Visszajelzés Erre mi a magyarázat?

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Zodiack2001, témanyitás ideje: 6.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zodiack2001

    Zodiack2001 Fórum-zöldfülű

    Rendszer: Jelenleg a(z) Általános szobában beszélgetsz.
    ¤*}$*Ł*A*$*H*€*R{*¤: Helo
    ¤*}$*Ł*A*$*H*€*R{*¤: Megtudná nekem mondani valaki hogy hajókat hol lehet eladni?
    [†BC†] S_Ö_R_Ö_S: sehol,az már a Tied:)
    ¤*}$*Ł*A*$*H*€*R{*¤: Jajó :D Csak azért kérdeztem mert egyik haverom mondta hogy régebben még el lehett adni mondom megpróbálom énis de azért köszi :D
    [†BC†] S_Ö_R_Ö_S: ennek a sok "ujításnak" köszönhetően ,van annyi hangarunk, hogy csak na... Bőven belefér minden:((. De hajrá Darkorbit:))
    Rendszer: Adminisztrátor kizárt!

    Nem értem most ez mi.... Semmi trágár szöveget nem írtam, és nem hiszem hogy ez spam lenne vagy akármi!!!
    Előre is köszönöm a válaszokat !!!
     
  2. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Én meg egyik nap szándék nélkül, poénból beléptem hu1-re, és beírtam csetre (kezdő hajóval), hogy: "hol lehet hajókat vásárolni?"
    30 Nap bann. :D Az meg se fordult a fejében a CM-nek, hogy kezdő hajó lehet, hogy góliathot, vagy hasonlót akar venni... egyből a negatív... Illetve, ha a CM-nek nem egyértelmű, hogy a játékos mire érti azt, amit ír, akkor miért nem kérdez? Egyből a rossz... Jellemző...
     
    Logan(Hun) kedveli ezt.
  3. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Hajókereskedésként értette a CM ill. Admin :)
    Írj supportra, hogy te másra gondoltál. :)
     
  4. Egy Adminak az a feladata, hogy betartassa a szabályokat és ne azt fontolgassa, hogy Te most vicceltél vagy sem.
     
    SUNDImester kedveli ezt.
  5. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Én 30 nap cb-t a név miatt kaptam.
    Kipróbáltam hogy nincs név,chat csao 30 napra rögtön.
     
    SUNDImester kedveli ezt.
  6. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Hali, a CM.ek amúgy is a bögyömben vannak, néhányan cezaromániában szenvednek, akik az életbeni sikertelenségüget akarják kompenzálni, és ezt több játékban is megfigyeltem, semmiségekért brutális büntetéseket osztogatnak, mig a haveri kör előnyöket élvez,ezen nem lehet változtatni, csak pl mellőzni kell Chat-et. Ha törlik a hozzászólásomat, ez tovább erősiti amúgyis növekvő ellenszenvemet. Természetesen sok CM tisztességes , felelősségteljes, akiknek gratulálok áldozatos munkájukhoz
     
  7. °o...JACOB...o°

    °o...JACOB...o° Járnitanuló

    Nyugi... Én múltkor azért kaptam 15 napot mert beköszöntem, most 15 napot azért mert megkérdeztem hogy miért lettem kiklikkelve (mert annyit irtam be h futi-futi), néhány levélváltás után szépen finoman elküldtek a francba. Ezért beszéltem Morphyval (ha jól tudom ő a főadmin), megnézte a levelezést meg amit írtam chetre, sajnos a bannt nem tudta leszedni de elismerte hogy Cm túlkapás volt ez az egész (mert moderátor inzultálása, jaa... és cheten nem kérdezhetsz semmit a CM.től, kaptam ilyen választ is :D ), szóval már meg se lepődök ha legközelebb 30napot kapok mert beköszönök. Viszont van olyan Cm aki tök normális és ha visszakérdezek hogy miért kaptam, megadja a választ, ezáltal felhívva nem csak az én, hanem a játékos társaim figyelmét is. :)
     
    SUNDImester kedveli ezt.
  8. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Ha nem mondod rá se jövök. Jézusom...:oops:
    És? Most véletlen én voltam akinek van máshol hajója, és nyilván tudja a választ a kérdésre... Ha pedig egy teljesen kezdő lett volna ugyanúgy kibannolták volna...
    És az adminnak nem csak a szabályok betartása a feladata, hanem azt is tudni kell, hogy milyen esetben történik szabályszegés. (Esetünkben nem történt!) :)
     
  9. Vito

    Vito Haladó

    Ha úgy érzed nem szegted meg a chat szabályzatát, akkor írj egy levelet a supportnak ahol kivizsgálják a problémádat.
     
  10. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Annak sem lenne túl sok értelme.
     
  11. Vito

    Vito Haladó

    Hát, ha valóban neked van igazad, akkor visszafogják adni a chated.
     
  12. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    ez érdekes feltevés volt :) csak téves :)

    sok minden függ attól is, hogy hogyan teszed fel a kérdést :)

    de az írásaidból nem derül ki :) lehetett volna az is :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.6.17
    Logan(Hun) kedveli ezt.
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    A témát lehet zárni. Ha valami probléma van egy CM-el, akkor írjatok a Supportnak ez ügyben.
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Az ilyen dolgokat miért nem lehet ebben a topicban megbeszélni? Miért is kell befejezni?
    Mi van, ha engem érdekel, hogy MONDJUK milyen "túlkapásoknak" esett más is áldozatul.

    Persze, emellett vagy ehelyett azt is el tudom képzelni, hogy valaki válaszolna arra, hogy hogy áll a segédprogramokat használók elleni harc, és az ígérethez híven beszámol róla.
    Vagy az, hogy, akit kitiltottak az utóbbi BUG-kihasználás miatt, az hogy jelent meg újból nem egészen két hét után a játékban.
    Vagy milyen BUG az a legutóbbi időben, hogy szinte még a kezdő játékos is elpukkanása előtti pillanatban EMP-álca-lassítót tud dobni, mikor egy bizonyos határ alá esik az életereje.

    Az "ERRE MI A MAGYARÁZAT?" topicba ez mind belefér!
     
  15. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Az vicces szokott lenni. Általában úgy működik, hogy a supporter sem tudja, hogy milyen hibát követtem el, ezért bemásolja a szabályzat linkjét, hogy olvassam el még egyszer. Azt már nem tudja megmondani, hogy milyen szabályszegés miatt lett büntetve az adott illető.
    Support sosem oldotta meg a problémát, ezért nem szoktunk odaírni egyiken sem, már egy jó ideje.
     
  16. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Én sem tudom, hogy ezért miért lett kitiltva, valószínű valami félre lett értve.
    Fel lehet tenni a kérdést, de hivatalos válasz szerintem nem lesz, mivel minket sem tájékoztatnak ilyenekről. Annak pedig, hogy a játékosok elkezdjék szidni a játékot, szintén nincs értelme. De ha erről akartok beszélgetni, akkor javaslok már platformot, mert itt a játék, rendszer gúnyolása szabályzatba ütközik a legtöbb esetben.
     
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nem erre gondoltam. Csak annyi volt a lényeg, hogy el kell ismerni előfordulhat ilyen is, és nem tagadni, törölni. Ebben az esetben szerintem a játékosok is nyugtázzák, hogy előfordul, lekezelik és kész. Még az azonnali takargatásra tett intézkedések rontanának a helyzeten és nőne az elégedetlenkedők száma.
     
  18. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Zárom a témát két okból is.
    Az egyik, hogy a moderátorok bírálása Fórumon nem megengedett.
    A második ok, hogy kifejthetném itt minden egyes hozzászólónak a chat banja okát, de a szabályzatok értelmében nem tehetem.
    A büntetés oka és ideje harmadik félre nem tartozik.
    Ha valamivel nem értesz egyet akkor írj Supportra de látom azzal is problémáitok vannak.
    Ilyen esetben kérjétek, hogy a vezető válaszoljon nektek.
    Személy szerint ha én kezelek tiltással kapcsolatos jegyet, akkor minden alkalommal korrekten járok el, szem előtt tartva a szabályokat.

    Tényeket írtatok amik szerintetek túlkapások és igazságtalanok.
    Olvassátok el a chat szabályzatát, etikettjét és minden ehhez kapcsolódó leírást.
    Ha az általam leírtakat elolvassátok és utána olvastok, rá fogtok jönni, hogy nem minden igaz amit leírtatok.
    A szomorú az, hogy amit én írtam.... az is tény.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.