Decemberi/téli event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 30.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DartsEu1

    DartsEu1 Járnitanuló

    Valami admin válaszoljon nekem. Az event küldiket hogy csináljam meg (Santa, Ice stb) hogy ha nemtudok belépni és lőni őket????????????????????? Nem fogom 292-ére kifejteni miért van elegem az egész bagázsból, csak erre vagyok kivácsni hogy csináljam meg őket, vmi ötletet, tanácsot elfogadok.
     
  2. DartsEu1

    DartsEu1 Járnitanuló

    3-3ra még elkell jutni 3-4ről ami 40-45 mp, onnan elugrasz 1-4-re 10 mp, mondjuk ha középre dob ki (jobb esetbe) akkor menj le az aljára 20 mp, 1-4 aljáról menj el 1-3ra onnan meg menj 2-3 másik végébe. Vengával vagy a tatus izével megoldható, de azért én tuti nem veszek egyiket se :D
     
  3. Gari85

    Gari85 Fórum-zöldfülű

    A "mintha könyvből olvasnák" küldetésnél mire kell lőni hogy pörögjön a sebzésszámláló?
     
  4. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Semmisíts meg 1 demaner szállítóhajót. Sikertelen: ha megtámadsz egy játékost. December 19-től fogod tudni majd ezt a feladatot megcsinálni.
     
  5. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    A mai "egy rakás rakomány" küldetést valahogy nem lehet elfogadni. Hely van rá egyszerűen hiába nyomom semmi.
     
  6. istvan87

    istvan87 Utánpótlás-írogató

    Vártam, hogy valaki feltegye a kérdést, de nem találtam sehol. Miért van az, hogy egyes játékosok már hónap elejétől hozzáférhettek az x-4-en lévő event kapuhoz, míg mások nem?
     
  7. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Ők a tavalyi kaput látják amit nem csináltak meg. Az idei 11.-től lesz elérhető mindenkinek.
     
  8. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Nincs más eventes küldetésed elfogadva?
     
  9. kampo

    kampo Járnitanuló

    Nálam a tökéletes terhelés küldivel vagyok így! Mi van ilyenkor?
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Az el nem fogadható küldetéseket jelentettük a központnak. De hétvégén nem dolgoznak a fejlesztők.
     
  11. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    A közös zónáról lesz majd FAQ?
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A cross serverről kaptunk egy faq-t, de amikor még test szerveren volt elérhető. Azóta jó kérdés mi változott és mi nem.
     
  13. asdasd100

    asdasd100 Fórum-zöldfülű

    Ez a cross server már bent van a játékban?csak mert nem találom seholse,viszont leírásban olyasmit írt,hogy 1jétől ez is lesz.Ha bent van,akkor merrefele találom meg?
     
  14. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Egyenlőre még nem tartozik a játék elemei közé. Amint pontos információkkal rendelkezünk ezzel kapcsolatban, itt a fórumon megosztjuk majd veletek. :)
     
  15. LastChance

    LastChance Utánpótlás-írogató

    A szülinapi kapu meg a skoll (hasadék talán o_O) kapu mikortól lesz benn?
     
  16. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Skoll-átjáró december 11-től
     
    LastChance kedveli ezt.
  17. -.-[Starship]-.-

    -.-[Starship]-.- Utánpótlás-írogató

    Hali nekem se Skoll se hasadék se semi nem jelenik meg hiába inditom el a kapuhoz tartozo küldit vagy törlöm a sütiket vagy bármi valami nagyon nem jo..
     
  18. handzsy

    handzsy Fórum-zöldfülű

     
  19. handzsy

    handzsy Fórum-zöldfülű

    Ez a hasadék átjáró csak nekem halt meg vagy másnak sem jelenik meg? Már most 12x vállalom el de sem az easy sem a hard nem jelenik meg
     
  20. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    nyugalom sokaknak nem jelenik meg.ismét nem ment minden tökéletesen az esemény berakásánál.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.