Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    vagy a SPC-SPD01
     
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Csakhogy ő shield (pajzs) modult akar berakni,egyik sem akadályozhatja...
    Ezt gondolom már ő is látta,ráadásul pont nem ír semmit a problémájáról.....
    Ha még nincs SHD modul a hajóban,be kell hogy engedje! Ha már van(kék modul),akkor azért nem...
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Bocs,én csak most láttam ezt a bejegyzésed és egy dolog érdekelne...Ha mint irtad csak és kizárólag Win 7 et használsz,áruld már el ,hogy a bánatba tetted fel a klienst,mikor Win 10 nél is problémákat okoz,a Win 7 nek pedig mind gondolom köztudott már megszűnt a támogatottsága. Ha hihetünk az informatikus ismerősnek,azért mert a Win 7 valójában egy feljavitott XP volt....
     
  4. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nálam is Win 7 van, megy kliens és böngésző is per pillanat!
     
  5. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    https://prnt.sc/w8o6ov Az élményindexet ne nézd,másik (kisebb,silányabb winyó van most benne),mert március óta home office-ban vagyok és hirtelen ezt a gépet fogtam be munkára...... Semmi felesleges kacat nincs a gépemen,sem frissítések,butított opera böngésző van fent és így kliens és böngészősen is mindig jó,kivéve a múltkori totális halált....
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Csak a kliens telepítésre reagálnék Win10 alá.
    Úgy tűnik a telepítéskor, hogy kifagy a program, de kb. 20 perc után kiírja majd, hogy kész. Próbáljátok ki, hogy vártok vele türelemmel... és lehet nálatok is lefut rendesen.
     
    Leeroy kedveli ezt.
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A kliensre,úgy ahogy van,inkább nem reagálnék,mert nem vagyok programozó,de lehet működőképesebbet alkottam volna :-D
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én meg az vagyok, és szerintem is! :D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ja bocs,tegnap csak futtában néztem fórumot. Szóval elhiszem neked,eddig is elhittem. Csupán azért volt furcsa,mert anno ,amikor még a fórum működött és hellyel közzel betöltötte a valós funkcióját ( az az idő amikor még Saxo,Nitronyusz stb voltak itt) Nos akkor ha valaki panaszt tett arra hogy lagg,akadozik a játék stb,akkor azonnal a torkának estek,hogy nem jó a géped,cserélj grafikuskártyát stb. Erre lám,azon idők után sok évvel ,mint irod teljesen hibátlanul fut a játék egy butitott böngészőn.Csupán ez volt számomra kicsit nevetséges,láttam lelki szemeim előtt hányan vehettek újabb gépeket százezrekért,remélve megoldódik a problémájuk,és nem....
    Viszont a nagy halált amiről irtál,nem tudom mi és mikor lehetett ,ugyanis nekem a belépéssel az utóbbi pár hónapban nem volt gondom.....
     
    maja7731 kedveli ezt.
  10. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Pár napja,amikor indult az event és MINDENKI beragadt vagy be sem tudott lépni egész nap,akkor volt a "nagy halál" :) Ja,azért nem olyan rossz ez a laptop,közel 3gb vidi,stb...a BF4 lazán fullon megy rajta,több nem is kell....
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Jaj,láttam,hogy i5 proci stb,de akkor is azt mondom Win 7 meg lebutitott oprendszer....Mondjuk nem a játék miatt vettem,mert az még viccnek is durva lenne,de nekem i7 es asztali gépem van,és semmivel nem vagyok előrébb. Kb lehet a grafikuskártya ami a gépben van,annyi mint az i5 -ös laptop és semmi különbség....Erre akartam kilukadni. Bár a pár nappal ezelőtti dologról most hallok először,én végig normálisan be tudtam lépni....:)
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Üdv! Az lenne a kérdésem, akinek van Tyrannos dizije a Centurion hajóra, hogy a most megszerezhető modulokat bele lehet-e pakolni. Ugye maga a dizi is sebzésnövekedést jelent, de ha még a DMG-XT10 is belemegy, akkor már jót üthet. Írja,hogy ezek nagyobb eséllyel az Orcus és Centurion sorozat esetében alkalmazhatóak, de van egy olyan sejtésem, hogy amelyik dizi tűzerőt ad, abba pl nem lehet tűzerő modult tenni. Sajna a hajó nekem még nincs meg, a dizi igen, de dobjak-e ki 200 ezer urit, ha utána meg nem lehet belepakolni.
     
  13. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Aktív író

    Szia! Nagy szerencse kell, hogy a megfelelő hajóba adjon jó modult. Elég furcsák vannak, szerintem Te is hallottál, láttál ilyet. Amúgy a kérdésedre a válasz igen, a Tyrannosba is lehet sebzés modult tenni, láttam ilyet.
     
    Páncélgránátos és Leeroy kedveli ezt.
  14. Szia nekem megvan a hajó és a dizi is rá és lehet bele sebzös modult rakni
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  15. _Tavo_Mex

    _Tavo_Mex Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,ezen az új szerveren(Pve),lesz-e Januárban Stellar Bundles csomagok? cyborg,8 iris stb,ezek? Vagy van rá esély?vagy esetleg,itt valamelyik admin tudja,h lesz-e? Mert akkor veszek majd :) Kellemes ünnepeket mindenkinek!
     
  16. _Horusz_

    _Horusz_ Utánpótlás-írogató

    Üdv mindenkinek.Nem vagyok egy nagy forumozó,az is lehet hogy rossz helyre írok.Nos online már nem tudok játszani,hiányzik a START ablak.Rányomtam a letöltésre,letöltött,de kiírta hogy a gépemen nem futtatható a játék,vagyis a letöltés.Ilyenkor mi a helyzet????Nem tudok játszani.
     
  17. kampo

    kampo Járnitanuló

    Remélem a havi adót is befizetted! Ez a cég bármit megtehet! Csak zárójelben jegyzem meg ,e zöld csik már 1 honapja szalad nálam, és nem történik semmi!!! Nem tudom miért nem lehet úgy átalakitani a játékot hogy a mezei játákosnak ne keljen a gépet teljessen átalakitani! Sok felé játszom, de itt van csak ez a kup... i!
     
    Lanselott kedveli ezt.
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kezdjük az elején,milyen programot használsz? Ha nem Windowst akkor azért,ha azt akkor sokuknak a linences virusvédő nem engedte be a programot. Ekkor egy megoldás marad,ha kikapcsolod és úgy teszed fel a klienst és még millió egy gond lehet/volt. De a fórumban van erről egy külön szoba nyitva Béta kliens vagy ilyesmi név alatt a keresővel megtalálod....
     
    _Tavo_Mex kedveli ezt.
  19. _Tavo_Mex

    _Tavo_Mex Fórum-zöldfülű

    Lanselott esetleg amit én kérdeztem arról tudsz vmt?,csak mert már régóta játszol is,azért kérdezem :D
     
  20. Frontin

    Frontin Fórum-zöldfülű

    Ha windows 7-el v. 8-al játszottatok és emiatt nem fut rendesen a játék van egy jó hírem. A microsoft pár éve megszüntette az ingyenes 7 ról vagy 8 -ról való frissítést. Ennek ellenére azonban még mindig működik ez az ingyenes frissítés. Szeptember környékén én is így csináltam. Azt írják a telepítésnél kérheti az eredti windows termék kulcsot, de nálam nem kérte. Innen lehet indítani, teljesen hivatalos. https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10