Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szia. Persze vannak érdekes jelenségek itt. Tény az hogy olyan programhiba miatt van ami ütközik a szerveren .
    Löhetö de elsö körben WIZ rakétával ha eltünik akkor vizual effekt hiba.
    Nem sebezhetö utánna értékei =HP= nincs.
    https://ibb.co/S0cSMP9
    [​IMG]
    ÜDV SYSTEM :)
     
    Bakatabis kedveli ezt.
  2. Bakatabis

    Bakatabis Utánpótlás-írogató

    Nem értem a logikád. A DO soha nem fogadja el a csalókat (az egy dolog, hogy érdemben nem tudnak lépni ellenük...) és nem is fogja, pláne nem alkalmaznák őket, hogy csesszék el a játékukat.

    Nem igazán értem, de biztos. Ennyire nem eszem bele magam a játék részleteibe, az ember azt gondolná, hogy a fejlesztők ezt megoldják..
     
  3. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Szerintem a wizz rakétával le lötték és annyi volt.
    Ez a logikus magyarázat és az volt a neve.
     
  4. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!

    Wízz rakétákkal? És mind ugyanolyan lett? Azt hagyjuk, hogy a Wízz -rakéta hatása max. 2-3 perc, itt viszont "az efect" 30-40 percig (amíg azon a térképen játszottam) fennált.
    Nem hiszem!

    Őszintén szólva, nagy vizet nem kavar nálam, mert annyira nem érdekel, de azért furcsa volt a számomra, hogy a Lordakia helyére itt-ott "csendőrhajó efecteket" raknak!
    Valami értelme kell, hogy legyen, ha egyszer ott voltak!
    Ha meg nem, akkor nem csodálkozok, hogy sokkal fontosabb dolgok sem működnek rendesen!
     
  5. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !

    Ezt tegnap (nov. 20.-án)
    20 órakor láttam, https://prnt.sc/FZQUhpHnK7aQ

    Itt nem találkoztam ezzel ezzel kapcsolatban semmiről. Szóval mi történt, amikor esetleg ezt látom?
     
  6. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Csak kérdezném, hogy decemberben lesz valami értelmes event is (tavaly egész jó eventek voltak végig), vagy a mostani marad a hónap végéig...?
     
  7. Szia ! Elég korán keltél.... XD
     
  8. KEdves Fm! Admin....
    Utánna tudnátok járni esetleg, hogy az évek alatt felhalmozott Jackpot euro hova vándorolt?
    Vagy esetleg beváltásra került?
    Miért nincs erröl értesités?
    Mert nem láttam róla hirdetményt,köszönöm!

    ÜDV SYSTEM !!
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  9. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™! :)

    A Fejlesztők felé jelezve lett, hogy a Jackpot funkció értelmét vesztette, amióta nem lehetséges annak gyűjtése, valamint a Jackpot Aréna se kerül már régóta megrendezésre.

    A Fejlesztők döntésére várunk, hogy a továbbiakban mit terveznek ezzel.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
  10. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    megkapod majd jenben, semmijenben.. :D
     
    Vércse és HU-Taurus kedveli ezt.
  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    December közepe van, de még sehol semmi, csak a **** füstöl!
    A mostani eventről meg inkább nem mondok véleményt!
    Nekem elkezdeni sem érte meg!
     
  12. EDiTH0R

    EDiTH0R Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Hol tudom fejleszteni az LF-3-as lézereim? Régen volt egy menü ahol lehetett húzni a szinteket rajtuk, viszont most nem találom. Ez hova lett? Létezik még egyáltalán?
     
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!
    Átrakták a térképen lévő menübe! A Bal felső menü sorban keresd meg a szerelőműhelyt, ott nyisd meg a menük között a fejlesztést és ott válaszd ki, mit akarsz fejleszteni!

    Most már nem elég az uridium a fejlesztéshez! ASV is kell hozzá, sőt, 16-os szint felett I-olaj és Indoktrin gyorsító (IAC) is kell!
    A maximális szint 20-as lett a régi 16-os helyett! Az LF-3-at nem igazán ajánlanám, hogy "túl fejleszd", mert nem ér annyit!
     
  14. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Nekem csak egyetlen kérdésem lenne!
    Nem unják még a DO-nál ezt az eventet?
    Már lassan 1 hónapja megy! A Wortex kaput kellett volna ennyi ideig fenntartani, nem ezt!
    Nincs egy normális event egész decemberben! Elképesztő!
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Azt lehet-e tudni,a Mimesisből lesz-e plusz verzió?
     
  16. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Előbb-utóbb remélem igen, mert nekem is jól jönne! :rolleyes:
     
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Szerintem az egyik legjobb hajó,elég fürge vadászni,de bármikor eltűnik ha belefutsz egy 2 millás sebzésű,robotpilótába :D Lássuk be,amióta legálisak a segédek,alig találkozni már hús-vér pilótákkal,akikkel fairplay lehetne küzdeni..... Persze a kommunikáció mást állít,de hát mind tudjuk mi a helyzet :/ Mindegy,iparkodjanak az új mimesissel,csak az miatt néztem vissza ebbe a hulladékba....
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  18. -SZD-

    -SZD- Utánpótlás-írogató

    Azért tedd hozzá,akkor ütőképes,ha van már egy-egy felhúzott Neptun és Hydra rakétavetőd hozzá, jó modulok és 10 Spartan. Ami azért 7500 Hasadókristály. Tehát,azt max. bot-ból szedik össze,vagy sok év alatt.
     
  19. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát nekem egyik sincs meg,remélem így tiszta vagyok..... Másrészt a kezdetek óta jelen vagyok a játékban,még aegis stb sem volt,sőt....a goliát dizik is ritka számban mentek,nem hogy 1 kreditért.... Abban az időben 14 lf-el és 9 drónnal már lehetett "menősködni".No de mindegy is,kinek mi,nekem a mimes a kedvencem,másnak más....
     
  20. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Szia Anita30..! :)

    Nincs információm róla, hogy a terveznek-e Plus változatot a Mimesis-re, bízzunk a legjobbakban!
    Én személy szerint örülnék, ha készülne.


    Üdvözlettel,
    Taurus