Ki is az a Kazimir?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 9.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Darkorbit

    Kedves Játékosok!

    Úgy vélem, ideje lenne bemutatkoznom itt is. :cool:

    Egy napfényes augusztusi napon láttam meg a napfényt először a Napfény városában. Érdeklődési köröm is elég széles, többek között a közlekedés és természetesen a zene a meghatározó. Magamról nem akarok többet leírni, ha valami nagyon érdekel majd megkérdezitek. ;)

    Korábban a Farmerama játékban találkozhattatok velem 2011. februárja és 2013. novembere között, ahol végigjártam a moderátori "ranglétrát", majd 2014. januárjában csatlakoztam a Drakensang Online csapatához, ahol Team Leader pozíciót láttam el egészen mostanáig. Időközben megfordultam más BP-s játékokban is, mint pl. a MercElite és a Shards of War.

    Ezúttal mint a Bigpoint magyar csapatának újdonsült vezetője köszöntelek Titeket. Ez egy olyan megtiszteltetés, ami soha meg nem fordult a fejemben korábban, főleg amikor annak idején - szinte még gyerekfejjel - elkezdtem a moderátorkodást. Szerintem ez egy jó példa arra, hogy ha valaki szeretne valamit elérni, akkor soha nem érdemes feladni, ugyanis sosem tudhatod, mit hoz a jövő! :rolleyes:

    Nagy öröm számomra, hogy itt lehetek Veletek, ebben a nagyszerű közösségben. A magam részéről igyekszem a maximumot nyújtani, remélhetőleg Ti is meg lesztek elégedve a munkámmal.

    Amennyiben kérdésetek merülne fel, itt szívesen válaszolok.

    További kellemes szórakozást kívánok a játékhoz!
     
    HU-Taurus, -.-[Starship]-.-, Rival és 4 más kedveli ezt.
  2. Sok sikert a vezetői munkádhoz,reméljük nem okozunk sok munkát neked:D:rolleyes:
     
    Kazimir kedveli ezt.
  3. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Szia.
    Mi lett Saxoval?
     
  4. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Darkorbit

    Saxo továbbra is él és virul, ő a DarkOrbit magyar csapatának vezetője, én pedig az összes BP játéké. :)
     
  5. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Üdv itt és grat az elért poszthoz.
    Gondolom azért a team tagok felkészítettek a DO-ra,ha esetleg rosszkor nézel be a fórumra nem árt a szuszá és xanax kombó.
     
  6. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Szóval minden BP-s játéknak két "TeamLeader"-je van?
     
  7. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Darkorbit

    Sziasztok!

    Mondjuk úgy, hogy hallottam már "legendákat". :D

    Nem, TL csak egy van, aki az adott játék csapatának vezetője. Az ICM az összes játék csapatáért felel. :)
     
  8. Incident

    Incident Törekvő

    Üdv köztünk! Saxot elvitte a nyuszi? :D
     
  9. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Üdv itt :)
     
  10. Szervusz! Üdv a Darkorbit közösségében :) ☆☆☆SYS☆☆☆
     
  11. Saxo

    Saxo Törekvő


    Nem nem:)
     
    Incident kedveli ezt.
  12. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Látom nagy elöléptetések vannak a DO-nál,remélem kaptatok az uj pozicio mellé a mostaninál nagyobb hatalmat is,több beleszolást a Do menetébe.Jo lenne már egy kis jozan magyar paraszti ész is ebbe a játékba.
     
    ezanevmárfoglalt1, Saxo és Nitronyussz kedveli ezt.
  13. Saxo

    Saxo Törekvő

    Mi, a magyar team, mindig is a magyar játékosok érdekeit képviseltük, ez most sem lesz másképp. Próbálunk minél jobb eredményeket elérni, és a magyar játékosoknak a játékát megkönnyíteni. Valóban jól írod, a logikus döntésekre próbálunk ráhajtani, és kicsikarni azokat. Az biztos, rajtam, (rajtunk) nem fog múlni.

    Saxo

    Ui:
    Kérek mindenkit, ne legyen Kazi bemutatkozása offos topik. Van elég hely, ahol a kérdéseket fel lehet tenni.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.16
  14. #Mανэ_яιčκ#

    #Mανэ_яιčκ# Fórum-zöldfülű

    üdvözletem. nekem csak egy kérdésem lenne. Hallottam ezt,azt a Bigpointról hogy csődközelén áll stb. Nem is ez miatt írok. Ha van ötletem a játék fejlesztésével kapcsolatban ami kivitelezhető,mint időben mint anyagilag kivel oszthatnám meg?
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ötleteket az ötletelős topikba tudod írni.
     
  16. #Mανэ_яιčκ#

    #Mανэ_яιčκ# Fórum-zöldfülű

    Köszöntem :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  17. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Bringing búcsúzójában az mindenképp jó számunkra, hogy Te velünk maradsz!

    "A helyemet újból Kazimir fogja átvenni először, ami nagy nyugalomra ad okot számomra, hiszen Nála jobban senki sem ismeri a feladatokat és megoldásokat ebben a pozícióban."

    Igaza van ;)
     
    Stuka(=HUN=), Grincs és Kitti kedveli ezt.