Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Taybor

    Taybor Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nagyrabecsült fejlesztők. sajnálatosan újból a felháborodásomat szeretném közhírré tétetni. Az Egész Európa szerveren ismételten nem tudok játszani. A hajómmal csak császkálni tudok az 2-8 as térképen de ugrani illetve küldetéseket felvenni illetve még dobozokat sem tudok gyüjteni. Nem reagál semmire. Próbáltam CPU-val ugrani de csak az uridiomot venne le ( ami fura mert volt még 6 ugrasi utalványom) de az ugrás nem történt meg. Nem kérem számon a fejlesztőket csak egyszerüen szeretnék játékkal eltölteni egy kis időt. Visszajelzésre nem számitok mert eddig sem kaptam csak muszáj volt felháborodásomat kiönteni magamból. Az biztos, hogy ezek után egy forintot sem fogok erre a játékra áldozni. További szép napot. Tisztelettel: SZAIGON
     
  2. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    @Taybor Szia,
    Vedd fel velem a kapcsolatot supporton keresztül.
    Üdv,
    Kitti
     
  3. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    óriási volt a ban-hullám! : D ugyan úgy pörögnek a bot-ok az npc-k körül. : D

    érdemes be-benézegetni a fórumra fél évente, majd a játékba.. 14< éve tele van csalóval az egész.
    meg aztán, mi ez a 3 napos tiltás?! : D egy vicc!! ugyan úgy megmarad nekik az összes összecsalt felszerelés, lőszer.. a tisztességes játékos meg lapátolja csak bele a suskát'..

    szánalmas!
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Látod ennyi idő után se sikerült nekik. Ha már más nem egy köztes megoldásnak elég lenne az is, ha benyomnák 8 óra játék idő után nem kapsz semmit SŐT vonja utána lefelé a fenébe. Esetleg hétvégén többet engedni ennyi. Ne akarjon ezzel se mással senki napi 8 órát játszani, ha meg ilyen furcsa késztetése van akkor nézesse meg orvossal.
     
    Páncélgránátos és Vércse kedveli ezt.
  5. Hi all...
    Nekem az a meglátásom hogy akik ezt a bot illetve a hozzá tartozó dolgokat lenyulták az mai napig sakkban tartja a
    darkorbit szervereit. Évek alatt csak azt látom hogy a pénz hajhászás van .Újjab és újabb akciok és vegyél ....
    Már már olyan mintha tetlegesség lenne mögötte. "ha nem szerzel pénzt akkor Ddos atack.... meg "frezzy" szerver .
    Hát megnéztem ezt az az évek altt és az kell monndjam hogy gyakorlatilag és valós dolog ez jobb a bot program mint maga
    a játék........
    Miröl is beszélek??????
    Van egy ember a programozók közül aki gyártott egy jobb programot. fejlesztöi környezettel......

    Hogyan került erre sor??????
    Mi az oka ,hogy 2017 ben ezt az iletö meg tudta csinálni..... (béta)
    Most ott tart a dolog már nem a Do irányit hanem az aki ezt az egészet elárúlta feltörte vagy mit is tudom én mit csinált-

    Végeredmény egy játszhatatlan lagos *** **** lett......... ja és told a pénzt a hackernek.... mert oda jut pénzed és az összes adatod...

    ÜDV SYS.
     
    Vércse kedveli ezt.
  6. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    mèg egy “teKnikai” zseni! azért lagos ************ a szerverek, mert a csalók leterhelik. ennyire egyszerű az egész. de tényleg, technikai hozzáértés sem kell ehhez. aki évek óta “játszik”, és nem csak egy krumpli fej-, annak ez már régen feltűnt..(egyáltalán nem úgy néz ki!! : D)
    és nem azon hisztizik, hogy “jujj meg jajj lagos a szerver” mi történhet vajon.. : D
     
  7. Rax-629

    Rax-629 Fórum-zöldfülű

    Mi az a Candy Corn érc és holtalálhatom!
     
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

  9. bynks

    bynks Járnitanuló

    Szeretnék kérdezni egy hozzáértőt, lehetőleg admint.

    -4-es radar protokollból mennyit érdemes venni? -ha 12 veszek- van-e értelme?. -belátom_e vele fullosan a legnagyobb méretű mappokat?
    van-e a protokoll bónuszoknak limitje? 4es protokollokból milyen kombot javasolsz?

    köszönöm szépen a segítséget! ;):)
     
  10. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Én meg azt kérdezném, hogy rakomány protokollból miért nincs 4-es? Csak az az egy hármasom van.
     
  11. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    félórája szaladgáló zöld kockák- mi után a kapuba belefagytam
     
  12. bynks

    bynks Járnitanuló

    én is pontosan így jártam csak 42perce....meguntam.Ment a supportra a levél... jó lenne valami kopi !!! , mert feltartott csak. megyek játszok mással , míg ilyen kenyérpirító a szerver. minden egyes eventnél ezt kell játszani...:mad: a csomagjaim(prémi,dupla, kedvezmény) meg ketyegnek lefelé..jópénzért..:confused:
    cserébe ezt kapom...:mad:
     
  13. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    @bynks

    Szia,

    4-es protokollt nem tudsz venni, jelenleg lehet összeszerelni, radarnál 1 db + 15%-ot ad, szóval megéri mind a 12 db-ot felszerelni, konkréten az egész térképet belátod, kivéve 4-4, 4-5 pl, ezek a térképen 'nagyobbak'.
    Itt nézhetsz jobban utána a pettel kapcsolatos dolgoknak.
    https://board-hu.darkorbit.com/threads/p-e-t-faq.115749/

    Üdv,
    Kitti
     
  14. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Páncélgránátos kedveli ezt.
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves Team!

    Akkor most azt szeretném kérdezni, hogy mi a bánatos fenéért dob ki 10:00-kor a rendszer épp akkor, amikor az instabil modult akarom újraépíteni. Szerencsére betették a kliensbe - minden mással együtt - így teljesen szinkronban van a programozók tudásával. Ugyanis a kliens ugyanolyan instabil, mint maga a modul. Teljesen jó, hogy most akkor menet közben mit jegyzett meg a program és mit nem. Általában levont minden, majd tojik megcsinálni.
    Mellette ép ellenséges térképre akartam ugrani... (tudom ne ugráljak)

    Ilyen silány minőségű és nagy hibaszázalékú munkánál nem sokat ér a 'legyetek türelemmel, köszönjük a megértésetek' című hozzászólások.
    Esetemben főleg akkor mikor jogtalan kitiltásokkal büntettek.

    Vérlázító, hogy a 'cukorkás' event alatt bevágták a botokat a főnökök lövésére és had szóljon ezerrel x napig. Semmit nem csináltok ez ellen a csalók meg jól felszerelkeznek közben.

    Szemétláda banda - ez a véleményem!
    Upgrade: 11:53-kor még mindig nem lehet belépni!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.23
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  16. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Kedves @Mislix

    Köszönjük e nemes hozzászólást, ahogy látom 2013-óta játszol, szóval azért van melletted egy pár játékóra. Szóval bizonyára tudod, hogy amit tudunk lásd, mikor lesz event, szerver restart, azt kitesszük. Nem tudom, hogy miért szakadt meg a kapcsolat 10 órakor.
    Természetesen jogod van elmondani a véleményed, mindaddig amíg a szabályzatot nem sérti, a mostani írásod közelít felé.

    Bármilyen furcsa, meglepő, NEM a support, nem az adminok végzik a botosok kitiltását, a játék helyreállítását, hanem egy olyan csapat, akik végzettségüket tekintve programozók, fejlesztők. Szóval mi, akik csak egyfajta 'kapcsolattartók' vagyunk a játékosok és a központ között, csak annyit tudunk mondani, hogy legyetek türelemmel.

    Nekünk modoknak, adminoknak ugyanúgy nem működik a játék, ugyanúgy van prémium, kedvezmény stb. csomagunk, amit nem tudunk használni. A várakozáson kívül mi sem tudunk mit tenni.

    A játékban vannak problémák, mindig is voltak és valószínűleg lesznek is, MI mint a DarkOrbit Magyar csapata, annyit tudunk tenni, hogy időben jelezzük, többször jelezzük a központ felé. A csapatnak a lehetőségei korlátozottak.

    A kitiltásokról, mint tudod, tudjátok nem mi végezzük a botok tiltását, megkapjuk, hogy volt és rakjunk ki róla egy közleményt, nem tudjuk, hogy szűrnek, mit szűrnek, ki kapta, miért kapta. Semmi beleszólásunk, amit tudunk tenni itt is, hogy ír a játékos supportra és elküldjük az ügyét kivizsgálásra.

    Ha nem is értesz egyet, nem ez a véleményed, a szabályokat akkor is be kell tartani.

    Szebb napot kívánva,
    Kitti
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves Kitti!
    Ha nem is derül ki egyértelműen a leírásból: a programozók vannak megemlítve, mert nekik szól, de nektek címezve, hátha eljut hozzájuk.
    (2010.04.04 óta játszom - meg rosszabb a helyzet :))

    Engedj meg egy kérdést: Ti is fizettek a csomagokért, vagy a munkáért cserébe adnak valamit, mint más játékban?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.23
  18. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Akkor én most jó nagy tiltást kapok;):
    05.11.2023 - 19:24[​IMG]Lelőtted ٧Kitti٧ (VRU) űrpilóta hajóját.
     
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Egy fura kérdés kövezzetek meg bártan, de nekem ötletem sincs. Ha már nem kell a 10 dron meg promi lézerre a zöld kulcs ... akkor mégis mire lehet / érdemes elnyomni? :oops:
     
  20. Chonkav7

    Chonkav7 Fórum-zöldfülű

    Gyűjtsd, hátha a jövőben be kerül valami tartalom amihez kelleni fog.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.