Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    @tg90000_2

    Kedves,

    most fejezd be! Ne lázíts és ne tüntesd fel rossz fényben a Bigpoint alkalmazottjait. Többször nem szólok.

    A GG duplára panaszkodóknak folyton leírtam, hogy ez téves, nem kéne dupláznia (őszintén szólva én direkt nem is jelentettem, de másik team igen, a központnak). Még májusban lett bejelentve és mivel nem volt eget rengető probléma, így mostanra javították. Időzíteni pedig nagyon jól tudnak, de mint mindenki más is.

    Aki pedig nem tudja elfogadni az event küldit: már jelentve lett, de mivel hétvége van...

    A cívódást pedig be lehet fejezni, szintén.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  2. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    most akkor mi van?! minden konfigurációban külön kell álcázni az űrhajót?

    mind a két konfigurációmban, benne van, ugyan az az álca cpu.
    szóval, kettes konfigurációban benyomom az álcázást, álcázza is a hajót, viszont konfiguráció váltás után kiugrik álcából a hajó, nem NEM AZÉRT mert elkezdek lőni, egy NPC-t! csak simán kiugrik álcából, és akár nyugodtan lőhetek npc-t is. majd amikor visszaváltok a másik konfigurációra, akkor ismét álcázódik a hajó.

    cseppet megtévesztő. mert álcában vagyok, mondjuk kalóztérképen, aztán valamilyen oknál fogva, csak váltok egy konfigurációt(akár véletlenül is), de mivel láthatóvá válok, elkezdenek követni- lőni- az npc-k.
     
  3. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Tisztelettel érdeklődnék,fentebb sok "probléma" fel lett sorolva,viszont ami nekem feltűnt,az ádventi naptáros ablaknál van.Ugyanis megnyitom pl a mai naphoz tartozó ablakot,addig jó,működik,de alul azt irja,kattinsak a jobb alsó sarokban levő kiemelt szövegrészhez,hogy megkapjam az egyébként esedékes belépési bónuszt. De NEM enged rákattintani,mert a kiemelt rész nem aktiv,mindig azt irja ki,hogy a 23,-ai jutalmat nem tudom megkapni. Ezzel mi a helyzet? Automatikusan megadja,vagy az Ádventi naptár ideje alatt nem kapjuk meg a szokásos napi belépési jutalmat? Ugyanis a magam részéről jobban örülnék a logfájloknak,mint sok dolognak amit a naptár ad...
     
  4. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    a napi bejelentkezési bónuszt megkapod -kattintás- nélkül is. kezdőoldal--> naplóban ellenőrizheted, ott írja.
     
  5. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Főoldal-uridium-mérleg Ha megnézed, automatikusan jóváírja a napi bejelentkezési jutalmat. Nem kell odakattintanod a kiemelt szövegrészhez, mert ha figyelmesen elolvasod azt írj " A szokásos napi belépési bónuszt továbbra is naponta megkapod. " Magát az ablakot valamiért nem adja fel de szerintem ez a hiba nem akkora eget rengető dolog :)
     
    rozsdásszög kedveli ezt.
  6. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Mind a két konfigurációdban bent kell legyen és ugyan az az álca.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.16
  7. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    olvasd el néhányszor, a hozzászólásomat. fókuszálj a második és harmadik mondatra.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.16
  8. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Kifejtem akkor neked kicsit részletesebben :) Kérlek nézd meg jobban mind a két konfigurációdat. Amit te tapasztalsz csak akkor fordulhat elő ha nincs mind a kettő konfigurációdban bent az álca vagy pedig nem ugyan az az álcacsomag van bent a két konfigurációban.
     
    Unkas_ALonvadász kedveli ezt.
  9. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    figyelj ide, imádom, amikor degradálni próbálnak, ha úgy lenne, ahogy te itt most el akarod mesélni nekem, akkor szerinted, beírnék a fórumba?

    hidd csak el nyugodtan, hogy ugyan az az álca cpu van mind a kettő konfigurációban.
    ugyanis, ahogyan betettem az egyik konfigurációba az cpu-t, a másik konfigurációnál azt tettem be, amit jelzett az "eszköztárban" a cpunál, (tudod, szürkével jelzi, hogy az már a hajóban van, a másik konfigurációban).

    különben is, nem tegnap óta "ismerem" ezt a játékot.
    de volt már olyan is, amit te felvetettél, hogy két külön álca cpu volt a hajóban, de konfiguráció váltásnál még soha nem dobta el az álcát.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.16
  10. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    Nekem is így van de szerintem csak úgy működik ha mindkét confiban ugyanaz a CPU-van. Ez felőlem is csak találgatás de nekem így jó ahogy most van.
     
    Rival kedveli ezt.
  11. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Semmi degradáló nem volt az írásomban ellenben a tiéddel, ezért megkérlek a jövőben olyan hangnemben írj ide bárkinek is amilyen hangnemet te is elvársz másoktól! Attól, hogy valamit átszerkesztesz én még látom. Szimplán leírtam neked azt amit mások tapasztaltak és a megoldást rá. A te tapasztalatodat jeleztem az illetékesek felé akik majd utána járnak a dolgoknak. További jó játékot kívánok :)
     
    Unkas_ALonvadász és tg90000_2 kedveli ezt.
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Más hajónál is tapasztaltad vagy csak a surgeonnál?
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jól van jól van. Ritka eset,de Unkas előtte leírt hsz-ével egytértek. Májusban? :D

    További szép hétvégét. :)
     
    Unkas_ALonvadász kedveli ezt.
  14. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó


    mivel tudom, hogy macerás, átpakolászni más hajókba a holmikat, így csak azt tudom mondani, hogy a surgeon-nál fordult elő.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  15. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    2 kappa és négy lf4 sok havoc és kulcs után :rolleyes: mivan veled darkorbit :eek: hirtelen megszeretél ?
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Igen, májusban lett jelentve, igaz másik kapura. Tudod, több, mint 200 hiba vár kijavításra, amiből baromi sok duplán szerepel... Szeptemberben volt fejlesztői gárda cserélve (1 embert kivéve), így nem csodálom, hogy lassú még a javítás.
     
  17. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    Morphi ez szerintem mindenkinek minen hajójával így működik hisz nekem is eddig akárhány hajóm volt és CPU-t használtam az csak azt a konfi-t tette láthatatlanná amiben elnyomtam :)
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  18. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Eltűnt az elhasznált cpu-d?
    Nekem volt mikor nem tűnt el,bedobta a többi közé a nullást és azt jelezte hogy azt rakjam be.
    Elolvastam amit írtál,de hát tudjuk vannak természetfeletti dolgok,itt főleg.
    Nemrég előkerült egy régi bibi,gg nyomkodás közben kiírja hogy 0 és még mellé hogy nincs több urid.
    Más kérdés hogy kicsivel több mint 1 milla figyel frissítés után egyenlegként,pedig azt hittem ez a hiba már javítva lett egyszer.
    Tegyük fel hogy szívat a rendszer és ha a javítás megtörtént,nem fogsz tudni róla.
    Régebben volt patchnote részleg,amit olvasgatva rájöttünk olyan dolgokra amik addig esetleg zavartak.
    Túl gyakran használt spectrum képesség( a mostani átalakítás hasonlít nagyon rá),oda ugrik valaki ahova nem lehetne,harc közben pvp-ről eltűnik ugróval,stb-stb... A játékosok 99%-a csak a javításról szerzett tudomást.
    Sajnos segíteni nem tudok,max átérzem a problémádat (igaz azzal nem vagy kisegítve).
    Nekem konkrétan egyik hajónál nem volt és nincs ilyen gondom.
    Eddig,de mindig jön valami új.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Teszteltem, de nálam nem jelentkezett ez a probléma. Esetlegesen cseréld ki a cpukat vagy konfizd újra a hajót.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Értem. De csak van valami fontossági sorrend. Nyilván nem tudhatok minden hibáról, de amiket a fenti pár hsz-emben fel-felemlítgettem, azok elég égető, fontos problémák.

    Kellyvel kell egyetértsek, nálam is csomószor előfordult, de csak ha egyik konfiból kihagytam a cpu-t, vagy nem ugyanazt az álca cpu-t tettem be mindkét konfiba.
    Elég egyedi lehet a hiba...