Bug Kapcsolódással, csillagtérképpel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kelly

    Kelly Fórumszaki


    Töröld az előzményeket, amennyiben ez sem oldja meg a problémád, kérlek vedd fel a kapcsolatot a Supportal.
     
  2. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    De nem fogjátok fel hogy hiába töröljük??????
     
  3. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    sup meg mást nem tud javasolni.....
     
  4. Ikarosz

    Ikarosz Aktív író

    És a chaten még a szobák sem jelennek meg?
     
  5. Ikarosz

    Ikarosz Aktív író

    javaslom előszőr is ezt :)
    A következők a teendők:

    1 lépés:
    A játékfelületen megnyitjuk a konfigurációs ablakot, azon belül az interface részt, a chat megjelenítése kis ablakából kivesszük a pipát, mentjük, majd frissítjük az oldalt.

    2. lépés
    Visszalépés után a chat megjelenítést kipipáljuk, mentjük, majd egy újabb frissítés.

    Ha nem működik, akkor fordulj a supporthoz, mivel bannod van :)
     
  6. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    talán 1 hete? :) :)
     
  7. Ikarosz

    Ikarosz Aktív író

    Előfordulhat :) Ha nem működött, akkor írd a levelet :)
     
  8. Pluuse

    Pluuse Fórum-zöldfülű

    Semmi. Fire foxon apszolut nem tudok játszani, Google cromon a chat nem jó. Ha vannak új event küldetések azokat nem kapom meg, Azt írja mindig belépéskor hogy A szerver megszakadt..... csináltam már mindent, a Windows újra telepítésén kívül
     
  9. Pluuse

    Pluuse Fórum-zöldfülű

    És hiába frissitem a chatat azt írja a Szerver megszakadt, de tudok játszani!
     
  10. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    A Windowsnak ehhez nem hiszem, hogy sok köze lenne. Nekem is volt ilyen. Írtam a supportnak, hogy nem müködik a chatem és pár napon belül megjavították. Ajánlom, hogy próbáld ezt meg ;)
     
  11. Pluuse

    Pluuse Fórum-zöldfülű

    Írhatók én ha nem tudok angolul, This is an automatically generated reply: Please do not respond to this message!
    ++++

    Unfortunately you have made contact with Bigpoint using an e-mail address which is reserved only for already existing support inquiries. New inquiries, which have been sent to this e-mail address won't be processed.
    To contact support, please use the support contact form either in-game or on our Bigpoint Portal site to get in touch with us.
    For your language please select the appropriate language link below.

    *******

    German version:
    ++++
    Dies ist eine automatisch generierte Antwort: Bitte antworte nicht auf diese Nachricht!
    ++++

    Sie haben uns über eine E-Mail Adresse kontaktiert, die nur für bereits existierende Anfragen vorgesehen ist. Neue Anfragen, die über diese E-Mail Adresse gesendet werden, werden nicht bearbeitet.
    Bitte kontaktieren Sie uns erneut, indem Sie das Kontaktformular direkt im Spiel benutzen, oder Sie verwenden das Support-Kontaktformular, welches Sie hier unten finden. Dieses steht in vielen Sprachen zur Verfügung.




    ??!?!?!!
     
  12. Pluuse

    Pluuse Fórum-zöldfülű



    Nem is írtam hogy köze van hozzá, már maga a játékkal is baj van nem indul el a hajóm, fél, 1-perces késések vannak. Megse mozdul az agem
     
  13. Saxo

    Saxo Törekvő

    Mozilla böngészővel játszol?
     
  14. DartsEu1

    DartsEu1 Járnitanuló

    Ha mozzilán vannak ilyen problémáid akkor itt a megoldás:
    https://community.goodgamestudios.c...menyi-hibainak-megoldasa-firefox-boengeszoben
    Remélem a link miatt nem kapok semmi féle büntetést, de nekem is ez oldotta meg a problémát mint ahogy másnak is.
     
  15. Medvek

    Medvek Fórum-zöldfülű

    Hello csak azt szeretném kérdezni ?
    Mi miatt van az mostanában ,hogy a gg kapukban az unity össze omlik, és emiatt már 2x is vesztettem kaput .
    Ja hát meg igen még egy költői kérdés is a végére ,hogy a darkorbit ad-e valami kárpotlást ezért mert nem csak nálam lépet fel ez a probléma .
     
  16. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Nem tudom, hogy mi baja lehet, de szokott lenni olyan, hogy adnak kárpótlást. (A költői kérdésre pedig nem kéne választ adni) ;)
     
  17. Pluuse

    Pluuse Fórum-zöldfülű


    Na végre most már a játék megy csak nem tudok chatlani. (ezer százalék hogy nem vagyok kitiltva ) írni tudok de nem látom amit elküld, és ha probálom FRISSITENI A CHATAT akkor ezt írja ki "A szerver kapcsolat megszakadt" Kérlek valahogy segítsetek. megpróbálom újra tenni a fire foxot (már minden böngészőt kipróbáltam semmi)
     
  18. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Szia! Nekem is volt ilyen problémám, jelentettem a supoortnak és meg is oldották :)
     
  19. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Nekem csak annyit írtak, hogy megoldották a problémàt. :)
     
  20. Pluuse

    Pluuse Fórum-zöldfülű

    Én elég sokszor csalódtam bennük! :(