasztok én 3 szol jelentetem meg pár ismerös is párszor eröl meg enyit biztosan ojan valaki kulte a sablonos válaszokat aki tudja miért van ez na sziasztok

12. Mano141414

Mano141414 Járnitanuló

itt nem a otosokal van szerintem a gond hanem az olyan csalokal akiknek van kis hatalmuk és be irják maguknak a tp becset ez it a gond

13. E-mailben kapott kupon kód :
    Élj ezzel a nagyszerű utalványkóddal, hogy máris kapj 100 időtlen töredéket, 5 engedélyt, 50 Ász Kupont, 2 Galaktikus átjáró indítóegységet és 5000 UCB-100 lézerlőszert!

És milyen csodálatos, nem lehet beváltani... Pffff..... :p

Lanselott és fillter kedveli ezt.
  14. Amethyst19[AMD]

Amethyst19[AMD] Junior szaki

Mindenki látja, tudja kik nem tisztességesek. Ezek az alakok büntetlenül élvezik, hogy elrontják mások játékélményét. És örülnek is ennek, sőt, büszkék rá, mert tudják, hogy nincs érte retorzió. Persze ettől még lehet itt fejlődni, játszani a haverokkal, kikapcsolódni. Szerintem aki napi 3 óránál többet játszik itt, az pszichésen beteg. De ez már az ő baja. Mindenki megtalálhatja itt az örömét. Aki azt élvezi, hogy pszichésen beteg, az is, meg aki kicsit kikapcsolódni akar, az is.

15. xxxxzzzz81

xxxxzzzz81 Fórum-zöldfülű

16. Phoenix

Phoenix Utánpótlás-írogató

Szia K.i.s.b.o.s.z.i.k.a.! (Cinderella bocsi ;))

Nézd nézd meg az ID számot! Az nem az általad regisztrált ID.

17. Kitti

Kitti S-Moderator Team Darkorbit

Sziasztok,
    Jelentettük a hibákat, dolgoznak a megoldásán.

18. Mislix

Mislix Fórum bárója

Persze, mert sem a user id, sem a szerver nem stimmel. Egyébként minden szuper (persze nem itt).

19. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Akkor itt is szólok,menjetek az üzletbe,az biztosan működik,mint mindig :D

20. DANGER3000SCAN

DANGER3000SCAN Fórum-zöldfülű

Az oldal megosztása