Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ethernal

    Ethernal Utánpótlás-írogató

    Bármikor ;)
     
  2. -Zsolt-

    -Zsolt- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, annyit még a cm jelentkezés aktuális még? Az admin ide írányított megtisztelő levelében. :)
     
  3. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Azt bizony meg kell keresned itt a fórumon amiben minden le van írva erre vonatkozóan, hogy mi a menete a jelentkezésnek.
     
  4. -Zsolt-

    -Zsolt- Utánpótlás-írogató

    Megtaláltam az archívúmban, de a linket már 402 hibával, vagy meg sem nyitja.. Én vagyok tehetetlen vagy nem aktúális?
     
  5. Kelly

    Kelly Fórumszaki

  6. -Zsolt-

    -Zsolt- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen Kelly!!

    De mint fent említettem:
    DarkOrbit HU - Hiba

    Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez.
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Bocs,hogy beleszólok,de akkor a hiba nálad van,mivel ugyan nem akarok jelentkezni,de megnyitottam és az oldal hiba nélkül betölt....
     
  8. -Zsolt-

    -Zsolt- Utánpótlás-írogató

    Értem, mi lehet a hiba? Talán nem vagyok 24 órája fórum tag?
    Úgy értem, reggeli resi után??
     
  9. Kedves Kelly!

    Jól tudom te vállaszóltál nekem a levelemre, vedd tárgytalannak kérlek!!!
    ( én is lennék cm ) :D
    Sok user menne a levesbe.. :D
    [​IMG]
     
  10. Gondold át.. :) :)
     
  11. -Zsolt-

    -Zsolt- Utánpótlás-írogató

    Eldönthetem én??

    Egyénként a link ugyanezt írja ki amit bemásoltam, mi a hiba?
     
  12. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Tisztelt moderátorok, adminok, stb..!
    Nem lehetne valamit kezdeni a laggal..?
    Egy kicsit bosszantó, hogy hétfőn este 19.30 után a HU1-GE3 szerveren a játék kétszer állt le gyors egymásutánban, aminek az lett a vége, hogy a Wortex kapuban 2-szer semmisítettek meg..!
    Számomra érthetetlen, hogy ez a lag-probléma szinte csak és kizárólag a Wortex event idején jön elő..!
    Ha meg azért van lag, mert újítás van a játékban, akkor nem lehetne ezt az event utáni időkre időzíteni?

    Jut eszembe...!
    A Mimesis hajófejlesztési modullal kapcsolatosan, a "kérdések kezdőknek és haladóknak" oldalra írt kérdésemre van valami orvosság?
     
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Na de Kisboszika,ennyire azért csak nem voltunk rosszak ....:p
     
  14. Trench

    Trench Junior szaki

    Kedves SPILLER2!

    A problémát már többen is jelezték, de köszönjük, hogy észrevételed megosztottad velünk.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  15. Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47]

    Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47] Utánpótlás-írogató

    Nekem az apisom bánta..., de szerencsére volt 45 részem
     
  16. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Ok!
    Nekem, ugye nem kellett tudnom, hogy esetleg már mások is jelezték felétek a dolgot (mármint a laggal kapcsolatos felvetésem)? :)

    Azért, köszönöm a választ! :)


    Szia!

    Szerintem, azért nem mindegy ha még a drónod is elszáll, mert akkor kezdheted fejlesztgetni előről a 16-os szintig..!
    Az, hogy volt egy majd teljesen kész drónod, egy dolog..!
    Egyébként.., nem mint ha oktatni akarnálak, de azért néha nézz rá a drónok sebzési mutatóira és max. 80%-nál javítsd őket!
    Ha tanácsolhatom, a drónjavító CPU-t felejtsd el..! Jobb ha minden játék előtt ránézel a drónok állapotára és manuálisan, a javítási utalványok segítségével lefrissíted mindet egyesével!
     
    Leeroy kedveli ezt.
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Bocs, hogy mégegyszer foglalom a helyet az írásommal, de most bannonltatok valamiért (ha igen, jó lenne tudnom, hogy miért, mert szerintem semmi rosszat nem írtam senkinek..), vagy szimplán "pipa van" ismét és nem lehet a szerverhez csatlakozni (egyikhez sem a kettő közül, amin játszok) valamiért..? Kiírta 11.03-kor, hogy a szerver le fog állni (bocs, újraindul..), de már 10 perce nem tudok csatlakozni a játékoldalhoz!

    Ui: Utána néztem...
    Úgy néz ki, hogy az új fejlesztési dolgok ma 11-től kerülnek játékba, ezért nem tudok csatlakoznia játékoldalhoz..!

    Elnézést!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.10.19
  18. Trench

    Trench Junior szaki

    Kedves SPILLER2!
    Ban esetén már a felhasználói fiókba történő bejelentkezés is problémába ütközik. :)
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  19. Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47]

    Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47] Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Tényleg a drónfejlesztésekről el is felejtkeztem :( , mindig nézem a sebzésüket csak most valahogy elmaradt. Egyébként volt drónjavitó is de nem ér semmit :D , de ezt úgyse kapom már vissza.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  20. Ethernal

    Ethernal Utánpótlás-írogató

    Ha biztosan volt bent drónjavító akkor mindenképp írj supportra, ők visszanézik, hogy volt e bent, és ha igen akkor visszakapod a drónjaid fejlesztési szintekkel együtt. Ne add fel :D