Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Mivel nem közhasznú infó és nem is publikus téma,ebből 3 ki islőve :D

mitter100 kedveli ezt.
  2. mitter100

mitter100 Aktív író

Rendben, nem faggatózok! :D Ha bármi olyan van akkor keresni fogsz még minket (vagy csak Hörby-t.).

3. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Hmm,tudom süket füleknek suttogok,de hátha...Amikor a kliens be lett vezetve,az elején volt olyan probléma,hogy játékból kilépve,mondjuk be szerettem volna lépni a kapukhoz,hogy az összeszedett energiákat beváltsam,vagy a szerelőműhelybe,akkor szimplán kivágott,mintha a kilépés gombra kattintottam volna...Ez egy darabig volt utána amikor kijöttek a javitott verziók,megoldódott. Na ma hatalmas örömömre,megint ezt csinálta....Örömöm határtalan,csak remélem hamarosan lesz egy újabb javitás javitásának a javitott javitásának a javitása - csak úgy DO san :-D

4. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Hát ez röhej! Ennyi a húsvéti event? Tojások? :D Még véletlen se legyen valami "ingyen" ,de az üzlet ismét tele van idétlen dolgokkal :D Kaptatok szép újraszínezett champion dróndizit és újraszínezett spectrum pet dizit .sok-sok jó magyar forintért :D :D :D Jól van,nem vesztettem semmit,e hulladék nélkül az elmúlt másfél hétben...... Tartom is magam ehhez és továbbra is messziről elkerülöm ezt a pénztárcaszaggató,de semmit sem nyújtó,balekcsapdát :)

Lanselott és mitter100 kedveli ezt.
  5. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Utoljára szerkesztett: 10.5.21
  6. Amethyst19[AMD]

Amethyst19[AMD] Járnitanuló

More figyi! Szerinted nem látjuk, hogy 24 órából 23-at vagy játékban? Az sem zavar, hogy a heti 168 órából 164-et játékban vagy? Van egy ilyen, ha nem tudnád!:)) https://dostats.info/ Itt Te vagy a bolond, a 10 centiseddel.. Ratyikám...

Páncélgránátos kedveli ezt.

Az oldal megosztása