Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kérdezném,más is tapasztalta ,hogy minden kapuugrásnál a PET kikapcsol? Ha kaput ugrok,ujra be kell kapcsolni.....Próbálva X-1,2,3,4,5,6,7 térképeken,az ugró CPU nem kapcsolja ki,csak a térképek között a kapuk....
     
  2. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Kitüntetéseknél találtam egy olyat hogy "Semmisítsd meg Synket egyszer." Ezt az npc-t hol találom? Vagy ez mi?
     
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,még nincs bent a játékban,a következő téli esemény része lesz. ;)
     
    TiborNagy kedveli ezt.
  4. TiborNagy

    TiborNagy Fórum-zöldfülű

    mikor lesz ez az esemény leeroy?
     
  5. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,amint lesz róla információnk,megosztjuk veletek.
     
  6. Iceberg

    Iceberg Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Remélem a darkorbit gondol arra hogy a petben növelni kéne a berendezések helyének számát, mivek hoztak be 2 újjat így egyre nehezebb eldönteni mit kéne betenni
     
  7. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    10 zeta és semmi fagyos dizi...
     
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Gondolom mennyire meglepődtél :D Tegnap és ma toltam le 2 lambda,2 alfa,2 béta,1 gamma,1 epsi,1 zéta,1 kappa,1 delta és 1 kronost,szerinted miket kaptam abból,amit állítólag kis eséllyel lehet? :) Igen annyit= 0-át! :) A sok zsákmánykulcs is csak xenomitot és bazi hasznos boostereket adott.... :D Kövi epsinek már neki sem állok....
     
    Izidor kedveli ezt.
  9. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    az artic diziket betehették volna szerelőbe (artic alatt itt spec, senti, lightning és a pusat asszem) mint amikor bekerült a téli eventel először. Mert 250 k uriért a fene sem veszi meg üzletből............
     
  10. Trench

    Trench Junior szaki

    Kedves @Páncélgránátos !

    Köszönjuk, hogy észrevételed jelentetted. Továbbítottam, de kényes tartalma miatt törölnöm kellett a hozzászólást fórumról. Kérlek, az ügyet illetően Te is lépj kapcsolatba a supporttal.
     
  11. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Már töröltem levelet!
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ezek a dizik engem nem érintenek,így nyilatkozni nem tudok! :) Ez az új Dermesztő event is érdekes lesz.... ha jól értem,egyszerre csak egy boss jelenik meg az össz térképen,ami mindenkinek ugyan az,nem minden usernek 1 külön......Ez így már nem érdekel,részemről ezt IS kihagyom.... Az új hajó és eléggé félresikerült,az a lendület mizéria túl van bonyolítva,a robbanós képesség 10 perces újratöltése pedig azt a funkciót is használhatatlanná teszi. Bár tudnám mi alapján csinálják a képességeket :D Az új modult viszont várom,az legalább egy hasznos dolog..... Más,ezt a hasadókristályt csak kapukból lehet szerezni? Ugyebár az kell a Spartan drónhoz. Most vagy mindenki ilyen sok kaput csinált (8-10db/kapu),hogy meglett a 10 drónra való,vagy régebben máshonnan is zsákszámra lehetett szerezni? Ez olyan mint az olaj,régen a csapból is ez folyt,mára beritkították ,mi "újak" hadd szívjunk? Ez csak kérdés,van-e értelme hajtanom/koncentrálnom rá,vagy hagyjam a csudába...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.19
  13. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    hasadót én már csak a hadesbol szedem, de egy hétvégére max 1-2 hades jön össze ritka a 3, valamikor még a 2. sem jön ki, na mind1. És így van most kb 1950 hasadóm. Asszem hasadó még a megrendelt uri mellé beesik de ebben nem vagyok 100%-n biztos, sosem rendelek. Egy hades asszem ilyen 30 körül adja a kristályt.
     
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Minden megcsinált kapuból kaptam,de nagyon keveset. Egy spartanhoz kell 225 darab,így a 10-hez kell 2250. Az jó sok kapu,tekintve hogy 8-10 darabot ad egy kapu :D Lehet jobba járok az egyik konfiban havoc,másikban herci verzióval...
     
  15. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Itt megtekintheted pontosan is. Ajánlom én is a Hadest. Olyan 85 kapuból ki is jön a szett. :D
     
    Trench kedveli ezt.
  16. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    hát mivel még nincs meg a hasadó a 10 spartanra én is a havor-herci combot használom, de lehet hogy ha meg is lesz a 10 drónra való kristály is marad ez, túl sokat szenvedtem mire meglett a 10 herci, aztán ha megvan a 2250 hasadó elkezdem megint kiszedni a 10 hercit, elvileg a sparta-herci combo elég faja ;)o_O
     
  17. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Én sokáig dupla spartannal játszottam, ajánlom a havoc-hercules kombó helyett. A lényeg, hogy mindegyik bónuszát használd ki. :D
     
  18. -*Apostol*-

    -*Apostol*- Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    kb 4 ev kihagyas utan , ujraprobálom inditani a hajot , par napja probálok sepront kuldeni a hajoba, megerkezik de nem engedi hogz behuzzam a lezerbe, csak a raketakba engedi athuzni .
    mi lehet az oka?
    gondoltam miutan felkeszitem a hajot , bevasarolok premium tagsagbol is.......
     
  19. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    A maximumon vagy, vagy az felett lézernél, a maximum 1.000.000 lövés.
     
  20. Hobby

    Hobby Utánpótlás-írogató

    hali mi a különbség a védelmi mód és az összetett védelmi mód között ?
    érdemes meg venn iazt a protokolt ?