Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Szia, 294k sebzést szimplán rsb-el meg ütöm góliát plusszal npc-re modul nélkül full lézerrel...
     
  2. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Lám! Nos itt már csak az a kérdés mit jelent nálad a full lézer. Nekem az orcusba 31 lézer van, 4 pajzs. Képipontok amik sebzést adnak mind megvan NPC-re, PVp-re. Drónok maxon, spartan rajtuk. Alább felsorolt modulok benne. Az ágyúk prométheus 11 db, magmadrill 20 db. Mind 16 - 18 szint. Molyba rsb-vel spisen, nincs meg a 150 ezer.
    Szóval, neked lehet benne max 38 prométheus lézer 20. szinten + ugyanazok képességek+ ugyanolyan drón teljesítménnyel, sepizve, de modulok nélkül dupla annyit sebzel!;)
     
  3. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Csak nem borsodi vagy...? :D

    A feleségem Polgári, szoktak járni (én nem, de tudom, merre van) az Ónodi vásárba...!

    Kb. 1-2 hete láttalak a 2-4-en..! Nekem nem az a játékos nevem, mint amit itt a fórumon használok, de neked , ha jól láttam, igen és egy Cyborg-al voltál.
    Azt nem tudom, hogy a GE-3 (HU 1)-en, vagy a GE 1-en láttalak (én, mindkettőn aktívan játszom).

    Mj: Értem az utalást..! ;)

    Jó játékot! :)
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  4. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Ja, de nem állandóban (vélhetően promi lézerre értetted...)!

    Kombóba előfordulhat...!
    Azt most hagyjuk, hogy 3 lézerrel van több benne, mint a többi Goliath-ban! Azért, az sem semmi!
    Bár azt elárulhatnád, hogy a szereléséhez szükséges 2500 Diametrion-t, amit alig 5 hete "dobtak piacra", miként sikerült ilyen gyorsan összekaparni!?
    Nekem, most van 1270 darab úgy, hogy naponta jön átlagban 20-25 darab (azon kívül, amit a belépési bónusz, vagy egyéb furfangos trükkök még adnak)!

    Szóval...
    Láttam én már ezelőtt 3 évvel Vengance Lightninget 180K-t sebezni... a 4-5-ös térképen...! Pedig.. abban csak 30 lézer van (drónokkal együtt) és még modulok sem voltak és a Spartan-drónok sem léteztek..!
    Mikor a supporton hangot adok a döbbenetemnek, akkor elintézik annyival, hogy " sebzés erőssége sok mindentől függ" (nem részletezik, hogy pontosan, hogy jön ki a sebzés matek, de nem is elvárás a részemről...)! :rolleyes:
    Ekkora sebzések, állandó jelleggel, 5 év játék után is furcsák...!
    Nekem, eddig sosem sikerült az alapsebzést 100K fölé vinnem (nem az 5mp-ként extra sebzésre gondolok a promi lézerekkel és nem is a BL-térképekre...)

    Egyszer sikerült 190-200 között sebeznem 10%-os bossterrel, Centurionnal, +13%-os NPC sebzés modullal, RCB-140-el, de nem használom, mert a 2-3mp-es utántöltés (két lövés közötti idő), csak az első lövésnél ér valamit (kombinálva X-4-el, egy nem túl gyors lefolyású csatában használható, de az RSB gyorsabban utántölt).
    A legtöbb játékos nem jut el a Prometheus lézer második extra lövéséig sem, mert szétfröccsen (ill. a hajója).

    Van egy Prometeus Mimesis-em (nem ugyan az a lézerágyúval..., hanem a dizájnja prometeus), + egy DMG-MS02, egy SHD-MS01 és egy SPC-SPD02 modullal.
    24 darab Magmadrill van benne, abból 21 db. 13-as szintű, 3 db. 9-es szintű, a többi Hyperplasmoid 7-es szintűek.
    Prometheus lézer nincs benne (az a Centurionban van jelenleg 35db. 16-17-es szintűek..)
    Most sebzek a Mimesis-el, UCB-100-al, 78-87K-t booster nélkül, játékosra (állandó jelleggel)!

    Akkor, mi is van a 26%-os DMG modul+ -al rendelkező Orcussal...?
    Ott miért csak 65-70K (jó esetben 75K) a max., a Prometheus lézerekkel (legalábbis, nálam...)?
    Ez az 1 millió dolcsis kérdés...!
     
  5. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ezt adminok is számolgathatnák, kipróbálhatnák, és adhatnának értelmes hivatalos választ! Ehhez nem kell jogkör.
    A gubanc ott lehet, hogy nekik mükszik, nekünk meg nem. Erre jó példa még a moly formáció, ott ugye úgy tudod lelőnni ellent, npc-t, hogy hamarabb elfogy életerő, mint a pajzs. Na nálam ez sem nem megy. Tök mindegy mit lövök molyba akár rsb/x4 kombóval is, először a pajzsa fogy el, csak utána az életerő. De, ezt is írták már páran itt fórumon.
     
    K.i.s.b.o.s.z.i.k.a. kedveli ezt.
  6. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    IGAZAD VAN NÁLAM SEM MŰKÖDIK CSAK A KAPUKBAN
     
  7. Jaj akkor gyertek be a kapuból... hideg van.
    Boszika főz nektek forralt bórt..
    [​IMG]
     
    HU-Taurus és Páncélgránátos kedveli ezt.
  8. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Ma olvastam közlemény rovatban,. H-Taurus által közzé tett felhívást:

    "Üdv Űrpilóták!

    Továbbra is büntetjük azokat a játékosokat, akik játékban jelenlévő exploitokat (bug) kihasználják. Vizsgálatokat végeztünk és végzünk annak érdekében, hogy ismét tiszteséges legyen a játék.

    Ma újabb tiltási hullámot (ban hullám) futtatunk az Időtlen Black Light átjáró [EBG GG -- Eternal Blacklight Gate] exploit visszaélések miatt. Nem mindenki használta ki túlzott mértékben a hibát, ezért több fokozata lesz büntetéseknek (az ideiglenes kitiltástól a végleges kitiltásig).

    A játékunkban a meglévő hibák használata és kiaknázása ellentétes az Általános Szerződési Feltételeinkkel (ÁSZF), és nem fogadjuk el az ilyen jellegű viselkedést.
    "

    Nos..., engem csak az zavar, hogy ezeket a hibákat csak tudatosan lehet véteni, vagy azt is "kivégzőosztag elé állítják", akiknek fogalmuk sincs, hogy éppen a RENDSZER HIBÁJÁBÓL" hibát vétenek!
    Először talán a megfelelő tájékoztatást kellene rendbe szedni, mert bizony, vannak hiányosságok!
    Ezzel (természetesen) nem az amúgy rendszerszintű csalók ( pl. BOT használók) védelmét szándékozom ellátni, de azért ha valaki nem tudatosan jut hozzá, utólagosan (!!!) a DO által megkritizált "javakhoz", azt ne a játékoson kelljen már leverni, hanem mondjuk a fejlesztőkön, vagy akik azzal foglalkoznak, hogy az ilyen hibák ne fordulhassanak elő...!

    Apropó, hibák...
    Én úgy gondolom, hogy van éppen elég más hiba is, ami a játékosok szemszögéből nézve évek óta, erősen javításra szorulna, de azzal nem foglalkozik senki!
     
  9. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Szia! a 38 prometheus lézer az első lövésedet megduplázza ami ha rsb már ott is a 300k sebzés
     
  10. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok, Kellemes ünnepeket!

    Kérdésem az lenne, hogy a belépési bónusznál adja ezt a Holo hajót, dizájnt, akármit...!
    Ezt hol találom, mert ha hajó, akkor a hangárba nem rakta be nekem?
    Ha meg dizájn, akkor melyik hajóhoz való...?

    Köszi...!
     
  11. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    No, akkor az elméleted a következő: Goliathplus 38 prometheus ágyú 20. szintre húzva Npcre modul nélkül rsbvel = 300 ezer sebzés
    Orcus prométheus 11 db, magmadrill 20 db. Mind 16 - 18 szint. 13 % sebzésmodullal molyban rsbvel sepisen, nincs meg a 150 ezer.
    Ugye te sem hiszed el, hogy ha 20db 17.szintű magmadril helyett 27 db 20. szintű prométheus ágyúm lenne akkor dupla annyit lőnnék, sőt mégtöbbet mert orcusba sebzésmodul (13%)is van. Ez csupán matek, lehet számolgatni, ha egy admin azt mondja így van, én elfogadom!
     
  12. S_Ö_R_Ö_S

    S_Ö_R_Ö_S Utánpótlás-írogató

    Szia, az csak egy dizi a Holo hajóhoz. Csak akkor fogod látni ha meg van a Holo hajód is.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!
    Ok, köszi!
    Az a furcsa számomra, hogy még nem találkoztam ezzel a "Holo hajóval"..!
    Lemaradtam valamiről az elmúlt 8 hónapban, mióta vissza jöttem 1 év kihagyás után a játékba..?
     
  14. S_Ö_R_Ö_S

    S_Ö_R_Ö_S Utánpótlás-írogató

    Szia! A Keres és a Berserker hajókkal együtt "dobták piacra" úgy 8 hónapja kb. A Keres hajót még most is össze lehet rakni, a másik kettőt már nem.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  15. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Jó napot!

    Hadd kérdezzem már meg, hogy miről maradtam le a tekintetben, hogy a két drónformáció közötti "utántöltési idő" kb. 1 mp-ről 5 percre nőtt...? :rolleyes:

    Hogy lehet így az Eternal kapuban játszani...?
    Mert... az, hogy egy sima térképen, mikor a kritikus pillanatban nem tudsz drónt váltani és emiatt kilőnek, az egy dolog (bár már akkor is csuklik a felmenőjük az ezért felelős gárdának), de amikor bent vagy az Eternal-ban és emiatt lőnek ki az NPC-k, az már egy kicsit frusztrálttá tesz (még jobban), mert az Időtlen CPU nem terem minden fán (és csak egy esélyes a játék...)!

    Már, én szégyellem magam játékos ként a DO helyében, hogy az ilyen kicsinyes problémákat (ami nem mellesleg már évek óta jellemzi a játékot), nem képesek kijavítani...!

    Tudnám ám "cifrább jellemzőkkel" is illetni az ezért felelősöket, de ennek megítélést, hogy mit gondolok róluk, mindenki saját fantáziájára bízom...! :confused:
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  16. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv SPILLER2! :)
    Kellemes ünnepeket kívánok neked!

    Örülök a kérdésednek!
    Tekintsük át ezt az évet, hogy mi mindennel bővült, és változott a játék:
    Tisztában vagyunk a szerver teljesítményét érintő problémával, reméljük, hogy mihamarabb javításra kerül az ünnepek után.

    Rövid válasz: igen! Rengeteg változás történt. ;)


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  17. S_Ö_R_Ö_S

    S_Ö_R_Ö_S Utánpótlás-írogató

    Hááát... ennél korrektebben, tárgyilagosabban, én sem tudtam volna le írni. Köszönöm HU-Taurus:)
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  18. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Kellemes ünnepet neked is még egyszer!

    Dicséretesek ezek a változások, de sajnos, azok a hibák, melyek a játékot jellemezték 2-3 évvel ezelőtt is, azokon semmi változás nem történt!

    Azt most hagyjuk, hogy ami az 5-4-es térkép "Darksilver tartalombővítést" illeti, amit egyik nap beharangoztatok, rá 2-3 napra már gyorsan el is töröltétek (pl. a Diametrion ezüst zsákmánydobozból való szerezhetőségének lehetősége)!

    "Felvéstem magamnak egy kőre" azt, hogy legalább a hibákat illetően, a Wortex event relatíve csont nélkül végig ment!
    Fura mód, már csalódnom kellet volna, ha ezen az eventen (téli eventek) nem történik valami, számomra is figyelmet érdemlő furcsaság (mert..., azért bevallom őszintén, a legtöbb hibával szemben szemet hunyok és nem teszem szóvá...)!

    Szóval... a válaszod nem válasz a kérdésemre, hogy miért van az, hogy a drón-formációt csak hosszú percek múltával lehet (az EU 1-es BL-en biztosan) váltani!?

    Szerintem, nem is arra válaszoltál, amit legutoljára kérdeztem...! :rolleyes:
     
  19. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    A sok sz**t bevezették a játékot rendbe hozni nem tudták a kis kockák ... EZ A DO A botosok az ISTENEK a normálisan játszók a gyökerek a DO szerint ...
    Minden sz****t csak elnézést tudnak kérni meg egy kis türelmet ..... azt ennyi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.12.21
    Amethyst19[AMD] kedveli ezt.