Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Mivel nem közhasznú infó és nem is publikus téma,ebből 3 ki islőve :D
     
    mitter100 kedveli ezt.
  2. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Rendben, nem faggatózok! :D Ha bármi olyan van akkor keresni fogsz még minket (vagy csak Hörby-t.).
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,tudom süket füleknek suttogok,de hátha...Amikor a kliens be lett vezetve,az elején volt olyan probléma,hogy játékból kilépve,mondjuk be szerettem volna lépni a kapukhoz,hogy az összeszedett energiákat beváltsam,vagy a szerelőműhelybe,akkor szimplán kivágott,mintha a kilépés gombra kattintottam volna...Ez egy darabig volt utána amikor kijöttek a javitott verziók,megoldódott. Na ma hatalmas örömömre,megint ezt csinálta....Örömöm határtalan,csak remélem hamarosan lesz egy újabb javitás javitásának a javitott javitásának a javitása - csak úgy DO san :-D
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát ez röhej! Ennyi a húsvéti event? Tojások? :D Még véletlen se legyen valami "ingyen" ,de az üzlet ismét tele van idétlen dolgokkal :D Kaptatok szép újraszínezett champion dróndizit és újraszínezett spectrum pet dizit .sok-sok jó magyar forintért :D :D :D Jól van,nem vesztettem semmit,e hulladék nélkül az elmúlt másfél hétben...... Tartom is magam ehhez és továbbra is messziről elkerülöm ezt a pénztárcaszaggató,de semmit sem nyújtó,balekcsapdát :)

    :D :D :D :D :D Nagyon kiröhögöm!!!! :D :D :D :D :D A vesztes!!! https://prnt.sc/12q3uys
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.21
    Lanselott és mitter100 kedveli ezt.
  5. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Aktív író

    More figyi! Szerinted nem látjuk, hogy 24 órából 23-at vagy játékban? Az sem zavar, hogy a heti 168 órából 164-et játékban vagy? Van egy ilyen, ha nem tudnád!:)) https://dostats.info/ Itt Te vagy a ***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.21
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  6. Daemon_HU

    Daemon_HU Utánpótlás-írogató

    Én kicsit több mint 6 éve hagytam abba ezt a játékot. Vmikor 2015 elején. Legjobb döntésem volt. :D Függőséget okozó pénznyelő. Azóta kb évente/félévente visszanézek ide, de semmi nem történik már évek óta. Kivették a jackpot csatát, lett mégtöbb botos meg lett mégtöbb puccos dizány'. :D Ami fejlődés az kb annyi, hogy szabadabb a fórum. Amikor abbahagytam, itt totális diktatúra volt. Mindegy volt hogyan írtál, ha kényes volt a téma (főleg a csalások), kaptad a tiltást. Pár alkalom után örökre. Admint "számonkérni" akkor sem volt szabad ha teljesen legit volt a kérdés. Kaptad a tiltást azt csókolom. A bot szó tabu volt. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.8.21
    NMyy^^ kedveli ezt.
  7. Inquisitor

    Inquisitor Utánpótlás-írogató

    Most sem szabad számonkérni, csak a ban jogot ingame leveszítette a gm is, a cm ek nem tudom pontosan mire képesek, de lehet csak kedvelnek engem és 10 percnél többet nem kaptam :D Mondjuk konkrétan be sem szóltam senkinek, csak alapvető írás stílusom olyan mint ha most szöktem volna ki valami Hetvenedrangú szakképző iskolából *Gyári munka forever* megtanított rá :D
    +1 kérdés, ha valaki egyáltalán elolvasta mindezt, A rakéta sebzés, magára a vető raksijára is számolandó? A precízió is? Van egy egészen baba tartarus modul armym amiből ki tudok hozni 30% precíziót 50% rocketet + a képességével vicces lenne. De feleslegesen a battlepassra kuporgatott urimból nem próbálnám ki :D
     
  8. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv Inquisitor! :)
    Igen, hatással van a rakétavetőre is.

    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    Inquisitor kedveli ezt.
  9. Inquisitor

    Inquisitor Utánpótlás-írogató

    Cubikon Greywardra van valami módszer könnyebben beugrani?
    12. napja napi 2 órában próbálok bemenni 4-5 féreglyuk, hazaugró comboval :D
     
  10. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Szia, úgy gondolom, hogy nagyobb esélyed van a "hagyományos módszerrel" azaz, kredites cpu, x2ről :)
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  11. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Olvasgatom a fórumot de nem is látom értelmét, mindenki szidja a botosokat, de a vicc hogy azt mondom legyenek csak. Vadászos küldinél mire szednék össze teszem azt 100 hajót, ha nem lenne a sok botos??? A botokat kiszűrni ki lehet csak épp a játékosok zöme lelépne és nem lenne értelme futtatni a játékot, esetleg server összeolvadással de az meg nem tetszett igy se se senkinek. A MEGOLDÁS BOTOSOK ELLEN KEDVES ÜZEMELTETŐ : 1. lépés: Vegyék ki a drónjavitó cpu-t a játékból !! 2. lépés : Minden lelövés után a drónók 10-15%-ot sérüljenek. 3. lépés : Állitsák vissza a régi licitáló felállást, azaz ne lehessen látni ki mennyit tett rá a licitre bármire is licitált, hanem ha tullicitálják akkor buktad a kredited. NOS : ezek után a botfejlesztő persze beiktatná hogy 90% sérülésnél a bot kilépjen , de a sok botost lelövi mindenki , vagy épp pukkannak a 16-os drónjai az nagy érvágás bármennyit lopott össze. Ha ezt bevezetnék, hamar tisztulna a game, de addig nem fog amig nincs lépés semerre. Remélem egyszer bevezetik :)
     
    _Tavo_Mex és Páncélgránátos kedveli ezt.
  12. Inquisitor

    Inquisitor Utánpótlás-írogató

    Másnapra írnának egy programot ami megjavítja a drónokat. Puszi: Ernő bácsi
     
  13. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Nem , nem irnának , régebben is csak a drónjavitó cpu volt ami megmentette őket. Nem egy, nem kettő , botosnak pukkantottam a fejlesztett iriszeit :) A legnagyobb baj hogy már az egész ugy jön ki , hogy magának a DO-nak ebből több a bevétele mint a rendelésből.
     
  14. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    azt ne feledd hogy régen a játék is "butább" volt !
    mai progik már úgy vannak konfizva hogy bármit tud csinálni , ergó most már a drónokat is tudja javítani . Semmi értelme annak amit leírtál mert a mai tudomány mai botfejlesztők lazán belekonfigolják drónjavítást a programba
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.21
    HU-Taurus kedveli ezt.
  15. Inquisitor

    Inquisitor Utánpótlás-írogató

    youtubere írd be, Darkorbit bot configs. Van egy vidi ahol konkrétan látszik, hogy % osan írja ki, hogy mikor javítsa a drónokat, mekkora kárnál :D
    Ismerd az ellenséged. Ha csak panaszkodni járunk fel, abból nem tanulunk.
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  16. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Szerintetek ezeket a robot programokat ki írja? vagy teszem azt ki is az aki engedi egyátalán futni öket? Bevétel és ennyi. Én is tudom , nekik is megéri , a csalóknak is megéri, :) néha kiteszik hogy harcolunk ellenük, de az tény hogy, ennél korruptabb játékot életembe nem láttam , pedig régota van netem. A játék nem rossz , bár rég került értelmes dolog a fejlesztésekbe. Több mit 11 év után , a legszívesebben abbahagynám az egészet :) De mint mások : sajnálom a ráforditott ídőt :( Ezért kitaláltam új megoldást.
    Új cím: Server Big Bot. :) A lényege : havonta elnyerhető cím, aki a legtöbbet összekaparta valós online játék nélkül, annak lőnie se kell senkire , elmegy mellette és az elolvad a nyomi kis hajójával.
    2. Új cím: Bankkártya Men : A legtöbbet utalónak a hónapban a Bot programra, be sem kell lépni. Soha . A program jóváír neki mindent amit amugy lelőne a drága villanyszámlát megspóróljuk igy. Belép és ott van : 900 milliárd kredit , 30 millió uridium.
    3. Új cím : Szivárványos bánatos gyász ! : Annyi szép és érdekes , és szines dizájn került a játékba hogy natur lehetne PAINT a cím, a hajók a drónók a minden annyira szinesek lettek hogy aki a leghülyébb együtest összerakja az megnyeri . :)

    Ha kiváncsi a staff van kb : 4921 ötletem még :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.21
  17. Egyensúly frissítés III. ... Őszinte gratulációm a fejlesztőknek, ez igen, megcsináltátok megint, profi, sőt kiváló példátlan munka ismét. Nem igazán értem ezt, nem ugy kellene ezt müködtetni valahogy, hogy az ujonan hozott dolgokkal egyensulyozgasanak és ne a régieket modifikálják össze-vissza, vagy eleve jobban átgondolni hogy mit rakunk a játékba, hogy ne keljen hónaponta változtatni ?! Jhaaaa hogy az nem fontos, pakoljuk bele a sok csillogó fekáliát meg légből kapot statokal rendelkező lézereket, hajókat miegymást.... tessék-lássék, vegyék-vigyék, jöjön a pénz az a legfontosabb, azt majd utána adig variálunk még jó nem lesz, csak kinek lesz ?! Az a szomoru hogy nem is rájuk haragszom már, hanem magamra, hogy visszajöttem játszani megint, és megint képes voltam beleverni egy rakat pénztt mert ugy láttam hogy nha talán elindul valamerre ez a játék... hát elindult mostmár látom, köszönöm az utmutatást. :mad::mad::mad:
     
    ¤HOFI¤ŁEGENФ és _Tavo_Mex kedveli ezt.
  18. [​IMG]

    Tisztelettel köszönjük a csodálatos helyezéseket, a csillogóbbnál - csillogó érmeket!!!! Köszönjük szépen ♥♥♥♥!!!!​
     
  19. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

  20. Lehet fura a kérdés, de azon agyaltam szerintetek miért nem próbálnak nagyobb marketinget csinálni a játéknak ? Azt látom hogy borzasztóan belterjes a game, és félreértés ne essék , megértem szegény ujonan idekeveredetteket hogy miért lépnek le hamar, az a kevés is aki jön. Azt ám nem értem hogy miért tesznek magasról erre, nem azt látom hogy olyan jól állnánk stabil játékos bázis szempontjából. Gondolom ezt a szerver összevonások is igazolták. Anno én is valami hirdetésbe találtam rá , mindenfele találkozni lehetett egy dark orbit reklámmal, most sehol nem látni... A közöségi média felületeken is kicsi az érdeklődés, és az ott lévők fele is csak lehuzza a játékot, bár ezt ugyszint megértem, de nem láttom hogy ez ellen is tenni szeretnének ugy igazán, ha pedig igen, hát vizen buborék az eredmény amit fel tudnak mutatni. Illetve ha emlékeztek régen volt hogy mutatta főoldalon a regisztrált tagok számát, meg az online tagok számát. Tök jó dolog volt, hiányolom, és miért tünt el ? A fórum is halott, vagyis hát valjuk be árnyéka régi önmagának.

    Szivesen olvasnám a team tagok véleményét is, nem lehuzni szeretném sem a gamet, sem senki munkáját rossz szándékal kritizálni, nagy a játék piac és biztos nem könnyü . De ezek olyan szembetünő problémák-jellenségek ami felett nehezen tudok napi rendre térni. :D
     
    NMyy^^ kedveli ezt.