Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Vadász

    Vadász Haladó

    Kérdésem, miért ekkora titok, amely képet kiettem, minden más szerveren okt.20-nov.3 között lesz az event, ja és az egész event teljes részletességel már megnézhető. Itt miért nem? "Itt" mikor lesz az event?
     
    Utoljára szerkesztett: 18.10.22
  2. ÖregVadász.93

    ÖregVadász.93 Fórum-zöldfülű

    sziasztok kaptam egy ilyet : Hajódesign - UC-DMG-RLS sehol nem találom hogy mihez és mire való valaki tud segiteni ?
     
  3. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    ÖregVadász.93 kedveli ezt.
  4. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!

    Én úgy gondolom, hogy a Centurionokhoz lehet szerezni különböző Dizájnelemeket (abban a linkben meg is találod a táblázatot, amit HOFI LEGEND iderakott neked), amelyek különböző pozitív és negatív tulajdonságokkal ruházza fel a hajót (több színnel párosulnak a dizájnelemek, ahogy a táblázat is mutatja a tájékoztatóban)!

    Ezek a BL térképeken, a bázis közelében található lilás ládákból szerezhető be egy un. "Black Light dekóderrel". A dekódert a szerelőműhelyben tudod összerakni hozzá!
    Aztán van még a "Black Light rejtjel", amit szintén a szerelőműhelyben tudsz legyártani (vagy - és ez a dekóderre is igaz -, egyfajta küldetéseknél is szerezhetőek).
    A BL bázis mellett kétféle ládát találsz. Az egyiket a dekóder nyitja, a másikat a rejtjel.
    Nem tudom, melyik adja a Centurion instabil dizájnokat, de aszem a rejtjeles láda!
    Ennyit tudok segíteni!

    Mj: Ha rám halgatsz, nem erőlteted a dolgot, mert egyrészt jó drága és ritka cuccok kellenek a kulcsok legyártásához, másrészt a Tyrranos Centurion mindegyiktől sokkal jobb tulajdonságokkal bír (amit még ötvöz is)! Most az "Agatus törése event" alkalmával, ez a dizájnelem legyártható a szerelőműhelyben (aszem valami 15.000 Agate Splinter kell hozzá).

    HOFI barátom már linkelte a helyet, ahol tájékozódhatsz, de amit leírtam az nincs benne a tájékoztatóban!
     
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Most ezek szórakoznak az emberrel...? :mad:

    Be akarok lépni a Wortex kapuba (már vagy 4-szer egymás után) és ez az üzenet fogad:
    "Az univerzum elérte a lehetséges területek maximális számát. Kérjük, próbáld meg egy későbbi időpontban."

    Mi köze van a belépéshez a játszó játékosok számához?
    Na és ha egész nap nem tudok belépni?
    Hát itt mindenki hülye? o_O
     
  6. Bakatabis

    Bakatabis Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Most nem hivatalosan írok. Tisztában vagyok a jelenlegi helyzettel. Jogosak a panaszaitok. Rengeteg botos, elmaradás support ügyekben, akadó játék, hibás játékmenet. Mindenkit türelemre intek.
    Az ügyintézésekkel kapcsolatban: Mint feltűnhetett, jelenleg a support csapata körülbelül egy hónapja inaktív, olyan dolgok miatt, ami miatt ti például már egy éve nem kaptok mail váltásra, fióktörlésre, csalók jelentésére stb választ/eredményt. Nevezhetjük primitíven amolyan "tanársztrájknak". Már "folynak a tárgyalások" az ügyben, hogy lehetne ebből valamit kihozni, a support csapata nem szeretné többet a hátát tartani a felelősök miatt, eredmények nélkül.

    A botosok hadseregével kapcsolatban nem tudok ígérni semmit, mert a rendszeres jelentésük jó ideje egyenlőre eredménytelennek látszik.


     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  7. Bakatabis

    Bakatabis Utánpótlás-írogató

    A support gördülékeny munkája előreláthatólag a jövő héttől rendeződik.
     
    Vadász kedveli ezt.
  8. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Tehát lehet botolni ezzel azt akarod mondani a tanár diákjaidnak.:D
     
  9. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Az a baj, hogy hagyátok, hogy használják, de nem vagytok tekintettel arra aki nem használja az semmit se kap. Aki pedig napi 400.000 urit össze szed, lő és nem tudom mennyi tp-t vagy becsületett és sokan tudják hogyha nem lenne a bot az egész szervert össze kellene vonni, hogy legyen 100 játékos. De nem baj semmi sem baj csak nyugottan ezért mennek el a nem progis játékosok én még abba a hitbe vagyok hogy lesz ez még jó játék, de nem tudom meddig kell várni.

    Egy tipp aki nem használja vagy használja kellene ilyen kérdéseket fel tenni, hogy milyen napod volt vagy menny szedj össze egy dobozt és meg tetted-e vagy sem vagy mit tudom én most milyen hajóval vagy milyen idő van vagy nem tudom és akkor ezt lehetne frissiteni minden nap. És minden nap ujj kérdéseket de minden nap.
     
  10. Bakatabis

    Bakatabis Utánpótlás-írogató

    Nem írtam ilyet!

    Nem mi hagyjuk, hanem a fejlesztők, mi a botosokat csak jelenteni tudjuk általatok az adott nemzetiségnek, kitiltást nem mi adjuk rá. Ezt nem árt tudni.
     
    Grincs és HU-Taurus kedveli ezt.
  11. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Helló! Ezzel lehetne valamit kezdeni,mielőtt lejár az event és ismét csak feleslegesen pocsékok időt egy elérhetetlen célra a játékban? Asztrál kapuban a harmadik befejezése után megállt a rangsorpont számlálóm. Természetesen az első helyen a rangsorban. A negyedik kaput most viszem végig,egyik hasadék után járó rangsorpontot sem számolta hozzá. Tanultam más hibájából,mindent mentettem. Írtam a support-nak,de lejár az event,ha válaszolnak egyáltalán. Ismerősöm ugyanígy járt az előző Asztrál eventnél,de sem választ,sem megoldást a problémára,sem kompenzációt nem kapott az első helyének elvesztése miatt a rangsorban. Szükséges lenne,valami konkrét válasz,vagy megoldás a problémámra,mert nem kis idő egy Asztrál kapu és a CPU-k sem teremnek maguktól.
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  12. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok!
    Az admin figyelmébe ajánlanám, hogy a Sperhead Plus ismertető legvégén, ahol a szükséges hozzávalókat részletezi a táblázat, Hamerclaw van írva több helyre is és a 3000 "átmérőjű" szerintem "Diametriont" akar jelenteni!
    Szerintem, javítani kéne..! :rolleyes:
     
  13. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Köszönöm, hogy írtál, a support továbbította a nemzetközi hiba bejelentő felé, ők javítják, illetve kompenzálják!
     
  14. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Mint kiderült, én voltam figyelmetlen és az event leírása hanyag és nem emelte ki az egész lényegét. A leírásban,elveszik az egész Asztrális event lényege,miszerint a felhasznált CPU-k és teljesített kapuk 3 legjobb eredménye adja a rangsorpontot. Ezt érdemes lenne az event leírásnál FONTOS és pirossal kiemelni. Sokan azt hiszik,aki figyelmetlenek és átsiklanak a kisbetűs elvegyülő információ felett,hogy a CPU-k és teljesített kapuk száma előrébb viszi a rangsorban és az a döntő,kinek mennyi ideje van rá. Az pedig alapjáraton gusztustalan,hogy boot-ban viszik ki az event kapukat sokan. Szabályos keretek között kivinni az összes hasadékot,ahhoz óriási szerencse kell és elég jó taktika,mikor melyik kaput válaszd. booootba meg tök mindegy,lemegy az összes hasadék. Viszont a modulokkal feltöltött HP pl. 512.000-re bármelyik 5. helyreállító hullám után,ha kilép a játékos és később folytatja a kaput,már csak a hajó alap HP-jével teheti.
     
  15. imperator888

    imperator888 Utánpótlás-írogató

    Már nem ez az első astral, szóval már elméletben mindenki tudja. Korábbi astral leírások, talán az első astral leírása tartalmazta, hogy 3 kapu eredményéből adódik össze a pontszám. A botosokra rátérve tudomásom szerint ők nem tudják végig vinni a kaput, bár a tegnap befejeződött 2. astral eventet lehet egy olyan hajó nyerte (nem 100%, hogy nem botos...). Viszont a 25. hasadék környékén elvéreznek. Aki már többször volt a kapuban, annak nem nagy dolog végig vinni, csak türelem és idő kell hozzá. Egy astral kb 5 óra... Az utolsó mondatod viszont érdekes és én is támogatom a fejlesztését, mert nem mindig van (sőt!!!) egy huzamban 5 óra szabadideje az embernek, így ha kilép és csökkenő hpval kell folytatni sok-sok pontot veszít, ami a végelszámolásnál hiányozhat.
     
  16. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Én a 20. hasadéknál, az Uber Protegittel mindig megszívom!
    Erősebbet, távolabb és gyorsabban lő, valamint gyorsabb is, mint én a DMG-modullal, meg az X 4-el megspékelt, 405-el haladó Pusatommal!
    Esélyem sincs ellene!

    Nem is erőltetem a témát (csak idő pazarlás) és azon a véleményen vagyok, hogy bár biztosan vannak jobb játékosok is nálam, az Asztrál kapuban, 20-as szinttől tovább csak a botosok tudnak menni!
     
  17. Wiggin11

    Wiggin11 Fórum-zöldfülű

    helló, több 100 zsákmánykulcsot vesztettem, pedig csak kiléptem és beléptem. Hova lett? Hogy van ez? Nem kevés pénzbe és időbe telt összegyűjteni pedig a kulcsokat. Vagy vegyek pénzért? Nem korrekt hozzáállás, minden fórumon fogom degradálni a platformot, nehogy más is ilyen csaló játékba fogjon.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.22
  18. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Bakatabis

    Jó lenne, ha a játékkal kapcsolatos dolgokról lehetne itt olvasni


    Legyen neked akkor :)
    Kb 3 hónapja nem jelenik meg a szerelőműhelyben az EMP szerelési lehetősége, a mostani obszidián akciónál nem jelenik meg a szerelőműhelyben a szerelési lehetősége, kb 2 éve nem jön semmiféle visszaigazolás a bármilyen vásárlásomra. Email címet nem tudok változtatni mivel semmi nem jön a nagy DO-tól, egyedül az működik ha írok a supp-ra hiba a játékban... akkor tudunk kommunikálni. Nos lesz válasz? illetve megoldás? egy öreg motoros.
     
  19. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia!

    Nem akarok (ill. akartam) beleszólni mert én már túl vagyok azon a ponton, hogy a BOT-problémával zaklassam a supportot, de eszembe jutnak azok a szavak, ami már bő 2-3 évvel ezelőtt is megfogalmazódtak bennem.
    Nevezetesen, valamikor azt mondtam, amíg a BOT-osok tolják számlálatlanul a lóvét a játékba (már pedig ez a játék nem egy "nonprofit" szervezethez tartozik), addig nem is lesz változás (és ezt Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™-nek is írom, amit jó eséllyel Ő is tud..).

    Már írtam valamelyik kommentszekcióban itt, hogy amikor olyan dolgok történhetnek, hogy egy Sperhead Elite "X" drónformációban utoléri (teszem hozzá, a semmiből) a 655-el repesztő Goliath Plus-omat és még ugyanezzel a drónformációval képes kilőni (150-250 DMG-vel), miközben az "X" drónformációban - elvileg - nem tud a hajó sebzést játékosoknak sebzést okozni, továbbá nem hat rá sem az ISH, sem az EMP, az bizony azt jelzi, hogy ****** nagy baj van a játékkal!

    Én már nem lepődök meg semmin (max. azon ha tisztességes játékossal tudok harcolni), úgyhogy csak megjegyzésnek szántam ezt a kis véleményt!
    További jó játékot! :)
     
    Páncélgránátos és Csülök[H] kedveli ezt.
  20. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Bocs az EMP-t megtaláltam az extráktól átrakták a fegyverekhez a szűrő ki-be kapcs és megvan, viszont a többi áll még