Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Igen, jók a kapcsolataim, mert a nyaralás kimerül annyiban, hogy Németországból haza utaztam Magyarországra!
    Irigykedsz? :) 2 éve nem láttam a barátaim és hozzám tartozóimat. Háát, nagyjából ennyi az ez évi nyaralásom!
    Tévedsz, ha azt hiszed, hogy Hawain áztatom a tökeimet..!
    Egyébként, arra utaltam, hogy egy sima 6-7 éves laptoppal vágtam az útnak és az igazán erős gépet kénytelen voltam otthon hagyni!
    Na meg arra, hogy eddig csak az olyan eventek jöttek ki, amire jórészt nem volt érdemes időt pazarolnom!
    Ez, relatíve egy jó event. Nem túl nehéz és jó cuccokat lehet kiszedni belőle.
    A célokban lévő jutalmakért azért nem igazán áldozok most sem!
    Bár van prémiumom, meg kedvezmény bónuszcsomagom, de még így is azt a 140.000 uridiumot sem éri meg nekem hogy vegyek csatabérletet.
    Jobban megéri a normál verziót (a X-8-asról nyíló kaput) kivinni és begyűjtögetni az NPC-k által hagyott dobozokat!
    Bár, a Wortex kaput semmi nem tudja überelni!
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Jólvan no,viccnek szántam,de látom nagyon komolyan vetted.Egyébként pedig nézd a dolog jó oldalát. A Do hozta a szokásos formáját,igy az event a hibák kijavitásáig szünetel. Ja és állitólag Hawaii már nem menő,az elit már régen másfelé jár :-D
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Kapott már valaki ebből az új,Carbon diziből? Nekem nem volt szerencsém és még másokon sem láttam. Ez is csak egy kamú baromság,amit csalogatónak szántak? Vagy tán max a folyton pallán szédelgő botosok járnak ezzel is "jól" ? 2 rész hiányzott epsiből,majd 400 gg kellett hogy kiadja (szorzó is alig volt). Nem tudom mi van az elmúlt több mint 1 évben,de akárhányszor valami dupla nap vagy gg akció van,alig lehet kaput kirakni.... Ez NEM szerencse kérdése!
     
  4. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Nekem se volt vele szerencsém, és játékban se láttam még. top listás játékosoknál a profiljukat nézegetve láttam, viszont érdekes hogy játékban nem nagyon láttam őket, max ugy hogy automatán mentek.....tehát ez is nekik lett vagy nem tudom.
    Ma 130k uri és 200gg 80 részt adott zétába, ami elég keserves....
    Én is észrevettem hogy GG dupla napkor vagy más kapuval kapcsolatos eventkor alig ad részt..
    Mai siker élményem hogy Lamdba kapu adott egy Magmadrillt.... mióta játszok először kaptam fejlesztett lf-4-et kapuból :)
    Sok az érdekesség az biztos :) :)
     
    SPILLER2 és Trench kedveli ezt.
  5. Hu1-en van valaki aki a kappa kaput kivitte 24 másodperc alatt (a ranglistánál lehet látni ezeket). Erre van valami magyarázat, hogy hogy lehetséges? :D
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Ezek az irreálisan rövid idők mind valami hiba következményei csupán. De meg nem tudom mondani, mi okozta.
     
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Miért,ezek jobbak? Totál 24 óra/nap játékkal még nincs tiltva...

    https://prnt.sc/tox2ot

    És 0 órával 17-es szint...

    https://prnt.sc/tox9tm
    https://prnt.sc/toxa6z

    Gusztustalan már ez az egész ami itt van....
     
  8. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Ugye nem hitted el, hogy a kapurészeket a "GG-Roulette" 13 % eséllyel, míg a Xenomitot meg 12% eséllyel tolja..?
    Én már erről 2 ével ezelőtt is beszéltem, de vagy kioktattak az adminok, hogy hülyeségeket beszélek, vagy csak szimplán törölték a bejegyzésem..!
    Az meg, számomra régen egyértelmű, hogy a DO által meghatározott "esélyfilozófia" köszönő viszonyban sincs a valósággal!
    Én szerintem, valahogy a következő arányokkal "kéne bolondítani" a játékosokat: 40% Xenomit és 10% kapurész (beleértve a szorzókat is).
    A többi, kb. 50%-on meg osztozik a lőszer, akna, rakéta, meg "nanobukolat-erő"...!

    Simán ráfogják, hogy BUG-hiba! Ja..., persze, hogy az..! Túl sok a BUG-hiba mostanában..! :)
     
  9. Ilyen anomáliák még a játékon kívül sincsenek. Na meg előbb találják meg a pí utolsó számjegyét, mint ahogy ezeket az embereket elkezdenék kitiltogatni. Pár hete kezdtem újra játszani, és vannak bizonyos emberek akiket akármikor jövök fel, MINDIG ugyanazon a cubin/palán/uberen látom. Most mindenhol olvasni, hogy elveszett a prémium valakinek, másnak az uridium amit épp farmolt előtte. Nálam is eltűnt 2 pala egy relog után na nem mintha sok múlna rajta de akkor is érdekes, hogy már visszavezetik a termelőszövetkezeteket és éppen ebben a játékban. Az eltűnt prémiumok simán landoltak az önjáróknál, na mert nehogy már arra is költeni kelljen ezeknek a tisztességes sztahanovistáknak!
     
  10. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Most néztem a HU 1-es szerverem és megdöbbenve azt tapasztaltam, hogy a jól előre megvett prémiumom nem íródott jóvá!
    Augusztus 25.-éig kellene élnie, de Július 25.-e után a HU 1-en eltűnt a plusz menüsorom, a kedvezményem és a kilépés is vissza állt 20 másodpercre..!
    Az EU 1-en minden rendben! Egyszerre vettem mind a két szerverre meg a prémiumot!
    A banki visszaigazolás és a Bigpoint visszaigazolása is meg van, de a prémiumom nincs!

    Most, nagyon pofán tudnék valakit verni a DO-nál..!

    Írtam a supportra, most várhatom a választ meg azt, hogy megcsinálják, az event meg ketyeg!
     
  11. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Jaaa, én kérek elnézést, mostantól ha véletlen meglövök valakit aki gépnél ül, 2 órára sarokba ültetem magam, amiért nem tudja használni az amúgy bottal kimaxolt hajóját. Normális ember nem azért jön ide fel hogy az automatákkal játszon, és azokat farmolja reggeltől estig!!
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem,nem hittem,bár ez nem hit kérdése ! Néhány éve,amikor még játszható volt a DO,még nagyjából jól tartotta az arányokat,elég könnyedén ki lehetett rakni a kapukat. Volt,hogy 170k urival indultam neki,mindig visszaforgatva meg tudtam csinálni néhány kaput.Most 1-et alig tudok kirakni belőle ha nincs kedvezmény+stb.....
     
  13. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia. Írtam a hibákhoz választ a problémára, sovány vigasz, de legalább tudjuk a gondot.

    Nem kell kertelni, mi is tudjuk hogy rengeteg a botos. Amíg fent nem változik a hozzáállás, addig mi sem megyünk sokra.
     
    Trench kedveli ezt.
  14. Wertyx

    Wertyx Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy az utóbbi időben bárki is járt-e az 5-3-as pallamezőn, de amit ott láttam tegnap... mit ne mondjak nem mindennapi látvány volt. Szóval! 5-3 gondolom mindenki tudja mekkora botparádé szokott ott lenni, csak gondolom lecsekkolom hátha nem, mert kicsit keveselltem a botokat tegnap :D de ezek szerint csak én nem találkoztam sokkal. Nem is ez az észrevétel hogy sok bot van, hanem az, hogy egy EIC-s játékos is ott volt, olyan hajóval, amit soha az életben sehol se láttam, és miután lelőtt (kilőttem egy másik EIC-s játékost, gondolom azért), a hajója felett kiírta, hogy 35.500 kilövés... A kérdésem ehhez csak annyi, hogy ezt akkor írja ki, amikor lelövés nélkül lövi le ezt a rengeteg játékost? (szerver EU 1,fél kilenckor történt) Sajnálom, hogy elfelejtettem képet csinálni róla, de a profilja megvan.

    És lenne egy másik kérdésem is. Valahol mintha azt olvastam volna, hogy 5-1-en is lehet palládiumot csipegetni, csak a mezőt nem találom.
    Szóval van-e, és ha van akkor merre? 1 darab kéne csak az egyik kapumhoz aztán jó lenne már megszerezni. Köszi a választ előre is!
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    5-1 labirintus közepén van,abban a négyszögletű mezőben :) Sejtem melyik eicesről van szó (centurionnal mászkál) ,őt nem igazán lehet lelőni,van amikor 5-6 hajóval ugrunk neki,fejenként 100k erővel egyszerre,de az élete az elfogyta előtt megáll és nem fogy tovább :)
     
  16. Wertyx

    Wertyx Utánpótlás-írogató


    Köszi szépen! :D
    Megvan miért nem látam már, ki volt kapcsolva az ércek megjelenítése. Viszont a játékosra visszatérve, nem láttam még Centurion hajót, valami villogós designja volt (hasonló az elite designokhoz pl. Citadeléhez).

    Update: Igen, Centurion volt valami dizivel
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.20
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Akkor őt kerüld el,úgy sincs értelme rálőni :)
     
  18. Nálunk is van egy ilyen eices játékos HU1-en ( ami most már EU3 asszem? ). De a vicces hogy a napokban, őt is ugyanúgy láttam autómatára kapcsolva, attól függetlenül ő is világított. :D
     
  19. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    No update ezt is megéltem,két flaxos kis tacskó ,ellen megbizós,kijön a kapuból ugrás után. Pont gondolkodok lőjjem -e mert látszik botos,elindul a sugárzási zóna felé,majd megfordul,mellém ér és KETTŐ lövésből úgy kilőtt először nem is fogtam fel mi történt :) A botosok eddig nem is lőttek vissza.....Lehet elért ide is a Skorpions slágere a Gorki parkról :-D
     
  20. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, a Tyrannos dizájn számolja a lelövéseket hozzá. A világítás pedig, hogy sorozatban lelőtt rengeteg hajót halál nélkül.